Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam hotel pomimo że jest to kompleks hoteli Perla Gold i Perla Beatch jako całość, z obu hoteli dostęp do jednego basenu, tego samego baru pomimo że w Perla Gold można korzystać tylko z 1 baru głównego natomiast w tym drugim z 3 barów A hotel ma 5 gwiazdek. Nie potrafiła Pani rezydent odpowiedzieć na te pytanie dlaczego tak jest..
Pokoje są super. Duze łóżko, klimatyzacja, duży balkon. Codziennie wymiana ręczników i pościeli co nas bardzo zdziwiło (pozytywnie).
Jedzenie : Kazdy znajdzie coś dla siebie pomimo iż w Bułgarii wieprzowina jest smażona na specyficznie pachnącym oleju. Nie każdemu ten zapach podchodzi.. wszystko pachnie podobnie czy to kiełbaska czy kotlet.
Śniadania super. Od jajek smażonych po kiełbaski, bekon, parówki, jajecznica, jajka sadzone, naleśniki na słodko, wędliny, sery, warzywa, pieczywo, płatki różnego rodzaju, każdy znajdzie napewno coś dla siebie
Obiad: codziennie kilka dań innego rodzaju. Przez tydzień nic się nie powtórzyło. 2 rodzaje zup. Podobne jak w Polsce. Zupy kremy, rosół, warzywna, po zupę z wieprzowiny. Na 2 danie różnego rodzaje mięsa, pasta, ziemniaki pieczone,gotowane,smażone.
Pyszny bigos był ale tylko raz
Kolacja: dania tak jak obiadowe. Nic z obiadu się nie powtórzyło. Też dużo wszystkiego. Raz było sushi robione na miejscu bardzo dobre. Polecam.
Przekąski. Pizza bardzo dobra robiona na miejscu przez pizzermanow. Przepyszna. Do tego kanapki na ciepło, natchos, orzeszki, lody bardzo dobre. Nikt z głodu nie umrze
Bar: all od godziny 10 do 23. Barmani spoko robią dobre drinki lecz nie radzę brać tych mieszanych że wszystekiego rodzaju alkoholu .
Pobyt udany hotel bardzo blisko plaży wystarczy przejść przez ulicę i zejść parę schodów w dół. Woda w morzu czarnym bardzo ciepła. Cieplejsza niż w basenie na hotelu.
Minus niewystarczająca ilość leżaków przy basenie. Są jakieś śmieszne ,,rezerwacje"recznikami przed godziną 7. Okolo godziny 9 nie ma szans na leżaki mimo że opalają się same ręczniki ( ręczniki na wakacjach ) .
Nie ma dużo opinie tego hotelu natomiast ludzie dużo opini wystawiają na hotel perla Beach (4*)z tego samego kompleksu.
Wszędzie można się dogadać po polsku , rosyjsku. Szybciej po polsku niż po
angielsku.
Polecam kupić na mieście ayran!! Nie robią takich w nas W PL, w Bulgarii jest bardzo tanio. Jest duzo tandety typu podróbki ale jedzenie w sklepach na mieście też hest ok i bardzo tanie. Polrcam przywiesc do Polski przyprawy bulgarskie. Kosztuja grosze i sa super.
Ogólnie polecamy !

