Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017

Nowy właściciel hotelu zmienił go nie do poznania.... Piękny, nowoczesny, z dobrą kuchnią, a do tego wprowadza w świat sztuki. Do tego w samym sercu miasta... W hotelu na takim poziomie i z taką obsługą przyjemnie spędza się czas.
Godny polecenia najbardziej wymagającym turystom.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie są dobre.
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Maria Danuta K
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w samym centrum miasta, co jest dużym atutem, choć też i przez to, samo miasto wciska się ze swoimi hałasami do pokoju. Ale wystarczy zamknąć okno i jest OK. Sam pokój przestronny i doskonale wyposażony - także w czajnik. Poza tym w pokoju schludnie​ i czysto. Wystrój przyjemny i nowy. Obsługa dała się poznać z jak najlepszej strony. Śniadanie to też pozytywnie zaskoczenie. Jeżeli będę w okolicy wrócę na pewno.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 501gala
Zrecenzowano: 21 maja 2017

Zameldowałem się i ruszyłem na podbój Chojnic .Szczęśliwy ,że wszystko jest ok bawiłem się dobrze ,najwyszy czas wracać do hotelu i tu "Miłe zaskoczenie " drzwi wejściowe zamknięte, ale jest dzwonek super dzwonię 30 minut efektu brak ,zatrzymuje przejeżdżający patrol Policji proszą o pomoc ...Panowie mili ,ale też nie znali wyjścia z sytuacji. Fajnie ,fajnie ,ale zamiast spać w hotelu ja szukam schronienia , po 1,5 h pani nam otworzyła drzwi dumna ,że robi pranie udając ,że nic się nie stało .Prośba zmieńcie dzwonek .Czekam na rekompensatę Pozdrawiam .

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Oktawian M
Zrecenzowano: 21 lutego 2017

Hotel zarezerwowaliśmy z kolegą w dzień przyjazdu. Z rezerwacją nie było żadnego problemu. Na miejsce dojechaliśmy ok. godziny 23. Obsługa przywitała nas bardzo serdecznie.

Cały ośrodek wygląda jakby był po gruntowym remoncie. Pokoje są czyste i schludne - urządzone designersko. Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta, pokoje są dobrze wyciszone.

O poranku niestety spóźniliśmy się na śniadanie. Niemniej jednak uprzejme Panie poczęstowały nas świeżą porcją wędlin i serów. Do dyspozycji mieliśmy cały bufet, typowy dla hoteli. Wszystko bardzo smaczne.

Gorąco polecam to miejsce!

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Karol M
Zrecenzowano: 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy po drodze do Trójmiasta hotelu. Ogromne zaskoczenie. Czyste, nowoczesne pokoje i łazienki , widać , że niedawno po remoncie. Czajnik do kawy i herbaty w pokoju. Bardzo wygodne łóżka i super łazienka.

Termin pobytu: luty 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom