Kranevo
Zrecenzowano: 8 września 2019

Jak jest w Bulgarii kazdy wie,brud,smrod itp.Maja za ta swietna pogode i cieple morze.W hotelu bylismy 12 dni i z radoscia wracalismy do domu.Szkoda bylo morza i slonca,ale warunki pobytu nas wykanczaly.Ze brudno,niedbale to bylismy przygotowani.W koncu hotel sluzy glownie do spania.I tu zonk,na 3 lozka w pokojach 2 nie nadawaly sie do spania.Zamiast budzic sie wypoczeci bylismy ciagle niewyspani i obolali.Nie wiem jakim cudem hotel ma 3 gwiazdki,maja ten standart do 11 wrzesnia 2019 jak udalo mi sie doczytac przegladajac ramki na scianie poczekalni.Za te lozka juz nieodwracalny minus.Wyzywienie-ciagle to samo,nie brakowalo z reguly,ale tez i malo smaczne.Na sniadanie parowki,jaja na twardo,jakies tanie wedliny i sery.W sumie sniadanie ok.Niestety obiadokolacja to juz inna bajka.Dania obiadowe czyli kotleciki,kielbaski i jakies inne wyroby smakuja identycznie,czyli zalosnie.Do tego dzien w dzien smazone udka chyba kurczat sadzac po wielkosci.Jakies potrawki z kurczat z ziemniakami lub innymi warzywami.Wszystko srednio smaczne,za to bardzo szkodliwe dla watroby.Po godzinie rewolucje w brzuchu murowane.Z obiadokolacji bezpieczna byla tylko salatka szopska,ale kto normalnyprzezyje na samej salatce?Znow minus.Kolejny to komary.Po pierwszej nocy na twarzy dziecka bylo ponad 20 babli po ukoszeniach.Po 2 godzinnym polowaniu zabilismy ponad 100 komarow,i systematycznie co wieczor powtarzalismy.Wymienilem chyba najwazniejsze wady tej lokalizacji.Z plusow to chyba tylko bliskosc plazy,bo to praktycznie pare krokow.Podsumowujac,hotel zdecydowanie odradzam,miejscowosc polecam.Na plazy smierdzi co jakis czas,morze wyrzuca rosliny az sie robi czarne,ale za to sa fajne wysokie fale ktore sa dodatkowa atrakcja.Miasteczko male,dosyc spokojne.Malo miejsc,sklepow gdzie mozna placic karta.Sezon zaczyna sie konczyc z poczatkiem wrzesnia,zamykaja pojedyncze sklepy i kramiki.To tyle.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Andrzej G
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Pierwsze wakacje nad innym morzem :) Ogólnie- hotel malutki , starej daty, łazienka ...brak słów , kuchnia dobra ale baaaardzo monotonna. Obługa milutka . Mimo wad hotel pięknie polożony nad piękną , prywatną i mało " zaludnioną " plażą :) Szczególnie miło wspominam BARMANA , w drink- barze Palma , który jest przeuroczym panem mówiącym po polsku :) Musiałam tam wejść i sprawdzić wcześniejsze komentarze ;) Sumując ,za te małe pieniądze było warto :) Cieplutkie morze , piękne , wysokie fale , gorący piach :) Synek jest zauroczony i wrócimydo Bułgarii na 100 % :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karina S
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Za 1060 zl tydzień ze sniadaniami i obiadokolacjami.Warunki prymitywne ale to wiedzialam.Za tą cenę ludzie , ktorzy oczekują luksusu są niepoważni.Mega miejscówka.Na samej plaży.My tylko tu spaliśmy.Korzystalismy z infrastruktury z hotelu obok Effect Hotel.Za 20 leva od pary 2 łózka plazowe z materacem i dostęp do basenu usytuowanego na plaży.Ceny śmieszne.Za piwo w knajpie 5 zł.Mielismy auto wypozyczone na 3 dni za 90 euro wiec sporo zwiedzilismy, a jest co.Slone jezioro, lecznicze błota, Bałczik, klasztor Aładża, Warna i wiel innych.Jedzenie słabe ale nie spodziewałam się za tą kasę lepszego.Nam się podobało bo byliśmy nastawieni na zwiedzanie, kąpiel w ciepłym morzu i stołowanie w restauracjach.Jak ktoś chce tylko mieć mega hotel za małą kasę to tak się nie da.Albo placisz 2 tysie za tydzień albo 1000 zł i masz warunki jak w schronisku.My nie narzekamy.Mega wypad!!!

1  Dziękujemy, ee w
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Potwierdziły się opinie pisane przez poprzedników. Hotel jest już stary i brak w nim windy, walizki wnosi sie po schodach. W łazience panuje fetor wydobywający się z kanalizacji, który czasem (głównie w nocy), czuć także w pokoju. Śniadania monotonne - najtańsze wędliny i parówki, gotowane jajka, feta, pomidory i ogórki. Raz była jajecznica. Kolacje byłyby nawet smaczne, gdyby potrawy nie były zimne. Potraw nie donoszą, więc trzeba przyjść na otwarcie. Wąskie, za miękkie, niewygodne łóżka. Ścielenie łóżek "po łebkach", tzn. ułożona kołdra, ale pod spodem prześcieradło wymięte tak jak się wstało po przebudzeniu. Hotelowa ogólnodostępna łazienka - stan żenujący. Jedyny plus to dosyć duży pokój, widok na morze, bliskość plaży, cisza i spokój, niewygórowana cena. Kranevo to wioska, w której niewiele się dzieje. Są markety, sklepy z pamiątkami, restauracje. Nie bardzo jest gdzie pochodzić. Komu polecam? - osobom lubiącym plażę, ceniącym ciszę i spokój, absolutnie niewymagającym, odpornym na smród. Ocena 2,5/5.

1  Dziękujemy, 491margareta
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spokojny czysty hotel , troche z innej epoki ,ale bardzo fajny plaza bardzo pod samym hotelem , obsluga mila , jedzenie smaczne ,moglo byc wiecej potrW ale wszystko jadalne , wycieczki proponowane ciekawe.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, krzysztof c