“Szybko i smacznie”
Pizzeria Toscana — recenzja

Pizzeria Toscana
Nr 4 wśród 13 Restauracje (Szczytno)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza w porządku, długo nie trzeba było na nią czekać. Obsługa uprzejma. Natomiast kawa obrzydliwa. Ciężko było ją wypić

Dziękujemy, Agata W

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bywam w Szczytnie często i równie często odwiedzam Mazurianę. tym razem ( długi weekend sierpniowy) na miejsce w tej restauracji nie mieliśmy szans. Stąd decyzja o odwiedzeniu Pizzerii Toskana, tym bardziej, że właścicielem jest ta sama osoba, co dawało nadzieję na dobry serwis. Zamówiliśmy Margeritę, Calzone, pizzę z szynką parmeńską i Lasagne właśnie. Trzy pierwsze a zwłaszcza Parma były bardzo dobre. Świetne ciasto i dobre dodatki. Natomiast Lasagne to porażka. Dostaliśmy coś co mogło przypominać to danie jedynie przy maksymalnie dobrej woli, pływającego ( dosłownie) w nadmiarze rzadkiego, mocno kwaśnego, pomidorowego sosu. W środku zupełnie zimne , po brzegach wręcz parzące, co mogło wskazywać na użycie mikrofalówki. A o odnalezieniu smaku trzech różnych sosów zapowiadanych w opisie tego dania nie mogło być mowy. Jednym słowem totalny zawód. Kiepskie wrażenie pogłębił także zupełny brak orientacji kelnerki co do win jakie mogła zaoferować. Reasumując szkoda, bo miejsce ma potencjał a diabeł jak mówią tkwi w szczegółach. Co do pizzy z szynką parmeńską, którą śmiało polecam, dodam jeszcze, że trzeba mieć przy jej zamawianiu świadomość, że dodatki ( ser, szynka, pomidorki koktailowe ) nie są poddawane obróbce termicznej.

Dziękujemy, Kazimierz S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza, a'la włoska. Duży wybór "smaków" i dodatków. Ceny są w porządku w stosunku do jakości.

Dziękujemy, Szymczak_N
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Najlepsza pizza w Szczytnie - di Parma. Najlepsze włoskie składniki,do tego oliwą i świeżo mielony pieprz. I pani Kasia wita z uśmiechem i sprawia, że niemożliwe nie istnieje. Nie szukam dalej, wolę poczekać na wolny stolik.

Dziękujemy, zofias362
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa przyjazna klientowi, ceny przystępne w stosunku co dostałam na talerzu, polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Nadia0810

Pizzeria Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Toscana? Podziel się wrażeniami!