“Polecam!”
Mocca — recenzja

Mocca
Nr 3 wśród 14 Restauracje (Szczytno)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super kawa, szczególnie espresso i smaczne różnego rodzaju desery. Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo miła obsługa. Przytulny klimat lokalu.

Dziękujemy, tadeuszleszekr

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Mała kawiarnia serwująca bardzo dobrą kawę. W ofercie są przekąski, ciasta i lody, a także piwo. Można usiąść na zewnątrz i w środku.

Dziękujemy, Szymczak_N
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepiej sprawdzić jakość kawy zamawiając espresso... to tutaj jest idealne. A do tego pan je przyrządzając umiał wytłumaczyć co to jest krem sułtański i znał scenę z filmu „Dziewczyny do wzięcia”;) polecamy

1  Dziękujemy, FrajdekW
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe, kameralne miejsce z dobrą kawą i smacznymi lodami. Wewnątrz przyjemny wystrój z fajnym klimatem, idealne miejsce by na chwilę się zatrzymać i odpocząć.

Dziękujemy, 773filipj
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia to 2 przytulne pomieszczenia. Latem ogródek. Lokal dla rodzin -jest kącik dla dziecka. Są też książki i czasopisma. Kawa przepyszna. Gofry juz nie gumowate z posmakiem proszku do pieczenia? Obsługa sympatyczna.No i coś co mnie ujęło niestety nie zamówiłam .Tu serwują krem sułtanski . Kto pamięta "Dziewczyny do wzięcia " ten wie dlaczego . Ceny niskie.

1  Dziękujemy, P7338LTmariag

Mocca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Mocca? Podziel się wrażeniami!