“Świetne miejsce z klimatem”
Hotel Vabank — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Vabank
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Golubiu-Dobrzyniu
Zrecenzowano 9 grudnia 2016

Cudowne miejsce z klimatem z filmu Vabank, bardzo czyste i komfortowe pokoje, przemiła obsługa, bliskość (8 km) - bezpłatnego dla gości hotelu - Spa & Wellness z mini zoo i stajnią koni fryzyjskich, możliwość zamieszkania z pupilem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartament jest świetny.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, kaliszak

Zrecenzowano 22 czerwca 2016

W Vabank nocowałem już kilka razy i spokojnie jeszcze tu wrócę. Pokoje przestronne i dość spora łazienka. Restauracja trzyma w miarę ten sam poziom przez ostatnie kilka lat. Jedynie to czego mógłbym się czepić, to po dłuższym pobycie w restauracji nudzi się albo zaczyna napawać obrzydzeniem live motive z filmu Vabank, garny non stop zapewne przez cały dzień!! Wyrazy współczucia dla personelu. A jeżeli chodzi o personel to chyba jest go za mało bo trzeba dłuuugo czekać aż ktoś odbierze telefon na recepcji.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeżeli już to pokój nie od strony ulicy a na pewno nie na parterze.Za dużo hałasu z ulicy.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano 14 marca 2016

Do hotelu Vabank trafiłem przypadkowo. Jestem bardzo mile zaskoczony wysokim standardem hotelu i do tego ciekawym, klimatycznym wnętrzem nawiązującym do filmu Machulskiego "Vabank".
Na kolację zamówiłem carpaccio z łososia i pierogi z dziczyzną ... było przepysznie.
Gratulacje dla kucharzy!!
Na pewno jeszcze tu przyjadę.

• Data pobytu: marcu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano 9 marca 2016

Hotel położony przy samym rynku a wokół stare zaniedbane kamienice przy których kręcą się jakieś podejrzane "typy". Nie robi to dobrego wrażenia a z informacji uzyskanych od "miejscowych", wynika, że owe "typy" są skłonne zaczepić spokojnego przechodnia wieczorową porą. Co do samego hotelu i pokoju nie mam zastrzeżeń. Obsługa na profesjonalnym poziomie. W hotelowej restauracji (choć to trzy gwiazdki) używa się tanich sztućców (nieco sfatygowanych) oraz przyborników na przyprawy z baru mlecznego rodem. Miałem okazję spróbować tatara (bez zastrzeżeń) oraz reklamowanej golonki (rozgotowana, bez smaku) oraz pierożków z dziczyzną - mogą być.
Właścicielom obiektu na pewno należy zwrócić uwagę na problem z parkingiem. Otóż hotel posiada miejsca parkingowe przed budynkiem ale są one w większości zajęte przez "miejscowych". Goście hotelowi nie mają gdzie zaparkować. Zwróciłem na to uwagę personelowi na co w odpowiedzi usłyszałem, że nic z tym nie można zrobić. To się chyba nazywa brak chęci i nieudolność. Mam nadzieję, że po moim wpisie coś się zmieni w tym zakresie.

• Data pobytu: marcu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, walt48
Zrecenzowano 14 lutego 2016

Moja recenzja dotyczy tylko restauracji. Miejsce jest dość niesamowite- urokliwa kamieniczka na pięknym rynku, z widokiem na zamek. Obiekt odnowiony, czysty. Kuchnia włoska- doskonała! Każde z zamówionych dań było świetnie przygotowane i doprawione. Obsługa bardzo miła. W środku- film Vabank, w windzie- film Vabank, a w pokojach...podobno też film Vabank ( który uwielbiam- i to obie części, więc dla mnie- bomba!). Na górze taras widokowy. Jedyne, co warto zmienić- panów "pod dobrą datą" którzy kręcą się po rynku ( a właściwie ledwo kręcą...), ale oni też są przyjaźni.

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Malgven
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Golub-Dobrzyń — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 21,8 km
Dwór Fijewo
Nr 1 z 2 w lokalizacji Golub-Dobrzyń
Liczba recenzji: 3
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Vabank? Podziel się wrażeniami!

Hotel Vabank — dodatkowe informacje

Adres: ul. Rynek 9, Golub-Dobrzyń 87-400, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Kujawsko-Pomorskie > Golub-Dobrzyń
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Golubiu-Dobrzyniu
Zakres cen: 187 zł–198 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Vabank 3*
Liczba pokoi: 16
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Trzygwiazdkowy hotel Vabank położony jest przy rynku w Golubiu – Dobrzyniu. Wystrój hotelu zainspirowany jest filmem Juliusza Machulskiego „Vabank”. Połączenie to nie jest przypadkowe – kamienica, w której obecnie znajduje się hotel była niegdyś siedzibą Narodowego Banku Polskiego. Eleganckie pokoje, doskonała restauracja z urokliwym Skarbcem, taras z widokiem na Zamek Golubski i profesjonalna obsługa uczynią Twój pobyt w naszym hotelu wyjątkowym. Zapraszamy. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Vabank. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?