“najlepsza w Bytowie”
Jas Kowalski — recenzja

Jas Kowalski
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Bytów)
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bywam w Jasiu od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiodłem się kuchnią czy obsługą, jak bywało w innych miejscach w tym miasteczku. Smaczna kuchnia na najwyższym poziomie ze słusznymi porcjami. Menu zmienia się wraz z porami roku. Jestem mięsożercą, więc wspominam zimową dziczyznę... Obecnie pyszny tatar, kaczka, pstrąg. Podobno ma wrócić golonka! Warto odwiedzić Bytów nawet dla samego Jasia.

2  Dziękujemy, everenklasuch

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce nieco ukryte i oddalone od zamku i rynku ale warto poszukać. Dzieci zacwycone formą podania klasycznych naggetsów z frytkami, pierogi z kaczką rozpływały się w ustach. Bardzo smacznie, miejsce klimatyczne i dobra obsługa.

3  Dziękujemy, Daria K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Podrużując przez tą część Polski nie sposób nie jechać przez Bytów, problem jest jednak taki że drogi w okolicy są dość kiepskie a znalezienie przy nich restauracji graniczy z cudem. I w takim układzie znalezienie tej restauracji było dla nas super. Jedzenie smaczne i jak najbardziej warte swojej ceny. Na uwagę zasługuje bardzo dobra obsługa.

2  Dziękujemy, Grzegorz Z
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pstrąg byl na parze, choć miał być grillowany. Miały być gotowane warzywa, były surówki. Krem z buraków bardzo dobry. Przy kolacji (w lokalu) towarzyszyły nam muszki owocowki. Kufle do piwa warto lepiej umyć. Polecam tylko bardzo głodnym i spragnionym.

Dziękujemy, Piotr A
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i czyste miejsce.Jeżeli chodzi o jedzenia to sandacz idealny tatara rowniez polecam, łosoś zdecydowanie za słony , przytrafił się też niedogotowany ziemniak a devolaje odmrażane i bez polotu. Reasumując restauracja ma potencial lecz kucharz musi bardziej się postarać.Obsługa ok.

Dziękujemy, Dominik K

Jas Kowalski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jas Kowalski? Podziel się wrażeniami!