“Romantyczny deser we dwoje ❤️”

Plumkawka Art Cafe & Wine Bar
Nr 1 wśród 1 Desery (Tczew)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do kawiarni Plumkawka zawitaliśmy juz po raz kolejny i jak zawsze wyszliśmy bardzo zadowoleni i pełni Idealna atmosfera, piekny wystrój, niepowtarzalny klimat, przepyszne ciasta i kawy, a także świetna obsługa, która od samego progu dba o to, abyś spędził tam cudowny czas. Przemili właściciele, widać że wkładają w to miejsce całe serce. Idealne miejsce na pyszny deser i chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Na pewno tam wrócimy!
Polecamy ❤️

Dziękujemy, paulinamozejko

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne desery i najlepsza kawa w Tczewie!! Do tego niesamowita atmosfera i przemiła obsługa. Miejsce godne polecenia!❤️

Dziękujemy, majamY6747TZ
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Plumkawka Art Cafe & Wine Bar to więcej niż kawiarnia! Miło, przytulnie, sympatycznie i przyjaźnie. Każda osoba, która odwiedziła już Plumkawkę, zgodzi się ze mną, że jest to wyjątkowe miejsce w którym można odpocząć od codziennego zgiełku. Wchodząc tam można na jakiś czas zapomnieć o wszystkim i w klimatycznym wnętrzu miło spędzić czas smakując przy okazji wyśmienitych kaw, herbat oraz pysznych ciast i deserów w korzystnych cenach. Całość uzupełnia przemiła obsługa- młodzi, pełni energii, zgrani i sympatyczni ludzie, którym ciężko zarzucić brak profesjonalizmu! Atmosfera jaka panuje w lokalu jest niesamowita!
Na temat niektórych miejsc nie ma co się specjalnie rozpisywać- trzeba je po prostu odwiedzić. Jeżeli ktoś jeszcze nie był w Plumkawka Art Cafe & Wine Bar to serdecznie polecam! :)

1  Dziękujemy, Nadzieja1
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Plumkawka to cudowne miejsce które przenosi nas w czasie. Tajemnicze wnętrza jak za czasów naszych pradziadków oraz pyszne jedzenie jak u babci. Ciasta - palce lizać, kawa - "łał" a atmosfera - brak słów. Wychodząc już chce się wracać po więcej.

1  Dziękujemy, 74agusia
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Odwiedzam Plumkawkę regularnie i za każdym razem czuję się tam dobrze i swobodnie. A to chyba najważniejsze jeśli chodzi o wybór kawiarni. Bardzo podoba mi się to, że oprócz stałych pozycji w menu co chwilę pojawia się coś nowego. Każdego dnia można tutaj spróbować innego ciasta ( tarta bounty poza konkurencją ;). Pojawiają się nowe, ciekawe piwa craftowe czy drinki. Jeśli chodzi o klimat miejsca to słowa tego nie oddadzą i trzeba osobiście tego doświadczyć. Obsługa jest zawsze miła, uśmiechnięta co wprowadza jeszcze milszą atmosferę.
Polecam każdemu i do zobaczenia :)

Dziękujemy, IgorRRRgd

Plumkawka Art Cafe & Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tczew, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Plumkawka Art Cafe & Wine Bar? Podziel się wrażeniami!