Jedna ledwo przespana noc zakończona dobrym śniadaniem

Śniadanie obfite i smaczne.Muzeum interesujące,chociaż słabo wyposażoneZamek pięknie położony... Przeczytaj więcej

Besoter
Piękna lokalizacja

Zamek w Golubiu Dobrzyniu jest zlokalizowany na wzniesieniu, z którego roztacza się wspaniały widok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2019
jansta_gool
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Piękny zamek Anny Wazówny górujący nad miastem. Polecam zaplanować odwiedziny na pierwszy weekend lipca, kiedy na zamku odbywa się Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski, organizowany już od 43 lat. Wówczas miejsce tętni życiem. Przybywają rycerze z Polski, Francji, Niemiec, Włoch. Można oglądać turniej zręcznościowy, potyczki rycerzy ciężkozbrojnych oraz pokazy grup kaskaderskich. Dodatkowo organizowane jest zwiedzanie zamku i występy muzyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do Golubia!!

Dziękujemy, sonya68_travel
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto. Choć uwaga na salę tortur. Przewodnicy szczegółów drastycznych nie pomijają więc dzieci warto raczej na lody w karczmie zamkowej wysłać.

Dziękujemy, Macwoo
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Zamek świetnie odbudowany, wiele dostępnych pomieszczeń, piękne widoki z murów wokół zamku, zastrzeżenia mam jedynie do przewodnika, który mimo, ze widział w grupie są rodziny z dziećmi, rozbudował do gigantycznych rozmiarów wątek tortur średniowiecznych, opowiadając ze szczegółami, jak działało które narzędzie do zadawania bólu i zabijania ludzi. Przesada - mój syn wyszedł z piwnic zamkowych przerażony i ja razem z nim. Poza tym miejsce bardzo ciekawe, imponujące i dobrze zachowane. Na górnym pietrze zamku jest hotel, którego nie widziałam, więc nie oceniam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego trudno trafić za mało reklamowane. Należy zobaczyć mimo że zamek jest odnowiony. Najlepiej wtedy gdy nie ma tłumów. Można skorzystać i zjeść obiad w restauracji chociaż jedzenie dość ciężkie i drogie ale dosmaczone. Widok piękny.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, brodacz27
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Zamek jako atrakcja jest pomyłką turystyczną, Tak nudnego miejsca dawno nie odwiedzałem. Praktycznie żadnych atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, wjopek7