Lębork

“Hamburger ”
Wół i Spółka — recenzja

Wół i Spółka
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Lębork)
Opis: Znalazłeś się w magicznym miejscu na mapie Pomorza. Inspiruje nas kuchnia amerykańska. Naszą ideą było od początku połączenie wyjątkowej atmosfery, pysznego i autentycznego menu oraz najlepszej szkoły barmańskiej. Naszych gości traktujemy jak przyjaciół. Chcemy, żebyś czuł się tu jak w domu. Sercem naszego lokalu jest mini-piekarnia. Codziennie rano wypiekamy własne pieczywo pszenne, graham oraz bagietki z autorskich mieszanek mąk z polskich zbóż. Ciasto jest wytwarzane i wypiekane w 100% na miejscu. Zdrowe, naturalne i pozbawione konserwantów receptury, gwarantują, że serwujesz swoim bliskim prawdziwe jedzenie, a nie gotowce z paczki. Zbieramy za to liczne słowa uznania od gości z całej Polski. Naturalność i niepowtarzalność – to cechy naszych wypieków. A co powiesz na rozpływające się w ustach ciasto Brownie lub puszyste amerykańskie pancakes? W naszej kuchni nie ma kompromisów. Chcemy, abyś wyszedł od nas syty i uśmiechnięty. Wspomnieliśmy o własnym pieczywie? Do tego dokładamy porządny, większy niż w większości „burgerowni” 200g kawał soczystej, mielonej wołowiny, starannie dobranej od pomorskiego hodowcy. Doprawiamy ją po swojemu. Na koniec własnoręcznie wytwarzane sosy i odpowiednio wyselekcjonowane dodatki. Tak powstają najlepsze burgery w promieniu wielu kilometrów. Naszą specjalnością są też soczyste wołowe steki w trzech odmianach, oryginalne żeberka i skrzydełka marynowane w importowanych z USA sosach, zdrowe dania z grilla, ogromne i chrupiące zapiexy, wymyślne i obfite sałatki, aromatyczne tortille i wodzące na pokuszenie desery – pancake, ciasta, lody…. Czy trzeba dodać coś więcej? No…. może jeszcze osobny kącik potraw dla naszych kochanych dzieci. Wół i spółka został zaprojektowany tak, abyś mógł nie tylko pysznie zjeść, ale też zrelaksować się podczas spotkań z bliskimi Ci osobami. Doskonała kuchnia dopełniona jest najwyższej klasy barem, który stworzyły krajowe autorytety sztuki barmańskiej, autorzy fachowych publikacji branżowych. Stale nadzorują oni doskonałość receptur i nienaganne umiejętności naszych barmanek. Znajdziesz tu bogaty wybór alkoholi butelkowych, dedykowanych drinków firmowych, klasycznych mixtur oraz doskonałych piw regionalnych. Jeśli jesteś kierowcą to nic straconego. :-) Możesz sam skomponować swojego własnego milkshake, rozsmakować się w naszych domowych lemoniadach, orzeźwiających smoothies, lekkich fit koktajlach bądź wypróbować pozbawioną konserwantów Fritz Kolę. Dominuje tu przyjemny, minimalistyczny vintage. Tworząc Woła i spółkę chcieliśmy wyjść naprzeciw obecnym trendom architektonicznym, ale też w sposób wyraźny zachować niepowtarzalną tożsamość. Opieramy się na odważnych przełamaniach. Minimalistyczne betonowe posadzki zestawiamy z deskami ze starej stodoły, surowe czarne drewno z przedwojenną cegłą. Nowoczesne krzesła i loże oraz kurtyny ze skrzynek po owocach w ergonomiczny sposób dzielą lokal na niezobowiązujące strefy. Nie ukrywamy instalacji inspirując się nowojorskimi loftami. Wszystko to stworzyliśmy w duchu postindustrialnej, łódzkiej szkoły architektury. Witaj u siebie!
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bez zarzutu, jednak zbyt słodka żurawina zepsuła smak hamburgera. Ciekawy sposób podania zestawów. Ale sam hamburger nie powalił.

1  Dziękujemy, JoannaJ1191

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

No po prostu nic dodać nic ująć. Ceny nie są wygórowane, smaczne, obsługa miła i śliczna ;) głodny nie wyszedłem. Zadowolony w 100%!

Dziękujemy, pitbull_kb
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie - Burger Meksyk, krążki cebulowe, krem z pomidorów.
Burger poprawny ale niestety bułka pozostawiła wiele do życzenia. Stopień wysmażenia - mięso mocno wysmażone więc dla mnie ok.
Krążki - smaczne, sos ziołowo-czosnkowy bardzo dobry.
Krem z pomidorów - smaczny ale trochę za słodki.
Plus za miłą obsługę i popcorn jako czekadełko ;-)

Dziękujemy, Jozefontour
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 98_ukaszr, Kierownik ds. PR, Wół i SpółkaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować za ocenienie naszej restauracji. Staramy się, aby każdy gość wychodził od nas najedzony i zadowolony, więc liczy się dla nas każda opinia. Cieszymy się, że nas Pan odwiedził i przepraszamy za małe niedociągnięcia, przy czym oczywiście obiecujemy, że następna wizyta u nas będzie perfekcyjna : )

Pozdrawiamy
ekipa Wół i Spółka

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w okolicy. Świetne mięso, własnego wyrobu bułki. Śa równi eż dania dietetyczne. Uwaga - porcje duże!

Dziękujemy, Rzeszoto

Wielkie dzięki za opinię! :)
Niezmiernie nam miło, kiedy goście doceniają najwyższą jakość używanych przez nas produktów połączoną z naszymi kulinarnymi staraniami. Robimy wszystko, aby każdy mógł u nas znaleźć coś dla siebie, stąd też rozbudowana karta zawierająca między innymi dział z daniami fit :)

Pozdrawiamy i do zobaczenia następnym razem!

Ekipa Wół i Spółka

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Jak zawsze ok, ciekawe smaki, obsługa bez zastrzeżeń...
Dla mnie ważne dania bez mięsa i jest tu opcja ze można zamienić, dodatkowo ciekawe napoje z butelek np yerba mate

Dziękujemy, lukaszwlodarczyk

Serdecznie dziękujemy za opinię!
Każdego dnia dążymy do tego, żeby nasza restauracja była unikalnym miejscem, w którym każdy gość znajdzie coś dla siebie (zarówno od strony kuchni jak i baru) i spędzi miło czas w wyjątkowej atmosferze. Bardzo cieszy nas fakt, że każda Pana wizyta u nas jest udana i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości ponownie będziemy mogli Pana gościć :)

Pozdrawiamy

Załoga Wół i Spółka

Wół i Spółka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lębork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wół i Spółka? Podziel się wrażeniami!