Jesteśmy z chłopakiem kompletnie nie wymagającymi klientami, to istotne. Niedawno wróciliśmy z pobytu w Perli. Może zaczniemy od plusów bo jest ich zdecydowanie mniej. Lokalizacja na plus, blisko morza, ładny widok, niedaleko do promenady i sklepików. Nasz pokój mieścił się w tej uboższej części hotelu (drugi mniejszy budynek). Pokój duży, bardzo wygodne łóżko, duży balkon z widokiem na basen. Bardzo uczynna obsługa, szczególnie w stołówce, chłopaki bardzo szybko zbierają brudne naczynia. Mało drinków w ofercie allinclusive ale drinki wzmacniane odpowiednio :D Basen hotelowy zadbany, fajna głębokość, nikt się nie utopi. Dużym plusem jest Pan który transportuje ludzi łódeczką na drugi brzeg rzeki aby dostać się do morza. Jest przemiły i rozumie dużo po polsku.
To teraz minusy bo jest o czym mówić.
1. Jedzenie.. Ehh.. Makarony w różnych formach raczej zawsze były w porządku. Poza tym było średnio, bardzo tłuste jedzenie, mały wybór. Wielu rzeczy brakowało i trzeba było czekać dosyć długo aż znowu się pojawi. Frytki z obiadu odgrzewane na kolacje - nie jadalne. Na śniadaniach non stop brakowało pieczywa i jajecznicy. Mięso które tam było było tragiczne. Pieczeń gumowa, paluszki rybne to nawet nie smakowały jak ryba tylko jak zmielone mięso o smaku ryby, nuggetsy nawet obok kurczaka nie leżały. W miarę ok były klopsy w różnych sosach ale wyglądały tragicznie. Napoje były dobre. Desery też były dobre.
2.Smród w pokoju z kanalizacji, na szczęście ostrzeżeni opiniami wzięliśmy swój odświeżacz powietrza i polecam go wziąć.
3.Tak ogromne szczeliny w drzwiach wyjściowych z pokoju, że było przez nie widać i korytarz i nas w środku.
4.Okolica w stronę morza ładna ale za hotelem slumsy, tragicznie zaniedbane miasto, w połowie września większość rzeczy nieczynna, nawet sklepy.
5.Nieszczelna kabina - bez sensu zaprojektowana.
6.Bardzo byle jakie sprzątanie pokoju, wykładzina nie odkurzana. Jedna rolka papieru na dzień jest okej pod warunkiem, że codziennie do naszego pokoju ktoś wejdzie i ją tam da, inaczej to ona się magicznie sama nie pojawi. Niestety ale musieliśmy się upominać o papier a sprzątaniem pokoju musieliśmy się obejść smakiem.
To chyba najważniejsze rzeczy.
No i jeszcze informacja, nie wiem czy to dla kogoś plus czy minus ale większość gości to Polacy, także Janusze everywhere.

Dziękujemy, Deliatti
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel dramatyczny! Karta do drzwi nie działała od samego początku w związku z czym po przyjeździe w środku nocy jeszcze kilka godzin spędziłam krążąc od recepcji do pokoju, ponieważ obsługa (młodzi i kompletnie niezorganizowani chłopcy) twierdziła że muszę spróbować jeszcze raz. W końcu otworzono mi drzwi kluczem i zabrano kartę obiecując, że się tym zajmą. I na tym koniec. Nie odezwali się ani nie przynieśli nowej. W związku z czym zostałam bez karty czy jakiegokolwiek klucza od pokoju. Dopiero na koniec drugiego dnia otrzymałam działającą kartę. Gdy położyłam się do łóżka myślałam, że zwymiotuję. Poszwa niby przebrana, ale co z tego, jeśli pościel cała przepocona, śmierdząca moczem i potem. Tak samo jak oparcie materiałowe łóżka. Okropieństwo....
Porozumieć można się tylko w języku angielskim. Niemieckim zupełnie nie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Czesław Ś
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Jestem zdziwiona opiniami niektórych osób. Odnoszę wrażenie, że byliśmy w dwóch różnych hotelach.
Hotel czterogwiazdkowy, ale 15 lat temu. Teraz nie zasługuje na więcej niż trzy gwiazdki.
Wysiadając z windy można złamać sobie nogę- jest taka różnica między poziomami. W pokoju odpadające uchwyty od szafy, odpadający wieszak w łazience, a w prysznicu brud i grzyb- wystarczyłoby trochę środka typu "Domestos".
Jedzenie monotonne. Na śniadanie, obiad i kolację te same sałatki tylko po modyfikacji. Tak samo ryż- na obiad sam ryż, na kolację ryż z oliwkami lub pieczarkami. Frytki kompletnie zimne. Kawa lura. Nie mam pojęcia o jakich owocach morzach piszą ludzie. Jedyną rzeczą był rekin. To akurat plus no nie miałam wcześniej okazji go jeść.
Sprzątanie pokoi polega na wymianie ręczników i raz na cały pobyt pościeli. Nie ma czegoś takiego jak odkurzanie. Ogromny plus lokalizacja hotelu- blisko piaszczystej plaży.
Lepiej dopłacić i wykupić wczasy w sąsiednim hotelu Perła Royal.