Dziękujemy, Polegajacy
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Właśnie wraz z narzeczoną wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Perla Gold Beach. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Przed wyjazdem czytając opinie byliśmy pełni obaw. Jednakże po przyjeździe, na miejscu okazało się, że większość negatywnych opinii mija się z prawdą. Faktycznie hotel ma kilka niedociągnięć, ale nie zaważa to w żadnym stopniu na jakości pobytu.
Pokój został nam przydzielony identyczny jak na zdjęciach w ofercie, czysty, duży i przestronny. Nie doszukaliśmy się żadnej pleśni czy nie przyjemnego zapachu. Klimatyzacja w pokoju była nowa i bardzo wydajna. W szafie bezpłatny sejf. W łazience duży prysznic oraz wanna. Balkon bardzo duży. Pokój codziennie sprzątany, ręczniki codziennie wymieniane.
Hotel ogólnie był czysty, Panie sprzątaczki nieustannie sprzątały.
Jedzenie pyszne (szczególnie pizza), duży wybór, jednakże czasami trochę chłodne.
Drinki w barze smaczne, Panowie Barmani niezwykle mili i uprzejmi, chętnie spełniają każdą zachciankę gościa. Na szczególne uznanie zasługuje Pan Vitalij i Pan Dima, którzy są stworzeni do roli Barmana i widać, że ta praca sprawia im przyjemność. Uśmiechy nie znikały im z twarzy. Bardzo dbali o porządek na barze oraz przy stolikach. Tacy Pracownicy to skarb.
Basen bardzo czysty, woda nie podgrzewana, jednak wejście nie stanowi problemu. Małym minusem jest niewystarczająca ilość leżaków przy basenie. My rezerwowaliśmy sobie je o siódmej rano. Ponadto niewielkim minusem jest ustawienie leżaków jeden obok drugiego, bez większej możliwości oddalenia się od innych osób.
Hotel położony jest we wspaniałej lokalizacji, "o krok" od morza i blisko centrum ze sklepami, barami, restauracjami, kawiarniami i tym podobne.
Ogólnie według nas hotel zasługuje na miano mocnych czterech gwiazdek. Jednak do pięciu odrobinę mu brakuje. Ale za cenę jaką kosztują tam wczasy, naprawdę warto. Szczerze polecamy.

Dziękujemy, virusek
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny, czysty hotel, wspaniały pokój. Przestronny balkon i cudowna łazienka. Duży basen i wystarczająca ilość leżaków. Bardzo fajne animacje i wieczory organizowane przez hotel. Posiłki i drinki bardzo dobre!! Polecam !

