“Całkiem smaczne”
Restauracja Mazuriana — recenzja

Restauracja Mazuriana
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Szczytno)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem smaczne jedzenie, miła obsługa, było dużo ludzi, ale nie czekaliśmy jakoś bardzo długo. co dla nas istotne - w restauracji jest przewijak dla niemowląt.

Dziękujemy, 141agataw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 973krzysztofd, Właściciel, Restauracja MazurianaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, pomimo czekania na stolik warto było:).
Porcja dania w sam raz, doprawione jedzenie, fajny klimat restauracji.

Dziękujemy, MartaBul

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pełnia sezonu, restauracja wypełniona po brzegi, a mimo to profesjonalna, życzliwa obsługa, pyszne jedzenie i ten widok na Szczytno! Polecam

Dziękujemy, Magdalena K

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie bylo jak zawsze, wysmienite. Bravo dla Kuchni.
Natomiast kelnerki (wylacznie niedoswiadczone uczennice), przyjmuja rezerwacje, ktorej na drugi dzien juz nie pamietaja i do tego beszczelnie odnosza sie do gosci. chyba ucza sie tego od swojego szefa, bo jest nie inny. potraktowal mnie i moich gosci zagranicznych jak powietrze. pominajac, ze bylismy stli klienci. nawet nie przeprosil za ich blad, kazal nam w sposob hamski czekac az przy naszym zarezerwowany stole inni zjedza kolacje. albo ma facet za duzo kasy albo jakas komorka nie pracuje prawidlowo.
z pewnasdcia nie wejde tam juz nigdy.nie ma takiej potrzeby.

NIE dozobaczenia
Mik Kaczkowski
Szczytno

4  Dziękujemy, Mik K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo smaczne dania. Każdy znajdzie coś dla siebie - są dania mięsne, wege, fit, tradycyjne. Super wystrój!

Dziękujemy, Szymczak_N

Restauracja Mazuriana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mazuriana? Podziel się wrażeniami!