Zrecenzowano: 8 września 2017

Serdecznie polecam pokoje w tym pensjonacie. Byłam tam z dziećmi w ostatni weekend wakacji. Pokój czteroosobowy, elegancki, nowoczesny, przestronny z niewielkim tarasem, na którym można odpocząć. W pokoju dostępność Wi-fi co dla moich nastolatków było wybawieniem. Na wyposażeniu lodówka, czajnik, suszarka balkonowa. Bardzo podobała mi się dbałość o szczegóły. Oprócz miniaturowego szamponu i mydełka, małego pudełeczka z nićmi oraz ręczników, w pokoju znajdował się regulamin ze wszystkimi informacjami dotyczącymi banków, bankomatów, ośrodków zdrowia, tel. różnych instytucji, rozkłady jazdy autobusów oraz kolejki wąskotorowej, która na tym terenie jest dużą atrakcją.W pensjonacie dostępna jest kuchnia wraz z częścią jadalną dla dorosłych i dzieci. Kuchnia zaopatrzona jest dodatkowo w dużą lodówkę, mikrofalę i kuchenkę elektryczną. W jadalni dużo rzeczy do zabawy dla dzieci. Pomimo braku pogody wróciłam wypoczęta. Jeżeli pogoda nie dopisuję zachęcam do skorzystania z basenu, który jest w ośrodku sanatoryjnym Fala. Polecam posiłki w ośrodku kolonijnym Bursztyn, który jest oddalony o jakieś 200 m od pensjonatu. Co prawda stołówka wyglądem przypomina PRL ale jedzenie jest domowe, smaczne i przemiła obsługa, cena bardzo zachęcająca. Pensjonat znajduje się w cichej okolicy, oddalony jest od plaży około 25 min. można dojechać meleksem. Blisko sklep spożywczy. Właściciele bardzo mili. Zachęcam do pobytu nawet przy braku pogody wzburzone morze jest cudowne. A nic tak nie odpręża jak spacery plażą i naprawdę pięknymi sosnowymi lasami.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje są jasne i przestronne, nie wiem jak apartament, który chyba znajduje się w suterenie
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Elbl_gMa_gorzata_B