“Pyszne owoce morza!! ”
Pijana Mewa — recenzja

Pijana Mewa
Nr 12 wśród 31 Restauracje (Primorsko)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w dwie rodziny znudzeni tv hotelowym jedzeniem. Potwierdzam, że obsługa mówi tylko po bułgarsku ale my trafiliśmy na właściciela. Polecił, co mają najlepsze. Wspaniałe mule w sosie pomidorowym z wódką anyżową, risotto z ośmiornicą i czarnym ryżem, ekstra krewety i oczywiście rosół i pierogi ruskie. Pomidorowej już nie było. Pierogi smażą ale ja poprosiłam żeby były z wody. Pyszne różowe i białe wino z nalewaka. 13 lewa karafka. Polecam, na pewno będziecie zadowoleni z polskich dań, a owoce morza to w Pijanej Mewie mistrzostwo.

Dziękujemy, magdalenamW1902AD

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

W tej "polskiej" knajpie nie można porozumieć się po polsku. Pani kelnerka ani słowa,po angielsku z resztą też nie. Menu dnia tylko cyrylicą, "polski niet". Jedzenie nie pozwalilo,więc absolutnie nie wrócimy.

1  Dziękujemy, ixa500
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Primorsko zdecydowanie nie jedzie się aby szukać polskich akcentów... chyba rozsądnie powiedzieć że jedzie się odpocząć od tego!

Restauracja Pijana Mewa to stonowane polskie klimaty z niezłym widokiem.

Restauracja otwarta w tym roku kusi dość obszernym Menu gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest szopska. Są kebabcze...jest wiele więcej.Jeśli ktos stęskniony za krajem zapragnie schaba... Też jest!

Jedzenie b.dobre,porcje duże.Zamówilismy min. ryby, które smakowały.Oczywiście można oczekiwać hipsterskich klimatow, kuchni a'la master chef.... Itd. Ale w takim miejscu nam chodziło o zjedzenie dobrej kolacji w rozsądnej cenie. Widok był dodatkiem miło uzupełniającym posiłek.

Polecamy całą rodziną!

1  Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Primorsko. Pijana Mewa. Reklamują się jako polska restauracja. W karcie faktycznie rosołek, kotlecik schabowy :). Ale nas zwabiły serwowane tu owoce morza. Obsługa niekomunikatywna, ani po angielsku, ani po polsku, po rosyjsku też nie dało rady.
Zamawiamy trochę na migi, trochę niby kelnerka rozumie. W efekcie dostaliśmy ośmiornice i szaszłyk z krewetek zgodnie z zamówieniem za to bez żadnych dodatków a zamiast zamówionego steku polędwiczki w sosie pieprzowym. Jedzenie bez zachwytu za to rachunek wywołał „zachwyt”. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Marcelina1976
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt zlokalizowany blisko zejścia na plaże ze stolikami z widokiem na morze.
Menu po polsku, można znaleść jak ktoś zatęskni rosół pomidorową, pierogi, żurek, mielony, schabowy, (aczkolwiek wydaje mi się ze po to sie przyjeżdża na wakacje) i klasyka od szopskiej, przez mule, ryby, makaron, ośmiornice, risotto z owocami morza(petarda), krewetki (przepyszne saganaki), kalmary, szprotki, kavarmy, mięso w lokalnych przyprawach, sacz, lokalne piwo, i inne alkohole. Jak dla mnie świetne miejsce. Czym się wyróżnia ? Niska cena i świetne dania. Polecam!

1  Dziękujemy, JakubKula

Pijana Mewa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Primorsko, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Pijana Mewa? Podziel się wrażeniami!