Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny prZytulny.obsluga super.jedynie kiepski net.przyjazny zwierzakom np pies.niedaleko zamek golubski.polecam.w winda klasyk muza vabank.w załączeniu fotki z turniej rycerski.serdecznie polecam na odpoczynek.

Termin pobytu: lipiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano: 9 grudnia 2016

Cudowne miejsce z klimatem z filmu Vabank, bardzo czyste i komfortowe pokoje, przemiła obsługa, bliskość (8 km) - bezpłatnego dla gości hotelu - Spa & Wellness z mini zoo i stajnią koni fryzyjskich, możliwość zamieszkania z pupilem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament jest świetny.
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, kaliszak
Zrecenzowano: 22 czerwca 2016

W Vabank nocowałem już kilka razy i spokojnie jeszcze tu wrócę. Pokoje przestronne i dość spora łazienka. Restauracja trzyma w miarę ten sam poziom przez ostatnie kilka lat. Jedynie to czego mógłbym się czepić, to po dłuższym pobycie w restauracji nudzi się albo zaczyna napawać obrzydzeniem live motive z filmu Vabank, garny non stop zapewne przez cały dzień!! Wyrazy współczucia dla personelu. A jeżeli chodzi o personel to chyba jest go za mało bo trzeba dłuuugo czekać aż ktoś odbierze telefon na recepcji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli już to pokój nie od strony ulicy a na pewno nie na parterze.Za dużo hałasu z ulicy.
Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano: 14 marca 2016

Do hotelu Vabank trafiłem przypadkowo. Jestem bardzo mile zaskoczony wysokim standardem hotelu i do tego ciekawym, klimatycznym wnętrzem nawiązującym do filmu Machulskiego "Vabank".
Na kolację zamówiłem carpaccio z łososia i pierogi z dziczyzną ... było przepysznie.
Gratulacje dla kucharzy!!
Na pewno jeszcze tu przyjadę.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano: 9 marca 2016

Hotel położony przy samym rynku a wokół stare zaniedbane kamienice przy których kręcą się jakieś podejrzane "typy". Nie robi to dobrego wrażenia a z informacji uzyskanych od "miejscowych", wynika, że owe "typy" są skłonne zaczepić spokojnego przechodnia wieczorową porą. Co do samego hotelu i pokoju nie mam zastrzeżeń. Obsługa na profesjonalnym poziomie. W hotelowej restauracji (choć to trzy gwiazdki) używa się tanich sztućców (nieco sfatygowanych) oraz przyborników na przyprawy z baru mlecznego rodem. Miałem okazję spróbować tatara (bez zastrzeżeń) oraz reklamowanej golonki (rozgotowana, bez smaku) oraz pierożków z dziczyzną - mogą być.
Właścicielom obiektu na pewno należy zwrócić uwagę na problem z parkingiem. Otóż hotel posiada miejsca parkingowe przed budynkiem ale są one w większości zajęte przez "miejscowych". Goście hotelowi nie mają gdzie zaparkować. Zwróciłem na to uwagę personelowi na co w odpowiedzi usłyszałem, że nic z tym nie można zrobić. To się chyba nazywa brak chęci i nieudolność. Mam nadzieję, że po moim wpisie coś się zmieni w tym zakresie.

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, walt48