“Pyszne”
Lvivska Kavyarnya — recenzja

Lvivska Kavyarnya
Nr 1 wśród 3 Desery (Truskavets)
Kuchnie: Włoska, Ukraińska
Zrecenzowano 4 września 2019

Po prostu cudowne miejsce dla łasucha. Pyszne naturalne. Powrót do lat dzieciństwa gdzie słodycze nie były aż tak napchane chemią.

1  Dziękujemy, kobezi

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

W czasie podróży ze znajomymi byliśmy w Truskawcu. Jeden z nich zaproponował, żebyśmy sprawdzili Lwowską fabrykę czekolady. Nie zawiedliśmy się. Ilość dostępnych czekolad powaliła nas na kolana, a ich smak był świetny. Jeśli będę w okolicy, to z pewnością wpadnę tam jeszcze raz. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, michpodgorniak
Zrecenzowano 27 marca 2019

lokal w zabytkowym drewnianym budynku,na parterze można kupić wyroby własnej produkcji,a na pietrze-kawiarenka.pyszna kawa ,są też na balkonie miejsca.szybka i sprawna obsługa. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Ludmila S
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie. Pyszna kawa i słodycze. Sam budynek tez robi wrażenie. Kupiliśmy mnóstwo czekolad i innych upominków dla rodziny. Warto się zatrzymać. Szczególnie polecam sernik :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, C2346MVmagdas
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Ładny i klimatyczny lokal:). Dużo gości, ale atmosfera swobodna i nie ma hałasu. Można zobaczyć na ekranie jak wygląda wyrób sławnych czekoladek. Sama czekolada gesta, prawdziwa, ale zbyt słodka, nawet bita śmietana słodzona. Można kupić pyszne czekoladki na pamiatkę:)Sprawna obsługa kelnerska. Zaraz obok lokal ,, Pijana wiśnia'' z rewelacyjną wiśniówką. Nie sposób tu nie trafić, ani ominąć:)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Surykatka

Lvivska Kavyarnya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Truskavets, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Lvivska Kavyarnya? Podziel się wrażeniami!