Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Bardzo miło spędzony czas, pokoje bardzo oryginalne, każdy inaczej urządzony, rewelacja. Kuchnia pyszna, a porcje ogromne. Klimat dodaje super mini zoo w którym są nawet kangury. Obsługa bardzo miła i uprzejma.

2  Dziękujemy, Tadziu981
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, urokliwy teren idealny aby odpocząć. Cisza i spokój, dodatkową atrakcją jest mini zoo w którym są kangury, alpak, osiołek, kozy i króliczki. Bardzo polecam jedzenie, porcje ogromne ciężkie do przejedzenia, rewelacyjne. Pokoje również bardzo orginalne. Polecam

1  Dziękujemy, wojtaa
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

zaskoczona goscinnoscia przemila obsluga moglam wybrac pokoj z kilku swierzo wyremontowanych z nowosci w tym przepieknym obiekcie to to ze w przychotelowym minizoo urodzil sie kangorek karol polecam hotel pozdrawim zaloge pozdrawiam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Bardzo polecam pobyt w hotelu. Niepowtarzalny wystrój, duże pokoje z wygodnymi łóżkami. Przemiła obsługa i bardzo sympatyczny właściciel.
W cenie noclegu śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Duże porcje dań z karty.
Na terenie hotelu mini zoo, a w nim m.in. kangurki.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, JustynaWlo
Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hetel Cezar jest rewelacyjnym obiektem w którym spędziłem rewelacyjnie czas. Panująca tam atmosfera jest po prostu super, bardzo miło, przytulnie w super klimacie. Zostałem oprowadzony po mini zoo co bardzo mi się podobało. Jedzenie pyszne. Bardzo polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa