Zamek Golubski(Golub-Dobrzyń)
  • Bezpłatny parking
Międzywody Pensjonat(Golub-Dobrzyń)
Rybaczowka Golub-Dobrzyn(Golub-Dobrzyń)
Zrecenzowano 17 czerwca 2015

To jest chyba najlepszy hotel w okolicy. Hotel ma swój specyficzny klimat związany z kultowym filmem Vabank co mi przypadło do gustu, nie wiem czy to przypadek czy celowe działanie ale jak wysiadam z windy za każdym razem witał mnie ten sam motyw muzyczny z filmu co mnie po prostu nieźle udawało. Kuchnia jest jak najbardziej ok, potrawy są smaczne (jestem dość wybredny) a ceny na akceptowalny poziomie co się zaś tyczy śniadań nie są one nadzwyczaj bogate (co pewnie wynika z faktu ze hotel nie jest przesadnie duzy) co nie zmienia faktu, że spokojnie można się najeść (nie ma problemu, u ze specjalnym zamowieniem). Obsługa jest bardzo miła i pomocna niestety jak to ma miejsce w wielu mniejszych hotelach obsługa recepcji pracuje jako obsługa resteuracji co mnie osobiście drażni z uwagi na to że albo czekam w recepcji albo w restauracji. Pokoje są czyste i maja klimatyzację (w moim nadawała się do remontu bo hałasowala niezależnie od siły nadmuchu), łazienki na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o czystość jak i wyposażenie. Wadą i zaletą hotelu jest lokalizacja w samym centrum. Nie chodzi mi tu o hałas bo nie jest on uciążliwy, natomiast o sąsiedztwo. Niestety hotel nie ma własnego parkingu wiec zostawiamy auto na ulicy (wyznaczone miejsca dla klientów hotelu) a kręcone się do późnych godzin nocnych podpięte towarzystwo w bluzach z kapturem nie pozwala być spokojnym o stan naszego auta jest to też zasadniczy czynnik który powoduje że rezygnujemy ze spaceru po małym ale mającym klimat miasteczku ( jestem facetem raczej nie mam problemu z poruszaniem się późnym wieczorem po mieście niemniej jednak nie czułem się tam pewnie i pozostawia to pewien niesmak). Nie jest to jak najbardziej wina hotelu a bardziej władz miasta i tego jak panują nad tym co się dzieje na starówce (wystarczyło by zamontowanie monitoringu). Ogólnie sam hotel polecam, restauracje również, zalecam tylko zastanowić się nad późno wieczornym spacerami i z tego powodu 3 gwiazdki (minus jeden dla zasady bo na ideał miejsce nie zasługuje i minus 2 za sąsiedztwo które jest największą wadą hotelu).

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2013

Za niewygórowaną cenę otrzymujemy czyściutkie, pachnące, zadbane, przemyślnie zaaranżowane i wystylizowane pokoje. Materiały, z których wykonano meble i materiały - z najwyższej półki ! To samo tyczy się łazienek ! Byliśmy zachwyceni.
Posiłki i obsługa też na wysokim poziomie, zainteresowani ale nienachalni, są zawsze na TAK !
Warto tam pojechać choćby dla sernika ,,własnej roboty" - nigdy takiego nie jedliśmy !!!
Polecam pokój nr 18, z którego pięknie widać Golubski Zamek - cudny widok o świcie ;)
Nawet w tym najodleglejszym od recepcji pokoju odbiera internet Wi-Fi !!!
Obrazu dopełnia weranda dachowa z pieknym widokiem, stół bilardowy w skarbcu, klimatyzacja w całym obiekcie, no... może oprócz korytarzy na piętrach...
Jedyny minus to: za krótkie łóżko i ,,śpiewy" za oknem w środku nocy - ale niebyły w stanie przyćmić całości - POLECAM !!!
Zapomniałem o darmowym SPA z basenem w Karbówku nieopodal - też POLECAM !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: 18 jest OK ! widok na zamek i wanna z prysznicem. Wszystkie drzwi trochę ciężko się otwierają, ale dzięki temu w hotelu panuje błoga cisza:)
  • Data pobytu: sierpień 2013, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano 10 sierpnia 2013

