“Rewelacja”
Restauracja Zamek — recenzja

Restauracja Zamek
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Bytów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre jedzenie. Zarówno smak jak i wygląd. Lokal również bez zarzutu w nietypowej lokalizacji na sredniowiecznym zamku. Kącik zabaw dla dzieci. Dobre miejsce na imprezę zorganizowaną. Kameralne koncerty oraz prezentacje kuchni różnych krajów.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ElizabethIF

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

W Bytowie byliśmy przejazdem - zatrzymaliśmy się, by zwiedzić zamek i (przy okazji) coś zjeść. Lokalizacja restauracji - rewelacyjna: dziedziniec zamkowy. Jedzenie - przeciętne. Wygląda na to, że umiejętności nie doganiają aspiracji. Dziczyzna z grzybowym kaszotto - przyzwoita, ale nie aż tak, by chcieć wrócić. Tradycyjny schabowy z kostką - bardzo nietradycyjny, z zawiniętą szynką, jakimiś warzywami, przypominał zraz. Po diabła? Rosół tak nasolony, że prawie niejadalny. Dobry dziecięcy kurczak. Ceny przystępne, obsługa fatalna. Kelnerki sobie nie radzą, są zblazowane, nie zauważają gości (po prawie półgodzinnym oczekiwaniu musiałem sam iść po kartę, mimo że stolik obok został w tym czasie sprzątnięty), mylą dania. Czas oczekiwania na posiłek też bardzo długi (koło godziny). Turystom planującym zwiedzanie zamku doradzam, by przed wejściem złożyli zamówienie w restauracji, spokojnie przeszli się po muzeum (zajmuje ok. godziny) i wrócili do restauracji, gdzie po pewnym czasie może dostaną swoje jedzenie.

1  Dziękujemy, szymonm625
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy udziec z kurczaka w sosie paprykowym i rumsztyk z PRL oraz jarzynowa na kwaszonych pomidorach. Pięknie podane, doskonale doprawione. Menu się zmienia, więc menu które można ściągnąć na stronie internetowej delikatnie się różni. Oczywiście restauracja nie zapomina o dzieciach, bo i one znajdą cos dla siebie. Ceny przystępne, za obiad dla 3 osobowej rodziny, wraz z napojami zapłaciliśmy 90 zł. Na pewno wrócimy jak będziemy w okolicy. Polecam.

Dziękujemy, iwonaa760
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kuchnia na najwyższym poziomie, z dużym wyborem i często zmieniającym się menu.
Piękne wnętrze dopełnia całości! Polecam bo widać ze się starają

Dziękujemy, Slawomir W
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Rumsztyk z PRL jak jedno z dań idealnie pasuje do obsługi, która nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania oczekującymi na zamówienie gośćmi. Zdecydowanie nie polecam

Dziękujemy, Matu250

Restauracja Zamek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytów, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zamek? Podziel się wrażeniami!