“Fantastyczne, swojskie jedzenie!”

Restauracja Gościniec nad Wisłą
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Tczew)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Tczewa przyjechaliśmy na 2 noce. Oprócz miłej obsługi i fajnego komfortu samego miejsca, urzekła nas (po raz kolejny- wcześniej na weselu przyjaciółki) restauracja. Zupa tajska, żurek, sałatka, i ogromna szarlotka... palce lizać! Wszystko świeże i pyszne! warto tu zajrzeć nawet tylko na obiad!

Dziękujemy, P944YZsandraj

Zrecenzowano 14 lipca 2019

W Giscincu urzadzilisny obiad po chrzcinach,jedzenie było dobre, obiad ok ciasta i tort bardzo dobry. Natomiast dziś byliśmy tam na obiedzie z rodziną. Łosoś był suchy, ciężko było go zjeść, warzywa do niego nieapetyczne, tłuste a ziemniaki niedogotowane. Do innego dania kasza okropna. Jedyne co to rosół był smaczny .

1  Dziękujemy, PawelBoni
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania główne, smacznie, duży obiekt, miła obsługa, świetna lokalizacja. Bardzo duży plus za ogródek ze zjeżdżalniami dla dzieci. Nie polecam krewetek w przystawce, reszta bardzo wporządku

Dziękujemy, Foxcof
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam placek po cygansku I poledwiczki. Bardzo fajne miejsce plac zabaw dla dzieci w srodku I na zewnatrz. Menu dla dzieci tez pyszne. Restauracja ma takze piwa regionalne I inne wyroby

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwym plusem tego miejsca jest położenie. Drugi plus miła obsługa. Trzeci to szybkie podanie zamówionych dań ale to oznacza ze.... ze to hurtownia....
Konkrety: żurek TŁUSTY i wyraźnie przesolony. Znajdująca się w niej kiełbasa nie leżała obok białej a jej jakość słaba. Smaczne pure ziemniaczane z którym została podana ale to chyba za mało.
Drugie danie to pierogi z mięsem i ruskie.
Ciasto grube i z grubymi bokami. Żurek był słony za to ciasto nie. Sadze ze gotowane byly w niesolidnej wodzie. Farsz w szczególności w ruskich rozwodniony i średni. Okrasa w zasadzie zimna. Zimne skwarki smakują słabo.
No takich pierogów się nie podaje.
Beza na deser ciągnąca nie w pełni krucha. Nie podejmuje się oceny bo na bezach się nie znam. Jedliśmy niedawno znacznie znacznie lepsze!
Słabo!

1  Dziękujemy, janjA8437YO

Restauracja Gościniec nad Wisłą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Gościniec nad Wisłą? Podziel się wrażeniami!