Zrecenzowano: 3 września 2019

Pobyt w Hotelu Perla Plaza w drugiej połowie sierpnia (9 noclegów), rodzina 2+2.

Otrzymaliśmy 2-poziomowy apartament na 6 piętrze (2 sypialnie, salon, 2 łazienki, 3 balkony) z widokiem na morze.

Pokoje wyremontowane, wyposażony w szafy, komody, nocne stoliki – wszystko spokojnie mogliśmy wypakować z walizek – co się rzadko zdarza J. Jedna łazienka – prysznic z brodzikiem, druga łazienka wanna. Czytając opinie trochę się przeraziłam, ale całe szczęście trafiliśmy bardzo dobrze – i żaden nieprzyjemny zapach się nie wydzielał z naszych łazienek.

Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki codziennie świeże, pościel zmieniona raz – dla nas wystarczająco. Bez zastrzeżeń.

Wyżywienie – opcja all. Jedzenie smaczne (jak dla kogoś jest coś bezsmaku, mdłe to zawsze można użyć soli i pieprzu). Śniadania standardowe – rożne rodzaje pieczywa, płatki, 6 rodzajów wędlin, jajka na twardo, jajecznica, kiełbaski, sery, warzywa, jajka sadzone i naleśniki. Poza tym owoce. Spokojnie można się najeść – a jeśli ktoś uważa, że śniadania są monotonne – fajnie, że każdego dnia macie taki wypas na swoje śniadanko w domu ;)

Obiady i kolacje – mięsa (wieprzowina, wołowina, drób – w sosach i grillowane), ryby, owoce morza, dodatki typu ryż, frytki, ziemniaczki, kalafior, brokuły, zielona fasolka, buraczki, sałatki (szopska obowiązkowo), słodycze, owoce itd. Zawsze 2 zupki do wyboru – nie ma możliwości, żeby nie znaleźć czegoś dla siebie. A jak już wyżej pisałam doprawić „mdłe” jedzenie zawsze sobie można samemu – przyprawy i oliwy są do dyspozycji.

Pomijam fakt, że na nic nie trzeba było czekać – obsługa zasługuje na wielkie brawa. Jeśli połowa patery była „wyjedzona” kelner przynosił nową, pełna a tą zabierał. Ledwo talerzyk został odłożony na bok, a już był zabierany.

Przekąski – orzeszki, lody (czekoladowe, miętowe, śmietankowe, orzechowe), popcorn, 2 smaki Granity, ciasteczka, kanapeczki i pizza wypiekana codziennie od 14:30 d chyba 16:30 – i nie ma opcji, żeby się nie załapać.

Napoje alko i bezalko – kawa, herbata, napoje gazowane, niegazowane , alkohole dostępne bez ograniczeń – drinki bardzo smaczne. No i najważniejsze – woda zimna do picia – w Grecji się nie spotkałam z tym, żeby był do niej dostęp – zawsze musieliśmy kupować w sklepie (nie każdy pije napoje słodkie).

Basen ok, z leżakami również nie było problemu.

Lokalizacja super – plaża blisko, sklepy blisko, Sozopol wart odwiedzenia również z bezproblemowym dojazdemJ

Wróciliśmy zadowoleni, wypoczęci, najedzeni i przede wszystkim z uśmiechem nastawieni do Bułgarii – dotychczas odwiedzaliśmy Grecje

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Żaneta K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Pokój promocyjny last minute za 2140 od osoby w sierpniu, balkon z widokiem na dobudowke restauracji, cieknaca klima na balkonie, prysznic połączony z WC (prysznic w ścianie bez brodzika i zasłony, zalewanie całego pomieszczenia, dobrze mieć ręcznik swój na wycieranie podłogi po prysznicu). Sprzątanie pokoju bardzo dobre. Klima działająca. TV mango, tele 5 i brak innych programów po polsku. Leżaki przy basenie bez problemu o każdej porze. Polacy, Rosjanie, Czesi spoko można się integrować. WiFi za darmo ale nie działa w restauracji i na basenie..Jedzenie może być szału nie ma ale są fajne knajpki gdzie można coś zjeść i wypić poza hotelem obiad 15-20 lewa z piwem lub rakija.
Pozdrawiamy barmana Martina z hotelu człowiek się dwoil i troil aby dogodzić wczasowiczom.Supermarkket przy hotelu do 24.Snack bar 14-16nalesniki pizza.

