Zrecenzowano: 22 czerwca 2016

W Vabank nocowałem już kilka razy i spokojnie jeszcze tu wrócę. Pokoje przestronne i dość spora łazienka. Restauracja trzyma w miarę ten sam poziom przez ostatnie kilka lat. Jedynie to czego mógłbym się czepić, to po dłuższym pobycie w restauracji nudzi się albo zaczyna napawać obrzydzeniem live motive z filmu Vabank, garny non stop zapewne przez cały dzień!! Wyrazy współczucia dla personelu. A jeżeli chodzi o personel to chyba jest go za mało bo trzeba dłuuugo czekać aż ktoś odbierze telefon na recepcji.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeżeli już to pokój nie od strony ulicy a na pewno nie na parterze.Za dużo hałasu z ulicy.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano: 14 marca 2016

Do hotelu Vabank trafiłem przypadkowo. Jestem bardzo mile zaskoczony wysokim standardem hotelu i do tego ciekawym, klimatycznym wnętrzem nawiązującym do filmu Machulskiego "Vabank".
Na kolację zamówiłem carpaccio z łososia i pierogi z dziczyzną ... było przepysznie.
Gratulacje dla kucharzy!!
Na pewno jeszcze tu przyjadę.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano: 9 marca 2016

Hotel położony przy samym rynku a wokół stare zaniedbane kamienice przy których kręcą się jakieś podejrzane "typy". Nie robi to dobrego wrażenia a z informacji uzyskanych od "miejscowych", wynika, że owe "typy" są skłonne zaczepić spokojnego przechodnia wieczorową porą. Co do samego hotelu i pokoju nie mam zastrzeżeń. Obsługa na profesjonalnym poziomie. W hotelowej restauracji (choć to trzy gwiazdki) używa się tanich sztućców (nieco sfatygowanych) oraz przyborników na przyprawy z baru mlecznego rodem. Miałem okazję spróbować tatara (bez zastrzeżeń) oraz reklamowanej golonki (rozgotowana, bez smaku) oraz pierożków z dziczyzną - mogą być.
Właścicielom obiektu na pewno należy zwrócić uwagę na problem z parkingiem. Otóż hotel posiada miejsca parkingowe przed budynkiem ale są one w większości zajęte przez "miejscowych". Goście hotelowi nie mają gdzie zaparkować. Zwróciłem na to uwagę personelowi na co w odpowiedzi usłyszałem, że nic z tym nie można zrobić. To się chyba nazywa brak chęci i nieudolność. Mam nadzieję, że po moim wpisie coś się zmieni w tym zakresie.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, walt48
Zrecenzowano: 14 lutego 2016

Moja recenzja dotyczy tylko restauracji. Miejsce jest dość niesamowite- urokliwa kamieniczka na pięknym rynku, z widokiem na zamek. Obiekt odnowiony, czysty. Kuchnia włoska- doskonała! Każde z zamówionych dań było świetnie przygotowane i doprawione. Obsługa bardzo miła. W środku- film Vabank, w windzie- film Vabank, a w pokojach...podobno też film Vabank ( który uwielbiam- i to obie części, więc dla mnie- bomba!). Na górze taras widokowy. Jedyne, co warto zmienić- panów "pod dobrą datą" którzy kręcą się po rynku ( a właściwie ledwo kręcą...), ale oni też są przyjaźni.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Malgven
Zrecenzowano: 31 stycznia 2016

Nocowałam kilka razy. Lokalizacja na rynku. Niestety obok hotelu jest taki dziwny sklepik, pod którym zbiera się co wieczór grupa hałaśliwych osób. Trochę strach wyjść wieczorem z hotelu. Przyjęcie na recepcji ok. Na plus jazda winą przy muzyce z filmu :) Niestety na korytarzu do pokoju przechodząc obok klatki schodowej niezbyt przyjemny zapach.
Pokoje na dobrym poziomie. Czyste ( choć firanki już upominają się o pralnię). Trochę przeszkadzał mi dość dziwny zapach w pokoju i głośna wentylacja w łazience. Łózka wygodne. Uwaga zza okien głośno słychać przejeżdżające samochody.
Rozczarował mnie poziom restauracji. Żadne z zamówionych dań nie było w całości do spożycia. Na śniadanie jajecznica świeżo zrobiona ok. Dobrze, że nie stoi w podgrzewaczu ;) Za to reszta dań wyglądała jakby stała na stole od dnia poprzedniego. Podsuszone przy brzegu wędliny, zaschnięta góra od sałatek... to nie zachęcało do konsumpcji.
Próbowałam się przekonać do tego miejsca. Ale kolejny raz będę szukać noclegu poza Golubiem. Chyba wolę jednak przejechać kilka kilometrów i mieć lepszy hotel niż nocować tutaj po raz kolejny.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokoju nr 16 bardzo głośno i długo działa wentylacja. Trochę przeszkadza przy zasypianiu
  • Data pobytu: styczeń 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, ma_gorzata_501