“Luksusowy hotel na odludziu”
Valtur Portorosa — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Valtur Portorosa
Miejsce nr 2 wśród 3 hoteli w Furnari
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Hotel luksusowy, 7- piętrowy, jednak nigdzie nie było tłoku. Goście to przede wszystkim Włosi, Słowacy i trochę Polaków. Pełna kultura - zarówno na jadalni, w barze, przy basenie, jak i na plaży.Przepiękne widoki z wyższych pięter budynku. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne, urozmaicone, zawsze można było wybrać coś dla siebie. Plaża ładna, w wodzie małe kamyki, leżaki i parasole na plaży bezpłatne, bar przy plaży czynny od 10 do 18. Minusem jest położenie hotelu - na zupełnym odludziu,do najbliższego miasteczka można dość plażą, bo na drodze nie ma pobocza, komunikacji miejskiej w tym rejonie też nie ma. Ogólnie polecam, na spokojny wypoczynek i wakacje bez zakupów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyższe piętro, tym ładniejsze widoki, szczególnie od strony morza, cisza i spokój.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ewkag42
Napisz recenzję

Zrecenzowano 14 lipca 2017

Drodzy Turyści! Nie dajcie się namówić na ten hotel. Przy lekkim wiaterku na plaży serwis plażowy chodzi i składa parasole twierdząc, że to z powodu bezpieczeństwa. Dlaczego w takim razie hotel nie zadba o właściwe przymocowane parasoli tylko każe je składać? Może dlatego, że to najtańsze rozwiązanie? Byliśmy w wielu miejscach w Europie i poza Europą, ale z czymś takim spotkaliśmy się po raz pierwszy. Były miejsca, gdzie wiało naprawdę mocno - co dla mnie było zbawienne i nikt nie przychodził kilka razy dziennie, żeby zwijać parasole. W takiej sytuacji nie ma możliwości spędzić dnia na plaży nawet z filtrem 50. Liczyliśmy się z tym, że luksusów nie będzie, ale miałem nadzieję, że przynajmniej nikt nie będzie mi organizował dnia i wyganiał z plaży w południe. Załączyłem zdjęcia na dowód tego, zrobione około godziny 13:00. Na plaży jest mała budka, w której oferują napoje i lody. Wszystko serwowane jest w plastikach - kawa!, herbata, alkohol. Na lunch trzeba wrócić do hotelu. Generalnie serwis plażowy mówiąc delikatnie jest słaby. W hotelu niewiele lepiej. Śniadania to totalna porażka. Jechałem na kawie i niedosmażonym bekonie. Bardzo bardzo mały wybór! Miałem nadzieję, że chociaż jajecznica będzie zjadliwa, ale też się rozczarowałem. Lunch i kolacja były już o wiele lepsze. I oczywiście prawie wszystkie napoje serwowane są w plastikowych kubeczkach. Chociaż widziałem w hotelowym barze szklanki i filiżanki do kawy ale nigdy nie dostałem w nich żadnego napoju. W hotelu jest wypożyczalnia Avis oferująca samochody ale też trzeba być czujnym, bo wystawiają cennik niższy, a gdy się zdecydujesz to podsuwają inny twierdząc, że ceny w tym pierwszym są z 2015 lub 2016 roku i nie zawierają dodatkowych opłat ubezpieczenia – po co więc w ogóle je wstawiać? Obsługa bardzo słabo włada angielskim. W okolicy raczej mało do zwiedzania więc trzeba ruszyć gdzieś dalej. Generalnie mieszkańcom południowych rejonów Włoch bliżej mentalnie do mieszkańców Afryki.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Pio M
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie położony hotel z miła, grzeczna i pomocna obsługa. Szczególne podziękowania kieruje do Francesco Capano i Jason Corno za cudowna obsługę ! Ciao e Grazie Amici ! Suluti di tiffosi Del Milan club Polonia ⚫️❤️⚫️ ci vediamo

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, piotr o
Zrecenzowano 9 lipca 2017

bardzo fajny hotel, swietnie polozony z jednej strony widok na morze a z drugiej na piekna marine. Obsluga na dosc wysokim poziomie, grzeczna , mila i usmiechnieta.
Szczegolne podziekowania kieruje do Francesco Capano i Jason Corno molto grazie amici !!! Ciao e ci vediamo !

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, gosia j
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel totalnie odcięty od świata. Jak więzienie! Na własną rękę praktycznie nie ma szans na wycieczkę, poza sanktuarium. Obsługa NIE UMIE ANGIELSKIEGO (poza recepcją i jedną barmanką i menagerką baru). Okropne jedzenie. Zimne warzywa gotowane na parze wszystko okropnie tłuste i po prostu nie dobre. (Wyjątek to wieczorek Włoski). W tym hotelu nie da się wypocząć, bo jest wieczny wrzask! Wszystko kręci się wokół dzieci! :/ W ogóle nie dbają o gości dorosłych, a przecież to oni PŁACĄ, a nie te rozwrzeszczane i niewychowane smerfy! Wieczorki tematyczne to skandal! Ubrałam najlepszą suknię, a mąż smoking, poszliśmy szczęśliwi na romantyczną kolację, a tam? KONKURSY PSZCZÓŁKI MAI I DYSKOTEKA DLA DZIECI! Zero romantycznej atmosfery, ciszy i szacunku dla gości! Wróciłam zmęczona i wściekła! Drogi hotel, a zero klasy!
Na plus prywatna plaża z darmowymi leżakami i parasolami. Świetnie wyposażone pokoje, ale co z tego jak zero spokoju?

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Furnari — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.6 km
Scala dei Turchi Resort
Nr 1 z 3 w lokalizacji Realmonte
Liczba recenzji: 294
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Valtur Portorosa? Podziel się wrażeniami!

Valtur Portorosa — dodatkowe informacje

Adres: Via Prestipaolo Snc | Portorosa, 98054 Furnari, Sycylia, Włochy (dawniej Club Valtur Portorosa)
Lokalizacja: Włochy > Sycylia > Province of Messina > Furnari
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 3 hoteli w Furnari
Zakres cen: 2 049 zł–2 253 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Valtur Portorosa 5*
Liczba pokoi: 258
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Valtur Portorosa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hilton Hotel Portorosa
Hilton Furnari
Hilton Hotel Furnari
Furnari Hilton
Hilton Portorosa

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?