“Bardzo smaczne jedzenie”
Jas Kowalski — recenzja

Jas Kowalski
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Bytów)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne z zewnatrz. Bardzo smaczna kuchnia. Spore porcje, ciekawa karta, mila obsluga. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Raffik00001

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna, miła obsługa. Klimatyczny lokal. Porcje dla głodnego. Placek po węgiersku pychotka. Polędwiczka z pieca w sosie borowikowym też super. Piwo z lokalnego browaru bardzo przypadło do gustu memu mężowi.

Dziękujemy, I4902QJmartaf
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

WsZystko super. Rybna zupa i klopsiki z kaszy wyborne. Wnętrze i atmosfera ułatwiająca wypoczynek. Gratulujemy!

Dziękujemy, 442romans
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna karta, wybór dań odpowiedni. My jedliśmy zupkę boćwinę z ziemniakami i jajkiem sadzonym plus śledzika w śmietanie z jabłkiem i dodatkami - pychota
Obsługa profesjonalna i miła, wnętrze ciekawe, bezpretensjonalne.
Polecamy!!! Miejsce trochę ukryte, niezupełnie w centrum - warto jednak tu zajrzeć - satysfakcja 100%.

1  Dziękujemy, 347magdal
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Chyba najlepsze jedzenie jakie do tej pory jadłem w restauracji (biorąc pod uwagę wszystkie jakie miałem okazję próbować). Nawet coś takiego jak z pozoru proste frytki, ma swój wyjątkowy, chrupiący smak. Trudno przenieść zachwyt w słowa, jedzenie jest po prostu bajkowe, sprawdźcie. Ciekawy wystrój sali, dla mnie nawiązujący do powstającego kiedyś USA XIX w..
Serdecznie dziękuję za gościnę !!!

2  Dziękujemy, Marcin N

Jas Kowalski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytów, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jas Kowalski? Podziel się wrażeniami!