“Wyjście awaryjne”
Jas Kowalski — recenzja

Jas Kowalski
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Bytów)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pstrąg byl na parze, choć miał być grillowany. Miały być gotowane warzywa, były surówki. Krem z buraków bardzo dobry. Przy kolacji (w lokalu) towarzyszyły nam muszki owocowki. Kufle do piwa warto lepiej umyć. Polecam tylko bardzo głodnym i spragnionym.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr A

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i czyste miejsce.Jeżeli chodzi o jedzenia to sandacz idealny tatara rowniez polecam, łosoś zdecydowanie za słony , przytrafił się też niedogotowany ziemniak a devolaje odmrażane i bez polotu. Reasumując restauracja ma potencial lecz kucharz musi bardziej się postarać.Obsługa ok.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018

Polecam. Można dobrze zjeść, posiłki warte swoich cen. Obsługa profesjonalna. Radzę rezerwować miejsca, zwłaszcza w weekendy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Piotr U
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywne miejsce.
Miła obsługa, jedzenie smaczne, szybko podane, porcje solidne, ceny nie zapalają z nóg.
Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Restauracja A
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dziś z żoną odwiedziliśmy tę restauracje i oboje jako kucharze musimy pogratulować kunsztu i smaku, gdyż potrawy były naprawdę na poziomie, polecamy !!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Jose R

Jas Kowalski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytów, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jas Kowalski? Podziel się wrażeniami!