1  Dziękujemy, Gosiaczek90
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona, byłam w Primorsku 20-27.07.2019 i serdecznie polecam ten hotel! Pyszne i urozmaicone jedzenie (nie dało się wszystkiego spróbować: ryby, mięsa, makarony, lasagne, owoce, ciasta, baklawy, a do tego w ofercie all-inclusive lody, które można sobie samemu nakładać do woli, napoje, świeża pizza etc.) Pokój bardzo ładny, codziennie czyste ręczniki, sprzątanie. W TV dwa polskojęzyczne kanały (Tele 5 i Polonia 1). W pokoju klimatyzacja, lodówka, wygodne łóżko. Wi-Fi w hotelu. Wspaniała atmosfera. Blisko do morza, hotel położony nad piękną rzeką, można przeprawić się za darmo tratwą. Na plaży są parasole i leżaki do wynajęcia, ale nie korzystałyśmy z nich.
W Primorsku warto udać się na amfiteatr w centrum, gdzie często występują zespoły folklorystyczne, do muzeum, na rejs jachtem, przyjemna była również przejażdżka pojazdem stylizowanym na kolejkę do Kiten (sąsiedniego miasteczka). Fajne sklepiki, mnóstwo pamiątek do kupienia, godne polecenia są kosmetyki z różą (perfumy, szampony, mydła, kremy etc.) Jadąc do Bułgarii warto przypomnieć sobie zwroty z języka rosyjskiego. Podobnie jak w Polsce, Bułgarzy dawniej uczyli się go w szkole, więc po rosyjsku można się z większością osób łatwo porozumieć. Młodzi ludzie mówią trochę po angielsku. Niektórzy sprzedawcy rozumieją również po polsku. Piękna pogoda i ciepłe morze z mnóstwem muszelek na plaży :) Cudowne wakacje, Szkoda było wyjeżdżać... Polecam wszystkim!

Wskazówka dotycząca pokoi: W niektórych pokojach są dzielone balkony (np. w 205 A i 205 B - jeden balkon przedzielony kratą).
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, joyapatrycja
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

W hotelu Perla Sun gościłam po raz trzeci razem z dwójką dzieci, 8 i 11 lat. Hotel spełnia moje wszystkie wymagania, czysty, wspaniale jedzenie, blisko pięknej, szerokiej plaży, bardzo łagodnie opadającej do morza- bezpiecznie dla dzieci. Na plażę przewoził nas tratwą przez rzekę przesympatyczny Pan. Po objedzie spędzaliśmy czas na basenie z fajną zjeżdżalnią. W okolicy podwieczorku serwowana była pizza i lody. Natomiast to co niespotykane w innych miejscach, typu Grecja, Turcja- to fantastyczna, profesjonalna i mega życzliwa obsługa!
Zawsze uśmiechnięci, pomocni- w restauracji nie jeden raz pomagają dzieciom w nakładaniu jedzenia, błyskawicznie sprzątają brudne naczynia ze stołów itd. A już naprawdę cudowna Pani Manager z recepcji! Którą za wszystko co dla nas zrobiła serdecznie pozdrawiam! Mam nadzieję, że w kolejnym roku również zawitamy do Perla Sun!

Wskazówka dotycząca pokoi: Fantastyczne jedzenie, cudowne widoki, piękna plaża.
Dziękujemy, Majka O