Dziękujemy, Maja000
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Biuro podróży: onholidays - organizacja pobytu bardzo dobra, rezydentka, p. Barbara, sympatyczna, kontaktowa
Hotel: Perla Plaza ***+ (bo są inne Perły w tym kompleksie i część zdjęć to nie są zdjęcia tego hotelu), pokój 301, widok na morze (z drugiej strony hotelu widok na basen, gdzie również jest bar i gra muzyka, więc dla relaksu i porannych widoków polecam pokoje z widokiem na morze)
Warunki: elewacja schludna, pokoje, korytarze, jadalnia po remoncie; w pokojach ściany równe, czyste, glazura i terakota nowa, nowe okna PCV, wyposażenie kilkuletnie, ale zadbane; podobny standard spotykaliśmy w hotelach wyższych kategorii
Czystość: hotel czysty, dobra jakość serwisu sprzątającego, minusem zapach z kanalizacji, który zwłaszcza po powrocie do zamkniętego kilka godzin pokoju jest mało przyjemny
Obsługa: wszyscy, bez wyjątku, uprzejmi, sympatyczni i pomocni
Wyżywienie: opcja HB, która była wystarczająca, wybór i jakość wyżywienia przewyższył nasze oczekiwania, myślę, że to spokojnie ****; gdyby dołożono do tego wyciskarkę do soków zamiast serwowanych nektarów (choć zdarzała się też pyszna, robiona lemoniada) i lepszą kawę/herbatę byłoby *****
Lokalizacja: doskonała - dojście do plaży to dosłownie dwie minuty, tak jak dojście do głównej, handlowo-rozrywkowej, ulicy. Primorsko to niewielka, typowo wakacyjna miejscowość, sporo lokali, handel uliczny, niewielki amfiteatr, gdzie można trafić na jakiś koncert, w miejscowości Aquapark (nie korzystaliśmy), plaża szeroka, piaszczysta, dość czysta, bezpieczna (ratownicy), łagodne zejście do morza, przy morzu długa promenada, zdecydowana przewaga osób w średnim wieku, rodzin z dziećmi
Wskazówki:
- warto zabrać ze sobą Euro i zamienić na miejscu, najlepszy kurs był w hotelu (obecnie 1.91), dookoła pełno kantorów, przy głównej ulicy są też banki i bankomaty
- koniecznie trzeba skorzystać z okazji na jednodniową wycieczkę do Stambułu (ok 70 E + rejs statkiem 25 E), której organizatorem jest lokalne biuro podróży Shans Tur (można wykupić wyjazd u rezydentów lub w biurze podróży przy głównej ulicy); wycieczka dość intensywna (przejazd nocny z postojem w godz. 22:30 - 5:00, od godz. 7:00 zwiedzanie, powrót w godzinach nocnych, w naszym przypadku 2:00 z uwagi na 3 h oczekiwanie na granicy); zwiedzanie zabytkowej części miasta bez wchodzenia do obiektów, ale w czasie wolnym zwiedziliśmy Hagię Sofię i bazar, świetny rejs statkiem, piękne widoki, klimat orientu, warto!
- w recepcji dysponują wolnymi parasolami plażowymi, które użyczają gościom
- dobre ceny w supermarkecie w połowie głównej ulicy - przed wejściem charakterystyczna rampa, na której oferowane są lody (wbrew pozorom większy supermarket przy wjeździe do miejscowości od strony Burgas jest droższy i średnio zaopatrzony)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony morza, od III p. wzwyż mają ładne widoki (choć przysłonięte innymi zabudowaniami)
1  Dziękujemy, Karol W
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel Perla Plaza odwiedziliśmy w sierpniu tego roku. Same pokoje poza wadliwą kanalizacją (smród z kratki w podłodze) w łazience są bardzo komfortowe i przyjemnie urządzone. Ręczniki wymieniane codziennie pościel również wymieniana poskładana. Obsługa hotelu na wysokim poziomie zawsze uśmiechnięta, oddana swojej pracy. Jedzenie OKROPNE. Śniadania, obiad i kolacje serwowane w formie szwedzkiego bufetu. Na śniadanie do wyboru każdego dnia to samo....niesmaczna jajecznica (z której na obiad zrobiona została zapiekanka bleh...)jajka na twardo, kiełbaski (każdego dnia ta sama tylko inaczej pokrojona, używana codziennie do pizzy), można było wyżyć jedząc śniadanie na słodko tj. naleśniki lub słodka bułka z dżemem brzoskwiniowym. Na obiad człowiek chodził i szukał czegoś co będzie choć trochę zjadliwe... zawsze były frytki najlepsze z tego wszystkiego...ale ile można w kółko ich jeść?? Frytki, sałatka grecka śnią mi się po nocach, ale dzięki nim przetrwałam. Najbardziej szkoda było mi dzieci...mój synek lizał sól i pieprz i z uśmiechem na twarzy mówił, że to jest dobre.Pojechałam na wczasy by odpocząć również od codziennego obowiązku gotowania, a tu do męża jęczałam, że coś bym ugotowała...Na kolację w zasadzie było serwowane to co na obiad....bleh...znów to samo. Ktoś wcześniej w komentarzach wspomniał że pizza serwowana w tym hotelu to mistrzostwo świata. Owszem...zrobić z tego ........ coś co da się zjeść z smakiem to rzeczywiście mistrzostwo świata!!! Reszta all inclusive ok. Co do basenu wszystko zgodnie z opisem. A więc wczasy udane ale nie pojedzone.

Dziękujemy, Ilona9191
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel po remoncie, codziennie sprzątane, obsługa miła i uśmiechnięta, jedzenie bardzo słabe, a nie był to mój pierwszy wyjazd do bułgari ale tak monotonnych śniadań to nigdzie nie spotkałem, plaża blisko, sklepy na każdy kroku, kantor na przeciwko, basen średni ale wystarczający. Dodaje zdjęcia pokoju rodzinnego.

Dziękujemy, Andrzej K