1  Dziękujemy, HiGabrielle
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018

Pobyt 17.08 - 24.08.2018 r.
Plusy:
- REWELACYJNA OBSŁUGA!!! (pozdrawiamy cały zespół obsługi, w szczególności kolegę pizzermana z Turcji oraz barmana z Macedonii - rewelacyjni chłopcy:))
- hotel stosunkowo nowy, niezniszczony,
- rano codziennie świeżo wyciskany sok pomarańczowy - przepyszny:)
- blisko do morza - kilkadziesiąt metrów za jezdnią, piaszczyste plaże,
- posiłki smaczne choć niezbyt ciepłe, pyszne naleśniki oraz obłędna pizza - dla naszej córki specjalnie przygotowywał w kształcie serca:),
- przekąski dostępne cały czas na barze w lobby - rewelacyjne frytki - tak frytki:)
- wygodne łóżko - duże pokoje,
- profesjonalni i zaangażowani ratownicy nad morzem,
- blisko do lotniska ok. 1 godziny, lot ok. 1.45.
Minusy:
- serwis plażowy płatny,
- morze wzburzone - dla najmłodszych dzieci jedynie pod czujnym okiem rodziców - w okresie kiedy byliśmy codziennie czerwona flaga, a wejście jedynie w pasie wskazanym przez ratowników,
- wietrznie,
- wilgoć i grzyb w łazience i pokojach,
- komary na trawniku przy pokoju parterowym,
- zbyt mało basenów - na trzy hotele,
- rezerwacja leżaków - zbyt mała dostępność leżaków jak na taki hotel,
- praktycznie brak animacji w ciągu dnia,
- obłożenie w 90% rodakami, których część nie potrafi się cywilizowanie zachowywać,
- zbyt mało atrakcji dla dzieci,
Reasumując, Hotel nie spełnił pokładanych w nim nadziei. To nasz pierwszy wyjazd do Bułgarii i na pewno w ciągu najbliższych kilkunastu lat nie zamierzamy wracać.
Największym plusem hotelu jest rewelacyjna obsługa - pozdrawiamy serdecznie - starają się aby gościom niczego nie brakowało:) Rewelacyjne podejście - warto dawać napiwki:)
Naszą trójkę zawiodła zaistniała wilgoć w pokojach, łazience, komary i niezbyt ciepłe posiłki.
Morze bardzo ciepłe i stosunkowo czyste poza miejscami z glonami. Nie mniej wysokie fale i wiatr powodowały że najmłodsi jedynie pod pilną opieką rodziców lub opiekunów.
Miejscowość Primorsko to taka Łeba - brak zabytków, ciekawych miejsc. Natomiast sporych rozmiarów Lunapark, ze zjeżdżalniami, dmuchańcami etc.
Bułgaria na mieście wcale nie jest tania.W sklepach ceny wyższe niż w Polsce a jakość pozostawia wiele do życzenia.
Polecamy Sozopol:)
Piękne i klimatyczne miejsce, z piękną cerkwią oraz bardzo smacznymi daniami w restauracji na murach.
Polecamy zakupić wino figowe - nie jest tanie ale PRZEPYSZNE:)
Naszym zdaniem honor Bułgarii ratuje właśnie Sozopol:)
Co do opieki biura podróży ON Holidays Polska to za wyjątkiem pracowników w autokarze DRAMAT! Rezydentka widziana tylko raz na początku celem sprzedaży wycieczek. Niksie merytoryczne przygotowanie. Brak pasji w swojej pracy - polecamy zmianę pracy gdzie nie ma kontaktu z klientem. Szczytem było gdy....zapomniała o naszym wylocie i dwadzieścia osób czekało na skrzyżowaniu z bagażami i małymi dziećmi przez...godzinę. Autokar przyjechał po kilkunastu telefonach sfrustrowanych turystów. Niech zdanie wyrobi sobie każdy sam...
Hotel sam z siebie nie jest zły - na jego wady składa się kilka kwestii, które zsumowane przemawiają na niekorzyść.
Komu polecamy? Osobom które nie władają innymi językami niż polski - można porozumieć się zarówno w hotelu, na plaży jak i na mieście bez stresu. Polecamy osobom które spędzały wakacje do tej pory nad Bałtykiem - zapewne im się spodoba i nie jest to złośliwość.
Osobom które odpoczywały w Grecji, Włoszech, Turcji, Hiszpanii, Chorwacji, Egipcie czy Cyprze naszym skromnym zdaniem się nie spodoba, ale nie odradzamy:) - jeżeli z ciekawości za niskie pieniądze to można spróbować:)

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na parterze jest trawnik ogrodzony z widokiem na inny hotel, jednak cicho
Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano: 17 września 2018

Hotel dla rodzin z dziećmi. Wygodne przestronne pokoje z dwiema dostawkami, wszystko dokładnie jak na zdjęciach. Doskonale działająca klimatyzacja + dodatkowo niewielki taras z łóżkiem. W łazience prysznic + osobna wanna. Jedyny minus to problem z kanalizacją z której niestety śmierdzi. 2 baseny dla dzieci ze zjeżdżalniami. 1 głęboki dla dorosłych i umiejących pływać. Na pewno dużym plusem są 3 polskie animatorki prowadzące zajęcia dla dzieci, gdzie można zostawić pociechy na ok 2 h. dwa razy dziennie. Bardzo miła i pomocna obsługa, której faktycznie brak profesjonalnego wyszkolenia. Ale jeśli komuś przeszkadza że serwetka leży nie po tej stronie, a napoje w plastikowych kubkach to dno dna, niech nie jedzie na wczasy do Bułgarii. Jedzenie jak na bułgarskie standardy smaczne i różnorodne. WiFi bezpłatne działające na terenie całego hotelu. W czasie kiedy byłem z córką na urlopie większość bo ok 70% gości hotelu to Polacy.

Dziękujemy, Kamil P