“Obiad”

Restauracja Gościniec nad Wisłą
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Tczew)

Zestaw dla 4 osob (2 kobiety, 2 mężczyzn) praktycznie nie do przejedzenia za 126zl wszyscy wyszliśmy mega najedzeni i każdy mógł dziubnać wszystkiego po trochę. Bardzo smaczne. Polecam

Dziękujemy, Kuba R

Jedzenie średnie, może dlatego, że restauracja była naprawdę pełna plus jakieś imprezy. Obsługa trochę nie ogarnia takiego tłumu, długi czas oczekiwania. Dania podane w różnym czasie, więc rodzinny obiad udał się średnio. Potrawy mogłyby być mniej tłuste.

Dziękujemy, Fila0
Zrecenzowano 11 września 2019

Wszystko byłoby ok, gdyby nie polędwice, które były całkiem różne, moja była nieprzyprawiona, lekko niedopieczona i gumowa. Zaś to co dostał mój tata było całkiem inne, przyprawione i mięciutkie. Robione w tym samym czasie to nie wiem co mogło pójść nie tak.

Dziękujemy, Kala886
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Tczewa przyjechaliśmy na 2 noce. Oprócz miłej obsługi i fajnego komfortu samego miejsca, urzekła nas (po raz kolejny- wcześniej na weselu przyjaciółki) restauracja. Zupa tajska, żurek, sałatka, i ogromna szarlotka... palce lizać! Wszystko świeże i pyszne! warto tu zajrzeć nawet tylko na obiad!

Dziękujemy, P944YZsandraj
Zrecenzowano 14 lipca 2019

W Giscincu urzadzilisny obiad po chrzcinach,jedzenie było dobre, obiad ok ciasta i tort bardzo dobry. Natomiast dziś byliśmy tam na obiedzie z rodziną. Łosoś był suchy, ciężko było go zjeść, warzywa do niego nieapetyczne, tłuste a ziemniaki niedogotowane. Do innego dania kasza okropna. Jedyne co to rosół był smaczny .

1  Dziękujemy, PawelBoni

Restauracja Gościniec nad Wisłą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Gościniec nad Wisłą? Podziel się wrażeniami!