“Niedościgniona zupa rycerska”
Restauracja Zamkowa — recenzja

Restauracja Zamkowa
Kuchnie: Europejska, Polska

Stylowy lokal,gotyckie cegły i łuki, surowe stoły i sprzęty.Zamówiliśmy gulaszową zupę rycerską, i był to strzał w samą dziesiątkę.Danie było bogate i pikantne o niepowtarzalnym smaku,szacunek dla chefa!.Pierś z kurczaka oraz pierogi z kapustą i grzybami też były dobre,lecz nie tak genialne jak wspomniana zupa.Obsługa bez zarzutu,kompetentna i pomocna,czekaliśmy jedynie 20 minut.

Dziękujemy, Besoter

Stylowe,gotyckie wnętrze nawiązujące raczej do Krzyżaków niż do Wazów.Zamówiliśmy
pierogi z kapustą i grzybami oraz pierś z kurczaka.Bez zastrzeżeń.Prawdziwą rewelacją była zupa rycerska,bogata i pikantna,o specyficznym,wspaniałym smaku.Genialny chef! Nieco skróciłbym czas oczekiwania,ale mimo tej niedogodności było warto.

Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Do restauracji w zamku robiliśmy dwa podejścia. Za pierwszym razem powiedziano nam, że dziś nieczynne (jak się okazało była tam jakaś rezerwacja, ale na zewnątrz nie było żadnej informacji). Za drugim razem była czynna, zamówiliśmy kawy i desery, ale czekaliśmy na nie bardzo długo, a sernika nie doczekaliśmy się z powodu awarii piekarnika. Tego dnia wszyscy czekali na swoje zamówienia bardzo długo, ale nie wiem, czy to reguła czy pechowy dzień. zaletą restauracji jest stylowy wystrój i piękne widoki z okien - jeśli zajmiemy stoliki przy murach

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Restauracja klimatyczna, ale jedzenie koszmarne. Brak dan z karty. Trzy różne dania i bardzo słabe. Dużo brudu. Obsługa miła ale brak wiedzy. Lepiej napić się piwa i zjeść Śląska z biedronki

Dziękujemy, Ryszard L
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Całkiem przyjemna restauracja w klimacie zamku. Jedzenie niezłe, czas oczekiwania i ceny w normie. Warto się zatrzymać i posilić po zwiedzaniu.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jolanta B

Restauracja Zamkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elgiszewo, Kujawsko-Pomorskie

Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zamkowa? Podziel się wrażeniami!