“Bardzo polecam ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Vabank
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Golubiu-Dobrzyniu
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo sympatyczny , estetyczny wystrój , przemiła obsługa w recepcji ! W ramach pobytu zaoferowano nam wizytę w spa w Osadzie Karbówko -Super atrakcja !!! Jest co oglądać ,świetnie zjeść i zrelaksować się w Spa :) Polecam:)

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna R

Zrecenzowano 31 lipca 2017

Hotel całkiem przyjemny, niestety otoczenie niezbyt ciekawe - obskurny rynek, po którym kręci się, szczególnie wieczorami, stado meneli. Plus za wystrój wzorowany na filmie "Va bank". Śniadania były pyszne, szczególnie naleśniki, obiadów nie próbowaliśmy. Obsługa bardzo miła, fajnie że można było skorzystać ze strefy SPA w drugim hotelu, gdzie otoczenie było piękne. Darmowy bilard co również na plus. Taras widokowy to jakiś żart - widok jest jedynie na dachy innych budynków :) Jeśli chodzi o sam pokój to łóżko super wygodne, a wentylacja w łazience strasznie głośna, utrudniająca zasypianie.Brakowało mi normalnego dużego okna - byliśmy na 2. piętrze gdzie było tylko małe okienko na dachu z widokiem na niebo, nie na miasto. Hotel mogę polecić jednak ja z pewnością tam nie wrócę, bo w tym mieście, poza godzinną wyprawą na zamek, nie ma zupełnie co robić ;)

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na pobyt. Profesjonalna obsługa, wysoki standard pokoi (lodówka z mini barkiem, usługa prania, kosmetyki hotelowe, klimatyzacja). Zlokalizowany w centrum, oferujący kawę z ekspresu i lokalne przewodniki o wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo taras widokowy na dachu-wjazd windą. Polecam serdecznie!

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny prZytulny.obsluga super.jedynie kiepski net.przyjazny zwierzakom np pies.niedaleko zamek golubski.polecam.w winda klasyk muza vabank.w załączeniu fotki z turniej rycerski.serdecznie polecam na odpoczynek.

Data pobytu: lipcu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano 9 grudnia 2016

Cudowne miejsce z klimatem z filmu Vabank, bardzo czyste i komfortowe pokoje, przemiła obsługa, bliskość (8 km) - bezpłatnego dla gości hotelu - Spa & Wellness z mini zoo i stajnią koni fryzyjskich, możliwość zamieszkania z pupilem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartament jest świetny.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, kaliszak
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Golub-Dobrzyń — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 21,8 km
Dwór Fijewo
Nr 1 z 2 w lokalizacji Golub-Dobrzyń
Liczba recenzji: 3
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Vabank? Podziel się wrażeniami!

Hotel Vabank — dodatkowe informacje

Adres: ul. Rynek 9, Golub-Dobrzyń 87-400, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Kujawsko-Pomorskie > Golub-Dobrzyń
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Golubiu-Dobrzyniu
Zakres cen: 187 zł–198 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Vabank 3*
Liczba pokoi: 16
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Trzygwiazdkowy hotel Vabank położony jest przy rynku w Golubiu – Dobrzyniu. Wystrój hotelu zainspirowany jest filmem Juliusza Machulskiego „Vabank”. Połączenie to nie jest przypadkowe – kamienica, w której obecnie znajduje się hotel była niegdyś siedzibą Narodowego Banku Polskiego. Eleganckie pokoje, doskonała restauracja z urokliwym Skarbcem, taras z widokiem na Zamek Golubski i profesjonalna obsługa uczynią Twój pobyt w naszym hotelu wyjątkowym. Zapraszamy. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Vabank. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?