Zrecenzowano: 1 września 2019

W ofercie TUI hotel ma 5 gwiazdek w naszej ocenie jedyne na co zasługuje to 3,5 gwiazdki. Największym minusem hotelu to czystość i codzienne sprzątanie, a raczej jego brak. Jeśli chodzi o wyżywienie to monotonne śniadania. Na pewno na plus to położenie hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wratislav
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

W ofertach hotel miał 5*, jak na nasze polskie warunki miał max 3,5* - pościel wymieniona raz przez tydzień pobytu, brak darmowej wody do picia w pokoju hotelowym, a nawet odmowa wydania wody na barze przez dobą hotelową, grzyb na hugach itp. Generalnie przyzwoicie, ale z pewnością nie 5*. Jedzenie w hotelu przepyszne, jedyny słaby punkt to desery, choć może to i lepiej, bo nie kusiły te ciastka w ogóle ;)
Hotel i miejscowość dla osób poszukujących wyciszenia, brak animacji, brak nawet muzyki na terenie hotelu w dzień spędzając czas na leżaku.
Obok jest bliźniaczy hotel i jest wspólny bezpłatny promik przez rzeczkę nad morze w godz. 10-18. Stamtąd bliżej do bezpłatnej plaży. Ale 2/3 min w drugą stronę jest mostek na plażę. Plaża po tej stronie miejscowości przepiękna, długa i piaszczysta z bardzo łagodnym zejściem.
Do centrum 5 min, ale dla poszukiwaczy jakiejkolwiek rozrywki - dramat, nuda nuda nuda nic się nie dzieje na mieście wieczorem. Zaznaczam też, że nigdzie nie można płacić kartą, nawet w klubach przy barze.
Nie polecam wycieczek fakultatywnych, przewodniki tak nic nie opowiada, lepiej na własną rękę pojechać, polecam bardzo Sozopol - bilet 5 leva i do przystanku 8 min piechotą.
Pobyt generalnie udany, polecam osobom chcącym wypocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: ja miałam pokój promocyjny na 4 piętrze i z boku widziałam morze, nie miałam widoku na basen
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Żaneta W
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo fajny hotel. Bylismy z 3latkiem z biura onholidays (polecamy!). Pokoje duze, czyste, sprzatane codziennie (lacznie z wymiana poscieli i recznikow). Piekny widok z okna na morze i basen. Do szerokiej plazy 2 min promem (fajna opcja dla rodzin z dziecmi i leniuszkow) lub 5min mostkiem. Na recepcji Daria ogarniajaca jezyk polski ktora serdecznie pozdrawiamy. W barze zas Nikita robiacy pyszne drinki. Dziekujemy za pobyt!Bylo extra!

2  Dziękujemy, Dorota F
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel świetny, jedzenie przepyszne, obsługa przemiła i pomocna. Lepiej dogadywaliśmy się po polsku, niż po angielsku. Pani animatorka z klubu dla dzieci bardzo miła, organizowała dzieciom czas. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel. Okolica bardzo cicha i spokojna. Bardzo rodzinna atmosfera. Jedzenia ani miejsca w restauracji nigdy nie brakowało, nie można narzekać na monotonię. Codziennie coś innego. Jedynie jeśli chodzi o desery to jest jedyna rzecz do której można się przyczepić, codziennie to samo: ciasta biszkoptowe, bardzo tłuste ciasteczka i budyń. Miejsc nad basenem wystarczająco. Polecam z całego serca! Cena adekwatna do standardu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Podjazd dla wózków windy i toaleta na parterze dostosowane do małych dzieci i niepełnosprawnych.
1  Dziękujemy, madziureczka
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Primorsko odwiedziliśmy po raz drugi i...... tak jak poprzednio ...nie zawiedliśmy się :) Hotel komfortowy, można w nim wypocząć i dobrze się wyspać na wygodnych łóżkach. Duże pokoje z pięknym widokiem na morze. Codzienne sprzątanie z wymianą ręczników. Zostawcie kilka lewów na łóżku, a pokój będzie lśnił. Na balkonie dodatkowi lokatorzy. Jaskółki polubiły hotelowe balkony. Obiekt zdecydowanie dla osób lubiących spokój i kameralna atmosferę. Brak głośnych animacji i dudniącej muzyki. Obsługa mila i uśmiechnięta z bardzo dobrym angielskim, a nawet polskim. Z dużą cierpliwością dla roszczeniowych gości. Zawsze pomocna i zorientowana na potrzeby. Jedzenie bardzo dobre, śniadanie jak zawsze każdego dnia identyczne, natomiast kolacje z dużym i różnorodnym wyborem. Dla turystów gorąca, ponieważ Bułgarzy posiłki jedzą w niższej temperaturze. Zdecydowanie rekomenduje pobyt HB ze względu na znakomite jedzenie na mieście. Codziennie w porze lunchu poznawaliśmy kuchnię bułgarską z cudownymi rybami (caca, kalmary, małże) sprzedawanymi na papierowej tacce , sałatką szopką i lokalnym piwem Kamienica.
Otoczenie hotelu zadbane i czyste. Basen z orzeźwiającą wodą. Choć dla malkontentów podobno za zimna. O leżaki nie trzeba walczyć, a plaża tylko 5 minut od hotelu.
Szukasz spokoju w komforcie i z dala od zgiełku turystycznych deptaków to wybierz ten hotel. Pod warunkiem, że będziesz miał wakacyjny nastrój i pewne niedociągnięcia zasłonisz słonecznymi okularami.

Dziękujemy, AGAJUR