Chojnice
Zrecenzowano: 4 września 2019

Obsługa miła bardzo , pokoje eleganckie i przestronne .personel obsługujący piętra dyskretny , kontaktowy i bardzo uprzejmy a także skuteczny .
Hotel zasługuje na swoje gwiazdki , doskonały nie nachalny wystrój , dużym atutem są przyjemne zapachy w hotelu , podejrzewam że za sprawą świetnego spa i kosmetyków , efekt chyba przypadkowy ale dla mnie robiący wspaniały klimat . Restauracja bardzo dobra , wszystkie dania z karty na doskonałym poziomie , ukłony dla szefa kuchni , oby tak dalej .
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Polecam i na pewno tu wrócę . Położenie hotelu świetne i doskonale wykorzystane .

Dziękujemy, 452jaceks
Zrecenzowano: 4 września 2019

Doskonały hotel, świetne jedzenie w formie bufetu ( duży wybór) oraz bardzo pomocna obsługa hotelowa. Pokój z widokiem na jezioro jest super ( za ten widok trzeba dodatkowo zapłacić). Z przyjemnością można wypić kawę na balkonie i wpatrywać się w żaglówki pływające po jeziorze. Dla dzieci sala zabaw. Uważam, że jest to jeden z lepszych hoteli w których byłam i będę polecała znajomym.

Dziękujemy, polecam2705
Zrecenzowano: 3 września 2019

Absolutnie profesjonalna obsluga na kazdym poziomie. Miejsce wiarygodne zgodne z oferta. Goscie traktowani w sposob indywidualny, adekwatnie do ich potrzeb. Opeka nad klientem i jego potrzebami koordynowana jeszcze przed przyjazdem i pozniej w czasie calego pobytu. Wysmienita kuchnia oparta na regionalnych, wysokiej jakosci produktach.Bardzo EKO! Wszystko bardzo swieze ( moze poza salata i swiezym ogorkiem). Orgyginalne sezonowe Menu. Dania wizualnie bardzo ladnnie podawane. Szef kuchni i jego zastepca nie boja sie wyzwan i dopasowuja Menu do potrzeb dietetycznych!
Wystroj hotelu minimalistyczny, ale bardzo gustowny. Bardzo czyste pokoje, zadbane.
Dobre SPA ( szczegolnie polecam strefe poza stresem).
Przemila obsluga od samego wejscia ( recepcja, restauracja, SPA, peronel sprzatajacy, wszyscy usmiechnieci). Dyrekcja, manager restauracji, zastepca szefa kuchni bardzo pomocni i prawdziwie zainteresowani opiniami gosci.
Even better if: gabinety SPA zbyt skromne, surowe, bez specyficznego markowego zapachu, ktory dziala na zmysly i pozostaje z gosciem dlugo po wizycie w SPA.
Hotel zdominowany przez dzieci, za glosno jezeli chce sie odpoczac i wylaczyc w czasie pobytu. Basen powinien miec wydzielona strefe dla plywajacych i dla dzieci.
Z czystym sumieniem polecam ten hotel. Jeden z niewielu hoteli, ktore traktuja gosci profesjonanie i sa wiarygodni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto prosic o pokoj z widokiem na jezioro. Przepiekne wschody i zachody slonca mozna podziwiac z balkonu.
Dziękujemy, adammajka
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w Noterze to coś dla duszy i dla ciała. Bliskość Parku Narodowego mobilizuje do aktywności, spacery, rowery. Strefa spa- relaksuje, koi, nastraja. Restauracja - pyszna a jedzenie urozmaicone. Lokalizacja vis a vis jeziora - totalny relaks na długie letnie wieczory. I Oczywscie - hotel przyjazny psom!

Dziękujemy, 879aniaw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel nowy, wszystko nowoczesne, pokoje ładne, z dużym balkonem. Do dyspozycji SPA, strefa relaksu, całkiem spory basen, sauny, jacuzzi. Świetna kuchnia, warto spróbować tatara z sarny czy karczek z dzika. Do tego bardzo dobre wina. Usytuowanie fantastyczne, tuż przy brzegu jeziora, przy którym jest od razu pomost i wypożyczalnia łódek. Również na plus możliwość trzymania rowerów przy recepcji hotelowej. Do tego hotel daje mapki z trasami rowerowymi w okolicy, a tych jest sporo, większość w bardzo dobrym stanie, warto więc przyjechać z rowerami. Jedyny minusik za windy, nie są sprzężone, do tego mniejsza pozwala na przejazd znacznie mniejszej ilości osób niż wskazuje tabliczka znamionowa windy. Warto nad tym popracować. Ogólnie polecam, cena bardzo adekwatna do jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie polecam pokój z widokiem na jezioro.
Dziękujemy, 953grzeg