“Pyszne pierogi”

Pierogarnia Gdańska 55
Nr 9 wśród 29 Restauracje (Tczew)
Zrecenzowano 11 września 2019

Pyszne pierogi, miękkie ciasto, farsz dobrze doprawiony. Mieliśmy pierogi z grzybami i kaszą pęczak (wegańska opcja) pierogi ze szpinakiem i serem feta oraz pierogi ze śliwką i cynamonem (również danie wegańskie jeśli jest podane ze śmietaną). Do picia napar z miodem i imbirem - mega. Obsługa bardzo miła, nie czekaliśmy długo. Porcje odpowiednie i smaki przepyszne.

Dziękujemy, Lina S

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiększony lokal, wreszcie więcej stolików. W Pierogarni było mało miejsca, zero prywatności. Teraz jest ok. Rosół bardzo dobry, smaczne kluseczki, dużo mięsa w rosole, rzadko się zdarza w innych miejscach. Talerz z pola przepyszny, mięso smakowało świetnie, pyszny sos i ziemniaki, i bardzo dobra lemoniada. Jedyny minus taki, że Obsługa za szybko podała drugie danie, w trakcie jedzenia rosołu. Ale to pewnie kwestia dopracowania. I nie dałem rady już spróbować ciasta. Za duża porcja. Tak czy siak, warto zajrzeć!

Dziękujemy, Wojtek A
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Chciałem zamówić pierogi na godzine 14 i je samemu odebrać Odmówiono mi, Pani stwierdziła że nie wie jakie będą mieli oblozenie o tej godzinie i nie są w stanie przygotować pierogów.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, PawelBoni
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie zimne bardzo mało po kuchennej rewolucji myślałam że będzie super a tu koszmar mąż zamówił rosół dostał wodę zabarwioną ani smaku a kluski niby swojskie a twarde jak kamienie dał mi spróbować to nie mogłam ugryźć,moje danie zimne jeden ziemniak na pół mielone i dwa kawałki buraczkami ja dużo nie jem ale to była porcja dla 4 latka nie polecam nigdy tam nie wrócę.

1  Dziękujemy, Bożena H
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni Kuchennymi Rewolucjami postanowiliśmy odwiedzić Tczew i Kociewskie Jadło. Wystroj restauracji przytulny, bardzo kolorowy i regionalny. Czas oczekiwania na dania nie byl długi. Spróbowalismy śledzika po kociewsku oraz "talerz z pola". Nie bylismy zawiedzeni. Oba dania nam smakowały, szczególnie śledzik. Na talerzu z pola mogłoby być tylko więcej sosu. Super, że restauracja się rozbudowuje. Obsługa miła. Myślę, że jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, martasU5206HY

Pierogarnia Gdańska 55 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Gdańska 55? Podziel się wrażeniami!