“Uwaga, zmiana lokalizacji! Teraz to płac 1000-lecia za Urzędem Miasta. Na szczęście jedzenie pyszne jak dawniej! ”
Kuchnia Po Mojemu — recenzja

Kuchnia Po Mojemu
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjna kuchnia, przychodzimy tu całą rodziną i każdy znajduje coś dobrego dla siebie. Ceny niskie, czysto i miło, polecam!

Dziękujemy, V6083UZpiotrk

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jedzenie smaczne, świeże, bez fajerwerków, ale i bez uwag. Pierogi wyrabiane na miejscu, bardzo szybko podane. Zupy - spore porcje. Wnętrze przytulne, czyste, obsługa miła. Lokalizacja blisko rynku w Dobrzyniu

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wpaść na szybki obiad, jedliśmy zupy: żurek, pomidorowa i rosół. Nie polecam tej pierwszej. Kotlety mielone bardzo dobre. Krótko się czeka.

Dziękujemy, krzysk23
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Posiłki wyśmienicie zakomponowane , pięknie podane , smaczne ... prawie jak u mamy , obsługa miła i sympatyczna - p o l e c a m !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, BernardM1516
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ładne wnętrze i przyjemna atmosfera. Jedliśmy pierogi o idealnym cieście i dobrych farszach. Dobre ceny polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, andrzejoldak

Kuchnia Po Mojemu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elgiszewo, Kujawsko-Pomorskie

Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Po Mojemu? Podziel się wrażeniami!