“Niedzielny obiad”
Fosa - restauracja — recenzja

Fosa - restauracja
Nr 7 wśród 17 Restauracje (Chojnice)
Zrecenzowano 1 września 2019

Dobre, bardzo duże porcje i cena odpowiednia do zawartości talerza. Kompetentna obsługa z dużą znajomością karty.

Dziękujemy, Galdamir

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Nie polecam!
Na imprezie urodzinowej "kelnerka" chodziła w niechlujnym stroju i bez butów oraz korzystała z telefonu podczas zbierania brudnych talerzy i jedzenia ze stołu.
Przyjaciółka zapłaciła za imprezę do 2:00. "Kelnerka" o 00:40 zaczęła ściszać muzykę tłumacząc, że nie możemy się głośno bawić, pomijając fakt, że PŁACILIŚMY ZA IMPREZE DOŚĆ SPORĄ SUMĘ PIENIĘDZY.
Prosząc o kontakt do kierownika lub managera twierdziła, że to ona nim jest, natomiast podczas próby rozwiązania tego problemu kelnerka korzystała z telefonu i zignorowała nasze uwagi. Na koniec zabawy "kelnerka" zaczęła pakować jedzenie przy nas bez rękawiczek.

1  Dziękujemy, Martyna F
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zachęceni przez osobę miejscową zdecydowaliśmy się na wizytę w Fosie.
Jeden z lepszych obiadów, jakie mieliśmy okazję zjeść w trakcie wakacji. Ceny bardzo przystępne, bardzo miła obsługa.
Jedzenie przepyszne, warte polecenia. Skosztowaliśmy i mięs i dań bezmięsnych oraz zup. I pięknie podane i doskonałe.
Polecam innym. Warto

Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce. Zjedliśmy pyszną zupę kaszubską, dobry rosół (choć szkoda, że bez makaronu własnej roboty), smaczny krem z papryki, pierogi ruskie, pierogi ze szpinakiem, sałatkę z batatami. Pyszne jedzenie i wybór wege dań, co nie jest zbyt popularne na Kaszubach i Kociewiu, które zwiedzamy. Ładne wnętrza, z charakterem. Miła obsługa. Dziękujemy:)

Dziękujemy, kanser
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z mężem zawitaliśmy do tej restauracji przez przypadek. Zamówiliśmy krem z pomidorów, placek po węgiersku i kotleta schabowego. Zupa bardzo mocno przyprawiona- mogłaby być delikatniejsza, placek i schanowy, to były ogromne porcje. Mięsko i placek były bardzo dobre. Czas oczekiwania to ok 30 min na drugie danie. Zupa podana po 10 min. Ceny niezbyt wygórowane. Obsługa miła, od razu informujaca o czasie oczekiwania. Siedzielismy na zewnątrz. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić tą miejscówkę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 170agnieszkan

Fosa - restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chojnice, Pomorskie

Chojnice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fosa - restauracja? Podziel się wrażeniami!