“Impreza”
Fosa - restauracja — recenzja

Fosa - restauracja
Nr 7 wśród 17 Restauracje (Chojnice)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Nie polecam!
Na imprezie urodzinowej "kelnerka" chodziła w niechlujnym stroju i bez butów oraz korzystała z telefonu podczas zbierania brudnych talerzy i jedzenia ze stołu.
Przyjaciółka zapłaciła za imprezę do 2:00. "Kelnerka" o 00:40 zaczęła ściszać muzykę tłumacząc, że nie możemy się głośno bawić, pomijając fakt, że PŁACILIŚMY ZA IMPREZE DOŚĆ SPORĄ SUMĘ PIENIĘDZY.
Prosząc o kontakt do kierownika lub managera twierdziła, że to ona nim jest, natomiast podczas próby rozwiązania tego problemu kelnerka korzystała z telefonu i zignorowała nasze uwagi. Na koniec zabawy "kelnerka" zaczęła pakować jedzenie przy nas bez rękawiczek.

1  Dziękujemy, Martyna F

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zachęceni przez osobę miejscową zdecydowaliśmy się na wizytę w Fosie.
Jeden z lepszych obiadów, jakie mieliśmy okazję zjeść w trakcie wakacji. Ceny bardzo przystępne, bardzo miła obsługa.
Jedzenie przepyszne, warte polecenia. Skosztowaliśmy i mięs i dań bezmięsnych oraz zup. I pięknie podane i doskonałe.
Polecam innym. Warto

Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce. Zjedliśmy pyszną zupę kaszubską, dobry rosół (choć szkoda, że bez makaronu własnej roboty), smaczny krem z papryki, pierogi ruskie, pierogi ze szpinakiem, sałatkę z batatami. Pyszne jedzenie i wybór wege dań, co nie jest zbyt popularne na Kaszubach i Kociewiu, które zwiedzamy. Ładne wnętrza, z charakterem. Miła obsługa. Dziękujemy:)

Dziękujemy, kanser
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z mężem zawitaliśmy do tej restauracji przez przypadek. Zamówiliśmy krem z pomidorów, placek po węgiersku i kotleta schabowego. Zupa bardzo mocno przyprawiona- mogłaby być delikatniejsza, placek i schanowy, to były ogromne porcje. Mięsko i placek były bardzo dobre. Czas oczekiwania to ok 30 min na drugie danie. Zupa podana po 10 min. Ceny niezbyt wygórowane. Obsługa miła, od razu informujaca o czasie oczekiwania. Siedzielismy na zewnątrz. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić tą miejscówkę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 170agnieszkan
Zrecenzowano 29 listopada 2017

Wpadliśmy do restauracji na zupę. Na prośbę bardzo szybko otrzymaliśmy zamówione dania.Smaczne,spore porcje.Zgodnie stwierdziliśmy,ze wszystkie trzy zupy były nieco przesolone(było nas sześcioro).Mozliwe,ze to tylko tym razem.Zamierzam to sprawdzić przy najbliższej okazji.
Mimo tego polecam to ładne,przestronne miejsce.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, ola1512

Fosa - restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chojnice, Pomorskie

Chojnice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fosa - restauracja? Podziel się wrażeniami!