“Bardzo dobry wybór na obiad w Lęborku!”
Karczma Rycerska — recenzja

Karczma Rycerska
Nr 7 wśród 20 Restauracje (Lębork)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, porcje „w sam raz”, dodatkowo miłe zaskoczenie niewygórowanymi cenami. Lokal gustownie urządzony, wszędzie czysto i schludnie. Nie ma do czego się przyczepić!

Dziękujemy, WeronikaD382

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzonko(pierogi i kaczka paluszki lizać), miła i uśmiechnięta Pani kelnerka, nie robiła problemu kiedy chcieliśmy dodatkowy talerzyk żeby podzielić szarlotkę. Można do woli zamieniać dodatki do potraw, nawet ziemniaczki na dodatkową surówkę. Wspaniała restauracja zarówno dla rodzin z dziećmi, jest dodatkowe menu dla maluchów jak i na spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, 377dominikaj
Zrecenzowano 19 maja 2019

Świetne miejsce na rodzinny obiad, imprezę, kolacje. Pyszne jedzenie, codziennie świeże, robione na bieżąco. Zachwyciła mnie zupa krewetkowa i pierogi z kaczki. Synek uwielbia domowy makaron z kurczakiem. Obsługa na najwyższym poziomie, piękny wystrój :) Polecam z całego serca

Dziękujemy, Sylwia L
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Wygodne połączenie restauracji z pokojami gościnnymi, smaczne śniadania i obiady. Obsługa bardzo sympatyczna, nadrabia zaangażowaniem drobne niedociągnięcia. Wystrój zamkowej piwnicy ale udało się dość lekko wszystko zaaranżować, jest przytulnie i klimatycznie a nie za mroczno. Śniadania bardzo smaczne, choć brak opcji kawy z ekspresu i świeżego soku zaniża znacząco punktację jak dla mnie. Karta obiadowa ciekawa, wiele kuszących smaków.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 0l9a
Zrecenzowano 29 września 2020

Termin wizyty: wrzesień 2020

Karczma Rycerska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lębork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rycerska? Podziel się wrażeniami!