Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w Noterze to coś dla duszy i dla ciała. Bliskość Parku Narodowego mobilizuje do aktywności, spacery, rowery. Strefa spa- relaksuje, koi, nastraja. Restauracja - pyszna a jedzenie urozmaicone. Lokalizacja vis a vis jeziora - totalny relaks na długie letnie wieczory. I Oczywscie - hotel przyjazny psom!

Dziękujemy, 879aniaw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel nowy, wszystko nowoczesne, pokoje ładne, z dużym balkonem. Do dyspozycji SPA, strefa relaksu, całkiem spory basen, sauny, jacuzzi. Świetna kuchnia, warto spróbować tatara z sarny czy karczek z dzika. Do tego bardzo dobre wina. Usytuowanie fantastyczne, tuż przy brzegu jeziora, przy którym jest od razu pomost i wypożyczalnia łódek. Również na plus możliwość trzymania rowerów przy recepcji hotelowej. Do tego hotel daje mapki z trasami rowerowymi w okolicy, a tych jest sporo, większość w bardzo dobrym stanie, warto więc przyjechać z rowerami. Jedyny minusik za windy, nie są sprzężone, do tego mniejsza pozwala na przejazd znacznie mniejszej ilości osób niż wskazuje tabliczka znamionowa windy. Warto nad tym popracować. Ogólnie polecam, cena bardzo adekwatna do jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie polecam pokój z widokiem na jezioro.
Dziękujemy, 953grzeg
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wymarzony urlop, na który czekaliśmy cały rok przerósł nasze wszelkie oczekiwania, pobyt w hotelu Notera okazał się podróżą do raju. Hotel pod każdym względem luksusowy, wspaniała lokalizacja, pieknie urządzone wnętrza, fantastyczna strefa wellness i spa, cudowne jedzenie... Wybierając pobyt poza sezonem możecie liczyć na prawie prywatny basen, sauny i jacuzii. Do tego zabiegi spa i strefa poza stresem i można poczuć sie jak bogini. Największym plusem całej strefy basenowej jest oczywiście widok na Jezioro Charzykowskie. Warto też zwiedzić okolicę i zobaczyć jezioro w pełnej krasie. Śniadania i obiadokolacje to istny szał dla kubków smakowych, naprawdę jest wszystko o czym można zamarzyć, i to na najwyższym poziomie. I wbrew pozorom najlepsze jedzenie jest w tygodniu, kiedy jest mało osób, a nie w bardziej oblegane weekendy. W weekend aby spokojnie zjeść śniadanie polecam zamówienie go do pokoju. Dania z karty to istna poezja, warto spróbować choćby kilku. Dziesięciodniowy pobyt pozwolił nam w miarę dobrze poznać hotel i nie znaleźliśmy ani jednego minusika, same plusy i same miłe zaskoczenia. Każdy z gości czuje się tu jakby był jedyny i najważniejszy. Pobyt w takim miejscu to jak przeniesienie do innego świata, na pewno kiedyś tu wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: wybierz pokój z widokiem na jezioro, pozostałe to widok na parking i ulicę
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, ewelina882016
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Swietny nowoczesny hotel w którym czuliśmy się jak goście. Obsługa na najwyższym poziomie. Jedznie przepyszne, omlety na śniadania robione pod zamowienie gościa.. cudowne spa i mogłabym tak wymieniać i wymieniać... Swietny hotel. Najlepszy w jakim bylismy w Polsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na jeziorko <3
Dziękujemy, nisia89
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duże pokoje. Nowoczesny wystrój na dość wysokim poziomie. Naprawdę dobra kuchnia. Dobra obsługa. Wystarczająca ilość personelu wiec na nic nie trzeba długo czekać. Basen. Animacje dla dzieci. Mały minus. Jeżeli nie lubisz basenu to dla pływaków nie ma dobrego dostępu do pływania. ( Długa płycizna ). Ale jest mała plaża. Bez lipy. P. S. Moja córka w 10 stopniowej skali dała 9+. Wiec dużo.

Dziękujemy, dariuszs993