Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Za 1060 zl tydzień ze sniadaniami i obiadokolacjami.Warunki prymitywne ale to wiedzialam.Za tą cenę ludzie , ktorzy oczekują luksusu są niepoważni.Mega miejscówka.Na samej plaży.My tylko tu spaliśmy.Korzystalismy z infrastruktury z hotelu obok Effect Hotel.Za 20 leva od pary 2 łózka plazowe z materacem i dostęp do basenu usytuowanego na plaży.Ceny śmieszne.Za piwo w knajpie 5 zł.Mielismy auto wypozyczone na 3 dni za 90 euro wiec sporo zwiedzilismy, a jest co.Slone jezioro, lecznicze błota, Bałczik, klasztor Aładża, Warna i wiel innych.Jedzenie słabe ale nie spodziewałam się za tą kasę lepszego.Nam się podobało bo byliśmy nastawieni na zwiedzanie, kąpiel w ciepłym morzu i stołowanie w restauracjach.Jak ktoś chce tylko mieć mega hotel za małą kasę to tak się nie da.Albo placisz 2 tysie za tydzień albo 1000 zł i masz warunki jak w schronisku.My nie narzekamy.Mega wypad!!!

1  Dziękujemy, ee w
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Potwierdziły się opinie pisane przez poprzedników. Hotel jest już stary i brak w nim windy, walizki wnosi sie po schodach. W łazience panuje fetor wydobywający się z kanalizacji, który czasem (głównie w nocy), czuć także w pokoju. Śniadania monotonne - najtańsze wędliny i parówki, gotowane jajka, feta, pomidory i ogórki. Raz była jajecznica. Kolacje byłyby nawet smaczne, gdyby potrawy nie były zimne. Potraw nie donoszą, więc trzeba przyjść na otwarcie. Wąskie, za miękkie, niewygodne łóżka. Ścielenie łóżek "po łebkach", tzn. ułożona kołdra, ale pod spodem prześcieradło wymięte tak jak się wstało po przebudzeniu. Hotelowa ogólnodostępna łazienka - stan żenujący. Jedyny plus to dosyć duży pokój, widok na morze, bliskość plaży, cisza i spokój, niewygórowana cena. Kranevo to wioska, w której niewiele się dzieje. Są markety, sklepy z pamiątkami, restauracje. Nie bardzo jest gdzie pochodzić. Komu polecam? - osobom lubiącym plażę, ceniącym ciszę i spokój, absolutnie niewymagającym, odpornym na smród. Ocena 2,5/5.

1  Dziękujemy, 491margareta
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spokojny czysty hotel , troche z innej epoki ,ale bardzo fajny plaza bardzo pod samym hotelem , obsluga mila , jedzenie smaczne ,moglo byc wiecej potrW ale wszystko jadalne , wycieczki proponowane ciekawe.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, krzysztof c
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu przez 2 tygodnie z 8 letnim synem. Mieliśmy pokój rodzinny z klimatyzacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu. Faktycznie przydałoby się zrobić remont ale czy to naprawdę takie ważne czy okno jest obdrapane czy nie? Przepiękny widok na morze z każdego okna i balkonu. Cisza, spokój, cudowny szum morza. Często sprzątany pokój, bardzo często wymiana ręczników i pościeli. Cicha lodówka, klimatyzacja działająca. Miłe i pomocne panie na recepcji. Jedyne do czego mogę się doczepić, to mogliby bardziej zadbać o jedzenie.
Częściej donosić kiedy się kończą porcje. Ale jedzenie nawet smaczne. Tak jak pisałam na początku jesteśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni tym hotelem gdyż czytając wcześniejsze opinie trochę z niepewnością otwiera liśmy drzwi pokoju.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Monika O
Zrecenzowano: 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w miarę czysty,pokoje duże,obsługa hotelu miła. Jedzenie zimne i nie ma szwedzkiego stołu.dostaje się to co akurat dziś ugotowali.najbliższy sklep 20min na piechotę bo wcześniej wszystko pozamykane (może w lipcu otwarte)my byliśmy w maju i wszystko zamknięte.po kłótni Pani odgrzala nam jedzenie w mikrofali bo obiad jest robiony rano i juz nie dają ciepłego. Wszędzie bezdomne psy.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Zaira M