Zrecenzowano: 31 lipca 2017

Hotel całkiem przyjemny, niestety otoczenie niezbyt ciekawe - obskurny rynek, po którym kręci się, szczególnie wieczorami, stado meneli. Plus za wystrój wzorowany na filmie "Va bank". Śniadania były pyszne, szczególnie naleśniki, obiadów nie próbowaliśmy. Obsługa bardzo miła, fajnie że można było skorzystać ze strefy SPA w drugim hotelu, gdzie otoczenie było piękne. Darmowy bilard co również na plus. Taras widokowy to jakiś żart - widok jest jedynie na dachy innych budynków :) Jeśli chodzi o sam pokój to łóżko super wygodne, a wentylacja w łazience strasznie głośna, utrudniająca zasypianie.Brakowało mi normalnego dużego okna - byliśmy na 2. piętrze gdzie było tylko małe okienko na dachu z widokiem na niebo, nie na miasto. Hotel mogę polecić jednak ja z pewnością tam nie wrócę, bo w tym mieście, poza godzinną wyprawą na zamek, nie ma zupełnie co robić ;)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na pobyt. Profesjonalna obsługa, wysoki standard pokoi (lodówka z mini barkiem, usługa prania, kosmetyki hotelowe, klimatyzacja). Zlokalizowany w centrum, oferujący kawę z ekspresu i lokalne przewodniki o wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo taras widokowy na dachu-wjazd windą. Polecam serdecznie!

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny prZytulny.obsluga super.jedynie kiepski net.przyjazny zwierzakom np pies.niedaleko zamek golubski.polecam.w winda klasyk muza vabank.w załączeniu fotki z turniej rycerski.serdecznie polecam na odpoczynek.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano: 9 grudnia 2016

Cudowne miejsce z klimatem z filmu Vabank, bardzo czyste i komfortowe pokoje, przemiła obsługa, bliskość (8 km) - bezpłatnego dla gości hotelu - Spa & Wellness z mini zoo i stajnią koni fryzyjskich, możliwość zamieszkania z pupilem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartament jest świetny.
  • Data pobytu: listopad 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, kaliszak
Zrecenzowano: 22 czerwca 2016

W Vabank nocowałem już kilka razy i spokojnie jeszcze tu wrócę. Pokoje przestronne i dość spora łazienka. Restauracja trzyma w miarę ten sam poziom przez ostatnie kilka lat. Jedynie to czego mógłbym się czepić, to po dłuższym pobycie w restauracji nudzi się albo zaczyna napawać obrzydzeniem live motive z filmu Vabank, garny non stop zapewne przez cały dzień!! Wyrazy współczucia dla personelu. A jeżeli chodzi o personel to chyba jest go za mało bo trzeba dłuuugo czekać aż ktoś odbierze telefon na recepcji.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeżeli już to pokój nie od strony ulicy a na pewno nie na parterze.Za dużo hałasu z ulicy.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marek O