Świetny pomysł na hotel, bardzo dobrze zrealizowany. Klimat z filmów J. Machulskiego jest wszechobecny.
Wyposażenie pokoju i łazienki na świetnym poziomie. Po prostu fantastyczne śniadania. Korzystaliśmy dodatkowo z Restauracji - cudowne potrawy, bardzo smaczne i bardzo estetycznie podane, wzór dla większości innych restauracji hotelowych.
Jedynym mankamentem było przeraźliwie skrzypiące łóżko, przy przewracaniu się z boku na bok wszyscy się budziliśmy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel posiada swoje miejsca parkingowe (bezpłatne) bezpośrednio przed budynkiem, czyli w samym sercu Golubia-Dobrzynia. Doskonałe warunki pobytu, a do tego możliwość bezpłatnego skorzystania z udogodnień pobliskiej Osady Karbówko.
  • Data pobytu: sierpień 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 29 lipca 2013

Zaskakujący wystrój - opis hotelu na stronie nie oddaje wszystkich jego atrakcji, na każdym kroku filmowo-bankowe akcenty. Widać, że stylizacja została przemyślana, przeprowadzona z pomysłem i dbałością o szczegóły, których nie zdradzę, niech pozostaną miłą niespodzianką dla kolejnych gości:) Obsługa uczynna i uważna, a jednocześnie nienachalna. Śniadanie zaskakuje ilością potraw do wyboru (nie tylko gotowych wędlin i serów, lecz także sałatek i roladek wykonywanych przez kuchnię, dostępne również świeże ciasto, owoce) i nawet na kwadrans przed jego końcem jest uzupełniane. Taras urokliwy, jednak wnioskujemy o dodanie jeszcze 1 lub 2 stolików, ponieważ cieszy się dużą popularnością, a miejsce jest. Kuchnia chwalona głównie za łososia - lecz penne carbonara także wspaniałe.
Pokój bardzo estetyczny, wygodny, odpowiednio duży, nie trzeba przeciskać się między meblami, na wszystko jest miejsce. Łazienka takoż. Sprawna i szybko działająca klimatyzacja - przetestowana przy temperaturze 35 stopni na zewnątrz. Hotel położony w samym centrum (wyjście na rynek), z pokoju widać zamek. Obok sklep spożywczo-monopolowy czynny długo także w weekendy, lecz obawy o podsklepowe libacje okazały się bezzasadne - spokój, cisza, kultura :) Samochód można zostawić dosłownie pod nosem recepcji na monitorowanym, bezpłatnym parkingu na rynku.
Jedyną uciążliwością wydają się ciężko otwierające się drzwi, do pokoju i klatek schodowych - chyba, że to zamierzony akcent związany z bankowymi zabezpieczeniami :) Jednak osoby starsze, niepełnosprawne lub dzieci mogą mieć z tym problem.
W cenie pobytu możliwość skorzystania z nowego kompleksu SPA w Osadzie Karbówko (obiekty należą do jednego właściciela) - recepcja zgłasza, kiedy goście przyjadą, bezproblemowa rezerwacja. Kompleks SPA bogato wyposażony, wygodny.
Wrócimy przy następnej okazji...

• Data pobytu: lipiec 2013, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 5 września 2012

Hotel jest niewątpliwie perełką, której po prowincjonalnym mieście zupełnie byśmy się nie spodziewali. Wystarczy spojrzeć na urokliwe, ale jednak zapyziałe sąsiedztwo, żeby docenić to w dwójnasób.

Wspaniały taras na dachu, co w wielu krajach jest standardem, ale w Polsce jest jednak (niestety) wyjątkiem. Z tarasu roztacza się uroczy widok na golubski zamek, rynek i kościół.

Warto skorzystać z hotelowej restauracji - jakość dań znakomita, a ceny umiarkowane.

Bezpłatne (wydzielone) miejsca parkingowe dla hotelowych gości.

Odrobina dziegciu w beczce miodu - sauna (w cenie) jest lekką porażką. Jest nowa i przestronna, ale wyłożenie jej kawałkami soli nie wydaje się dobrym pomysłem - mieliśmy wrażenie, że jonizacja powietrza nam nie służy. Sauna połączona jest z... salą konferencyjną. Oczywiście przychodzi na myśl "atrakcyjna konferencja" z wypadem do sauny dla znużonych, ale mimo to pomysł wydaje się lekko poroniony. Podobno podczas konferencji sauna jest oddzielana od sali konferencyjnej... parawanem. Aby dostać się do sauny - przydałby się szlafrok (nie jest w standardowym wyposażeniu pokoju). Wypożycza się go za dodatkową opłatą 20 PLN / sztuka. Lekka porażka.

• Data pobytu: sierpień 2012, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, erzette