Zrecenzowano: 3 września 2019

Absolutnie profesjonalna obsluga na kazdym poziomie. Miejsce wiarygodne zgodne z oferta. Goscie traktowani w sposob indywidualny, adekwatnie do ich potrzeb. Opeka nad klientem i jego potrzebami koordynowana jeszcze przed przyjazdem i pozniej w czasie calego pobytu. Wysmienita kuchnia oparta na regionalnych, wysokiej jakosci produktach.Bardzo EKO! Wszystko bardzo swieze ( moze poza salata i swiezym ogorkiem). Orgyginalne sezonowe Menu. Dania wizualnie bardzo ladnnie podawane. Szef kuchni i jego zastepca nie boja sie wyzwan i dopasowuja Menu do potrzeb dietetycznych!
Wystroj hotelu minimalistyczny, ale bardzo gustowny. Bardzo czyste pokoje, zadbane.
Dobre SPA ( szczegolnie polecam strefe poza stresem).
Przemila obsluga od samego wejscia ( recepcja, restauracja, SPA, peronel sprzatajacy, wszyscy usmiechnieci). Dyrekcja, manager restauracji, zastepca szefa kuchni bardzo pomocni i prawdziwie zainteresowani opiniami gosci.
Even better if: gabinety SPA zbyt skromne, surowe, bez specyficznego markowego zapachu, ktory dziala na zmysly i pozostaje z gosciem dlugo po wizycie w SPA.
Hotel zdominowany przez dzieci, za glosno jezeli chce sie odpoczac i wylaczyc w czasie pobytu. Basen powinien miec wydzielona strefe dla plywajacych i dla dzieci.
Z czystym sumieniem polecam ten hotel. Jeden z niewielu hoteli, ktore traktuja gosci profesjonanie i sa wiarygodni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto prosic o pokoj z widokiem na jezioro. Przepiekne wschody i zachody slonca mozna podziwiac z balkonu.
Dziękujemy, adammajka
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w Noterze to coś dla duszy i dla ciała. Bliskość Parku Narodowego mobilizuje do aktywności, spacery, rowery. Strefa spa- relaksuje, koi, nastraja. Restauracja - pyszna a jedzenie urozmaicone. Lokalizacja vis a vis jeziora - totalny relaks na długie letnie wieczory. I Oczywscie - hotel przyjazny psom!

Dziękujemy, 879aniaw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel nowy, wszystko nowoczesne, pokoje ładne, z dużym balkonem. Do dyspozycji SPA, strefa relaksu, całkiem spory basen, sauny, jacuzzi. Świetna kuchnia, warto spróbować tatara z sarny czy karczek z dzika. Do tego bardzo dobre wina. Usytuowanie fantastyczne, tuż przy brzegu jeziora, przy którym jest od razu pomost i wypożyczalnia łódek. Również na plus możliwość trzymania rowerów przy recepcji hotelowej. Do tego hotel daje mapki z trasami rowerowymi w okolicy, a tych jest sporo, większość w bardzo dobrym stanie, warto więc przyjechać z rowerami. Jedyny minusik za windy, nie są sprzężone, do tego mniejsza pozwala na przejazd znacznie mniejszej ilości osób niż wskazuje tabliczka znamionowa windy. Warto nad tym popracować. Ogólnie polecam, cena bardzo adekwatna do jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie polecam pokój z widokiem na jezioro.
Dziękujemy, 953grzeg
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wymarzony urlop, na który czekaliśmy cały rok przerósł nasze wszelkie oczekiwania, pobyt w hotelu Notera okazał się podróżą do raju. Hotel pod każdym względem luksusowy, wspaniała lokalizacja, pieknie urządzone wnętrza, fantastyczna strefa wellness i spa, cudowne jedzenie... Wybierając pobyt poza sezonem możecie liczyć na prawie prywatny basen, sauny i jacuzii. Do tego zabiegi spa i strefa poza stresem i można poczuć sie jak bogini. Największym plusem całej strefy basenowej jest oczywiście widok na Jezioro Charzykowskie. Warto też zwiedzić okolicę i zobaczyć jezioro w pełnej krasie. Śniadania i obiadokolacje to istny szał dla kubków smakowych, naprawdę jest wszystko o czym można zamarzyć, i to na najwyższym poziomie. I wbrew pozorom najlepsze jedzenie jest w tygodniu, kiedy jest mało osób, a nie w bardziej oblegane weekendy. W weekend aby spokojnie zjeść śniadanie polecam zamówienie go do pokoju. Dania z karty to istna poezja, warto spróbować choćby kilku. Dziesięciodniowy pobyt pozwolił nam w miarę dobrze poznać hotel i nie znaleźliśmy ani jednego minusika, same plusy i same miłe zaskoczenia. Każdy z gości czuje się tu jakby był jedyny i najważniejszy. Pobyt w takim miejscu to jak przeniesienie do innego świata, na pewno kiedyś tu wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: wybierz pokój z widokiem na jezioro, pozostałe to widok na parking i ulicę
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, ewelina882016
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Swietny nowoczesny hotel w którym czuliśmy się jak goście. Obsługa na najwyższym poziomie. Jedznie przepyszne, omlety na śniadania robione pod zamowienie gościa.. cudowne spa i mogłabym tak wymieniać i wymieniać... Swietny hotel. Najlepszy w jakim bylismy w Polsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na jeziorko <3
Dziękujemy, nisia89