“Przepyszne zupa z papryki i pierogi.”
Jas Kowalski — recenzja

Jas Kowalski
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Bytów)

Zupy jadłem dwie z grilowanej papryki i cebulową były wyśmienite. Do tego wybitne pierogi. Muzyka w tle chillout może ciut za głośno. Ogólnie

2  Dziękujemy, Waldemar H

Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, domowe pierogi, wspaniałe tagiatelle z łososiem, przemiła obsługa. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet dzieci. Przypadkowo trafilismy tu w drodze z Łeby. Polecam.

3  Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bywam w Jasiu od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiodłem się kuchnią czy obsługą, jak bywało w innych miejscach w tym miasteczku. Smaczna kuchnia na najwyższym poziomie ze słusznymi porcjami. Menu zmienia się wraz z porami roku. Jestem mięsożercą, więc wspominam zimową dziczyznę... Obecnie pyszny tatar, kaczka, pstrąg. Podobno ma wrócić golonka! Warto odwiedzić Bytów nawet dla samego Jasia.

2  Dziękujemy, everenklasuch
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce nieco ukryte i oddalone od zamku i rynku ale warto poszukać. Dzieci zacwycone formą podania klasycznych naggetsów z frytkami, pierogi z kaczką rozpływały się w ustach. Bardzo smacznie, miejsce klimatyczne i dobra obsługa.

3  Dziękujemy, Daria K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Podrużując przez tą część Polski nie sposób nie jechać przez Bytów, problem jest jednak taki że drogi w okolicy są dość kiepskie a znalezienie przy nich restauracji graniczy z cudem. I w takim układzie znalezienie tej restauracji było dla nas super. Jedzenie smaczne i jak najbardziej warte swojej ceny. Na uwagę zasługuje bardzo dobra obsługa.

2  Dziękujemy, Grzegorz Z

Jas Kowalski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jas Kowalski? Podziel się wrażeniami!