Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Javornik
Wyr├│┼╝nione recenzje
Warto zobaczy─ç

Piękny zamek położony w pobliżu polskiej granicy, za bilet można płacić w PLN, przewodnik oprowadza... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 39 recenzji
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pi─Ökny zamek po┼éo┼╝ony w pobli┼╝u polskiej granicy, za bilet mo┼╝na p┼éaci─ç w PLN, przewodnik oprowadza po czesku ale obcoj─Özyczni otrzymuj─ů rozpisk─Ö w swoim j─Özyku wiec wszystko wiadomo.Polecam

Dzi─Ökujemy, mblawat
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Zamek w niewielkiej miejscowo┼Ťci Javornik. Zwiedzanie w drodze z Kotliny K┼éodzkiej.Darmowy parking u podn├│┼╝a zamku. Dobrze zachowany i utrzymany. Warto wykupi─ç bilet na tras─Ö I+II. Czas zwiedzania ok.2 godzin z przewodnikiem (urocz─ů przewodniczk─ů). Opowiada w j. czeskim, ale dzi─Öki wydrukowanej broszurze po polsku wiemy wszystko.
Pani przewodnik - m┼éoda, pi─Ökna Czeszka - w sali muzycznej - aby zaprezentowa─ç akustyk─Ö ┼ÜPIEWA. I to nie byle jak.Tego si─Ö nie spodziewa┼éem. My┼Ťl─Ö ,┼╝e w kasie nale┼╝y zapyta─ç kiedy oprowadza i "za┼éapa─ç" si─Ö na zwiedzanie w┼éa┼Ťnie z ni─ů, cho─ç w moim przypadku by┼éo to nieplanowane. Szczerze polecam!!!

1  Dzi─Ökujemy, Witek w
Zrecenzowano: 23 pa┼║dziernika 2018 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Po jaskini czas na zamek w Jaworniku który ma już 600 lat i dawniej należał do Biskupów Wrocławskich. Obiekt pięknie położony i wznosi się nad miastem. Nam nie udało się zwiedzić komnat gdyż wszystkie bilety zostały już sprzedane. Został spacer wokół zamku. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: pa┼║dziernik 2018
1  Dzi─Ökujemy, 757maciejj
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Witam Was wszystkich :) Powiem tylko jedno obiekt arcyciekawy zaskakuj─ůca lekcja historii Polsko Czeskiej :) bardzo blisko granicy troch─Ö trzeba si─Ö powspina─ç ,ale warto . Przewodnik m├│wi w j─Özyku Czeskim ale dostajemy skrypt w j─Özyku Polskim i w zasadzie wiele si─Ö dowiemy . Zwiedzanie podzielone na trzy etapy tak ,┼╝e mo┼╝na wybra─ç dowolny etap w zale┼╝no┼Ťci od czasu kt├│rym dysponujemy jak i zasobno┼Ťci─ů portfela ;) Polecam dwa pierwsze etapy najciekawsze zwiedzanie oko┼éo 1 i 1/2 godziny wn─Ötrza ┼Ťwietnie utrzymane bogactwo rekwizyt├│w i pi─Ökny wystr├│j dodatkowo kolekcja fajek z ca┼éego ┼Ťwiata przepi─Ökna . Polecam r├│wnie┼╝ wizyt─Ö w kawiarni ┼Ťwietna kawa podawana na r├│┼╝ne sposoby :) Kochani sami zobaczycie ,┼╝e warto odwiedzi─ç ten pi─Ökny zamek z jeszcze pi─Ökniejszym widokiem :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
3  Dzi─Ökujemy, Marek K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Zamek w Javorniku, bardzo blisko granicy.wokol zamku park, trochę zaniedbany.Wg mnie nie wykorzystany potencjał zamku i parku.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dzi─Ökujemy, emma_Warszawa