Zrecenzowano: 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na pobyt. Profesjonalna obsługa, wysoki standard pokoi (lodówka z mini barkiem, usługa prania, kosmetyki hotelowe, klimatyzacja). Zlokalizowany w centrum, oferujący kawę z ekspresu i lokalne przewodniki o wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo taras widokowy na dachu-wjazd windą. Polecam serdecznie!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny prZytulny.obsluga super.jedynie kiepski net.przyjazny zwierzakom np pies.niedaleko zamek golubski.polecam.w winda klasyk muza vabank.w załączeniu fotki z turniej rycerski.serdecznie polecam na odpoczynek.

Termin pobytu: lipiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano: 9 grudnia 2016

Cudowne miejsce z klimatem z filmu Vabank, bardzo czyste i komfortowe pokoje, przemiła obsługa, bliskość (8 km) - bezpłatnego dla gości hotelu - Spa & Wellness z mini zoo i stajnią koni fryzyjskich, możliwość zamieszkania z pupilem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament jest świetny.
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, kaliszak
Zrecenzowano: 22 czerwca 2016

W Vabank nocowałem już kilka razy i spokojnie jeszcze tu wrócę. Pokoje przestronne i dość spora łazienka. Restauracja trzyma w miarę ten sam poziom przez ostatnie kilka lat. Jedynie to czego mógłbym się czepić, to po dłuższym pobycie w restauracji nudzi się albo zaczyna napawać obrzydzeniem live motive z filmu Vabank, garny non stop zapewne przez cały dzień!! Wyrazy współczucia dla personelu. A jeżeli chodzi o personel to chyba jest go za mało bo trzeba dłuuugo czekać aż ktoś odbierze telefon na recepcji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli już to pokój nie od strony ulicy a na pewno nie na parterze.Za dużo hałasu z ulicy.
Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano: 14 marca 2016

Do hotelu Vabank trafiłem przypadkowo. Jestem bardzo mile zaskoczony wysokim standardem hotelu i do tego ciekawym, klimatycznym wnętrzem nawiązującym do filmu Machulskiego "Vabank".
Na kolację zamówiłem carpaccio z łososia i pierogi z dziczyzną ... było przepysznie.
Gratulacje dla kucharzy!!
Na pewno jeszcze tu przyjadę.

Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa