“Luksusowo i po włosku”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Valtur Portorosa
Miejsce nr 2 wśród 3 hoteli w Furnari

Hotel położony w turystycznej wiosce z dala od zatłoczonych ulic i zgiełku. Obsługa bardzo pomocna i z grzecznym podejściem do klienta. Bogato wyposażona kuchnia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kolacja zawsze z należytą elegancją. Pokoje przestronne i wygodne. Nie opłaca się dopłacać dodatkowo do pokoju z widokiem na morze gdyż po drugiej stronie jest fantastyczna marina z romantycznym portem. Plaża piękna, z pełnym serwisem. Drobnym minusem jest naprawdę powolna winda..Ale poza tym hotel naprawdę godny polecenia. Tak samo jak sama Sycylia.

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Roszpunka-Zielona
Napisz recenzję

Spędziliśmy tydzień w tym hotelu. Hotel znajduje się w wiosce turystyczne. Kilka sklepów, kilka knajpek. Piękna plaża, piękne widoki i marina z pięknymi łodziami. Fakt, odludzie. A hotel.. na początek szybkie meldowanie. Pokój dobrze wyposażony. Wygodne, duże łóżko. Czysto. Łazienka z wanną. Balkon z widokiem. Na parterze duze lobby, bar serwujący smaczne drinki. Restauracje z dużym wyborem dań. Kuchnia sycylijska. Smacznie i miła atmosfera. Duży basen. Blisko do pięknej, prywatnej plaży. Obsługa miła, przyjazna i profesjonalna. Jedyny minus hotelu to mała ilość sprawnych wind. Polecam ten hotel na dłuższy odpoczynek!

Wskazówka dotycząca pokojów: Nieopłacalny jest pokój z widokiem na morze. Widok na marinę i basen też jest piękny. Lepsze pokoje...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Highlander2one
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Hotel luksusowy, 7- piętrowy, jednak nigdzie nie było tłoku. Goście to przede wszystkim Włosi, Słowacy i trochę Polaków. Pełna kultura - zarówno na jadalni, w barze, przy basenie, jak i na plaży.Przepiękne widoki z wyższych pięter budynku. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne, urozmaicone, zawsze można było wybrać coś dla siebie. Plaża ładna, w wodzie małe kamyki, leżaki i parasole na plaży bezpłatne, bar przy plaży czynny od 10 do 18. Minusem jest położenie hotelu - na zupełnym odludziu,do najbliższego miasteczka można dość plażą, bo na drodze nie ma pobocza, komunikacji miejskiej w tym rejonie też nie ma. Ogólnie polecam, na spokojny wypoczynek i wakacje bez zakupów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyższe piętro, tym ładniejsze widoki, szczególnie od strony morza, cisza i spokój.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ewkag42
Zrecenzowano 14 lipca 2017

Drodzy Turyści! Nie dajcie się namówić na ten hotel. Przy lekkim wiaterku na plaży serwis plażowy chodzi i składa parasole twierdząc, że to z powodu bezpieczeństwa. Dlaczego w takim razie hotel nie zadba o właściwe przymocowane parasoli tylko każe je składać? Może dlatego, że to najtańsze rozwiązanie? Byliśmy w wielu miejscach w Europie i poza Europą, ale z czymś takim spotkaliśmy się po raz pierwszy. Były miejsca, gdzie wiało naprawdę mocno - co dla mnie było zbawienne i nikt nie przychodził kilka razy dziennie, żeby zwijać parasole. W takiej sytuacji nie ma możliwości spędzić dnia na plaży nawet z filtrem 50. Liczyliśmy się z tym, że luksusów nie będzie, ale miałem nadzieję, że przynajmniej nikt nie będzie mi organizował dnia i wyganiał z plaży w południe. Załączyłem zdjęcia na dowód tego, zrobione około godziny 13:00. Na plaży jest mała budka, w której oferują napoje i lody. Wszystko serwowane jest w plastikach - kawa!, herbata, alkohol. Na lunch trzeba wrócić do hotelu. Generalnie serwis plażowy mówiąc delikatnie jest słaby. W hotelu niewiele lepiej. Śniadania to totalna porażka. Jechałem na kawie i niedosmażonym bekonie. Bardzo bardzo mały wybór! Miałem nadzieję, że chociaż jajecznica będzie zjadliwa, ale też się rozczarowałem. Lunch i kolacja były już o wiele lepsze. I oczywiście prawie wszystkie napoje serwowane są w plastikowych kubeczkach. Chociaż widziałem w hotelowym barze szklanki i filiżanki do kawy ale nigdy nie dostałem w nich żadnego napoju. W hotelu jest wypożyczalnia Avis oferująca samochody ale też trzeba być czujnym, bo wystawiają cennik niższy, a gdy się zdecydujesz to podsuwają inny twierdząc, że ceny w tym pierwszym są z 2015 lub 2016 roku i nie zawierają dodatkowych opłat ubezpieczenia – po co więc w ogóle je wstawiać? Obsługa bardzo słabo włada angielskim. W okolicy raczej mało do zwiedzania więc trzeba ruszyć gdzieś dalej. Generalnie mieszkańcom południowych rejonów Włoch bliżej mentalnie do mieszkańców Afryki.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Pio M
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie położony hotel z miła, grzeczna i pomocna obsługa. Szczególne podziękowania kieruje do Francesco Capano i Jason Corno za cudowna obsługę ! Ciao e Grazie Amici ! Suluti di tiffosi Del Milan club Polonia ⚫️❤️⚫️ ci vediamo

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, piotr o
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Furnari — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.6 km
Scala dei Turchi Resort
Nr 1 z 3 w lokalizacji Realmonte
Liczba recenzji: 294
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Valtur Portorosa? Podziel się wrażeniami!

Valtur Portorosa — dodatkowe informacje

Adres: Via Prestipaolo Snc | Portorosa, 98054 Furnari, Sycylia, Włochy (dawniej Club Valtur Portorosa)
Lokalizacja: Włochy > Sycylia > Province of Messina > Furnari
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 3 hoteli w Furnari
Zakres cen: 2 037 zł–2 253 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Valtur Portorosa 5*
Liczba pokoi: 258
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Valtur Portorosa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hilton Hotel Portorosa
Hilton Furnari
Hilton Hotel Furnari
Furnari Hilton
Hilton Portorosa

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?