Zamek Golubski(Golub-Dobrzyń)
Dwór Fijewo(Golub-Dobrzyń)
Międzywody Pensjonat(Golub-Dobrzyń)
Rybaczowka Golub-Dobrzyn(Golub-Dobrzyń)
Zrecenzowano 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem i sugerując się opisami w internecie zatrzymałem się w tym hotelu na noc. Hotel zgodnie w innymi wpisami dobrze wygląda. Pokoju bardzo dobrze utrzymany czysty a nawet dopieszczony, łazienka ładna , wszystko tak jak powinno być. Śniadanie obfite bardzo dobra kawa z super sernikiem do kawy. Obsługa bardzo pomocna miła sympatyczna. Polecam to miejsce do wypoczynku.

Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr E
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo sympatyczny , estetyczny wystrój , przemiła obsługa w recepcji ! W ramach pobytu zaoferowano nam wizytę w spa w Osadzie Karbówko -Super atrakcja !!! Jest co oglądać ,świetnie zjeść i zrelaksować się w Spa :) Polecam:)

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Hotel całkiem przyjemny, niestety otoczenie niezbyt ciekawe - obskurny rynek, po którym kręci się, szczególnie wieczorami, stado meneli. Plus za wystrój wzorowany na filmie "Va bank". Śniadania były pyszne, szczególnie naleśniki, obiadów nie próbowaliśmy. Obsługa bardzo miła, fajnie że można było skorzystać ze strefy SPA w drugim hotelu, gdzie otoczenie było piękne. Darmowy bilard co również na plus. Taras widokowy to jakiś żart - widok jest jedynie na dachy innych budynków :) Jeśli chodzi o sam pokój to łóżko super wygodne, a wentylacja w łazience strasznie głośna, utrudniająca zasypianie.Brakowało mi normalnego dużego okna - byliśmy na 2. piętrze gdzie było tylko małe okienko na dachu z widokiem na niebo, nie na miasto. Hotel mogę polecić jednak ja z pewnością tam nie wrócę, bo w tym mieście, poza godzinną wyprawą na zamek, nie ma zupełnie co robić ;)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na pobyt. Profesjonalna obsługa, wysoki standard pokoi (lodówka z mini barkiem, usługa prania, kosmetyki hotelowe, klimatyzacja). Zlokalizowany w centrum, oferujący kawę z ekspresu i lokalne przewodniki o wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo taras widokowy na dachu-wjazd windą. Polecam serdecznie!

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny prZytulny.obsluga super.jedynie kiepski net.przyjazny zwierzakom np pies.niedaleko zamek golubski.polecam.w winda klasyk muza vabank.w załączeniu fotki z turniej rycerski.serdecznie polecam na odpoczynek.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J