Zrecenzowano: 3 stycznia 2018

Pokój 4 osobowy mały ale przytulny. 2 łóżka złączone po środku pokoju i 1 łóżko piętrowe. Pokój sprzątany codziennie, także ścielenie łóżek i wymiana ręczników. Jedzenie bardzo dobre. Duża różnorodność potraw. 2 baseny ale z nich nie korzystałam. Plaża niewielka, kamienista. Żółte leżaki + parasole płatne. Komplet 6 EUR. Woda w morzu cudowna, czysta, ciepła, delikatne fale aż żal wychodzić na brzeg. Do sklepów w miasteczku trzeba trochę dojść ale warto. Wiele sklepów z pamiątkami. Markety spożywcze im dalej od hotelu tym taniej. Warto pojechać do miasta Korfu. Cudowny klimat starego miasta. Przystanek niedaleko hotelu przy głównej drodze. Bilet można kupić w automacie na przystanku, kosztuje 1,70 EUR. Bilet można także kupić u kierowcy, ale wtedy jest drożej. Autobus w Korfu zatrzymuje się w głębi starego miasta i stamtąd jest powrót. Autobusy jadą co 20 min. Polecam ten hotel. Na prawdę można dobrze wypocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: miałam pokój na przedostatnim piętrze. Pokój narożny częściowo z widokiem na wodę
Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, San-Wiebed
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ELEA B, Ιδιοκτήτης, Elea Beach HotelOdpowiedź udzielona 11 lipca 2018

Dear Guest,

Thank you for the great review of our hotel!
We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Greetings from Corfu & Elea Beach Hotel!!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017

Spokojna okolica, piękne widoki, morze i góry zarazem, hotel idealny dla rodzin z dziećmi, plaża wąska kamienista, dno morza piaszczyste. Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, bogaty wybór dań i deserów. 5 min. drogi pieszo do przystanku autobusowego, ok 40 min. do miasta Korfu.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Emilian B
Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

odwiedziliśmy Korfu 8-15 października 2016, pogoda jeszcze ładna, można się poopalać, hotel przy plaży, leżaki w opcji all przy basenie i na plaży w cenie, warto dopłacić za pokój z widokiem na morze, są 2 baseny + trzeci dla dzieci, blisko do przystanku autobusowego, na własną rękę można odwiedzić stolicę Korfu, warto bo miasto a zwłaszcza starówka piękne, jedzenie ok, pokój również, jedynie do smaku uzo trzeba się przyzwyczaić:) polecamy

Termin pobytu: październik 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Wojtek J
Zrecenzowano: 12 października 2016

Hotel położony jest w spokojnej okolicy, przy bezpośrednio przy plaży.
W pobliżu jest przystanek autobusowy, z którego można dojechać autobusem nr 7 do stolicy wyspy Korfu.
Miasteczko jest urocze.
Klimatyczne, wąskie uliczki i na każdym kroku kafejki.
Plaża hotelowa wąska, kamienista, niezbędne obuwie kąpielowe.
Woda w morzu ciepła, czyściutka.
Można dojść do boi ograniczających kąpielisko i ciągle ma się grunt pod nogami i ciągle widać piaszczyste dno.
Tak czystego morza jeszcze nie widziałam.
Na terenie hotelu dwa baseny, w jednym jest dżakuzi.
Pokoje czyste, sprzątane codziennie, łazienka również.
Codziennie wymieniane ręczniki.
Obsługa miła, kontaktowa.
Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, tylko czasami było za mało podgrzane.
Codziennie wieczorem animacje.
Muzyka na żywo, codziennie coś innego.
Taniec brzucha, wieczór grecki, orientalny, muzyka lat 80-90, latino, nie sposób było się nudzić.
pogoda była cudowna.
Spędziliśmy z mężem cudowny tydzień.
Z czystym sumieniem polecam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony morza zapewniają ładniejsze widoki, ale słychać głośną muzykę Od ulicy jest cicho, ale widok nieciekawy.
Termin pobytu: październik 2016
3  Dziękujemy, halina2015
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2016

Hotel starszy ale odnawiany. Obsługa OK. Znajduje się przy samiutkiej plaży. Wychodząc masz baseny oraz za kilka metrów czyściutkie morze. Wskazany sprzęt do snurkowania. Leżaki ok Parasole wysłużone. ze 2 euro. Miejsca pod dostatkiem. Można leżeć na kamienistej plaży lub na trawie pod palmą. Można jak ktoś potrzebuje założyć buty na kamyki. Jedzenie super i dużo. Nie chorowaliśmy. Mieliśmy pokój od strony morza - odnowiony choć wieczorem głośno przez animacje. Podczas dnia też coś cały czas gra i trąbi - może to być minus. Bar przy plaży ok. nad morzem promenada z knajpkami. Dojazd do przepięknej starówki na Korfu 1.5 euro w 20 minut. Trzeba wypożyczyć auto żeby odwiedzić wszystkie atrakcje wyspy. Ogólnie gdy będziemy wracać na Korfu to na pewno do Elea.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam mimo kilku niedociągnięć
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, MariuszOTW