Dyuni
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Tu naprawdę można odpocząć. Choć pokoje można by troszkę poprawić, to cała reszta jest wspaniała. Obsługa personelu sprzątającego bardzo dba o wygodę i zadowolenie gości. Codziennie posprzątany pokój i wymienione ręczniki, które były poskładane w słonie. Restauracja bardzo przestronna, zawsze wolne miejsca, jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Pieczywo i desery SUPER. Baseny czyste, miła muzyczka w tle, klimat na czytanie i rozmowy idealny. Synek 5 lat zachwycony zjeżdżalniami dla dzieci, my z mężem też z tych dla dorosłych. Wszędzie czyściutko, zielono, dużo kwiatów. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są przestronne. mają duże balkony na których można posiedzieć.
Dziękujemy, Kebalog1
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Duni Royal Resort to kompleks czterech hoteli w skład którego wchodzą: hotel Belleville wraz z kilkudziesięcioma "mini" hotelami, willami, domkami i.t.p.- tworząc Duni Holiday Village, oraz hotele Pelikan, Marina Beach i Marina Royal Resort. Cały kompleks oprócz ostatniego jest do dyspozycji gości hotelu Village. My mieszkaliśmy w mini hotelu Romance - około 150 metrów od recepcji i restauracji, 250 metrów od aquaparku i 400 od morza. Pokoje jak i sam ośrodek Village wymaga troszkę odświeżenia, mimo to jednak czysto i schludnie. Pokoje bez luksusu - wanna, prysznic, lodówka, TV, sejf płatny około 10 leva/doba.
Wyżywienie - jeden z największych atutów tego hotelu, niby zawsze to samo, lecz taki szeroki wybór dań że przez 8 dni nam się nie znudziło. Ponadto ogromna ilość barów - w hotelach, na plaży, przy basenach, zawsze można było coś zjeść między posiłkami - pizzę, sandwicha, ciasto, lody.
Mnóstwo leżaków i parasoli, zarówno na plaży jak i przy basenach, wolne znajdziemy o każdej porze dnia. Woda w basenach trochę chłodna, w morzu ( koniec czerwca ) - dużo cieplejsza.
Wszystko co potrzeba znajdziemy w ośrodku Duni Royal Resort - sklepy z pamiątkami, art.spożywczymi czy też butiki z markowymi ciuchami. Płacić można w levach lub euro.
Na koniec krótkie sprostowanie co do opisu oferty hotelu na stronie TUI - dla zainteresowanych Wi-Fi w lobby za darmo, a bary z napojami bez i alkoholowymi w wybranych miejscach czynne do 2 w nocy.
Reasumując - szczerze polecam Duni, gdyby nie to że mamy zwyczaj co roku odwiedzać inny kraj, chętnie byśmy tam wrócili.

1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wspaniałe miejsce.Wypoczynek all inclusive na najwyższym poziomie.Pokoje czyste codziennie sprzątane.Posiłki smaczne zróżnicowane bardzo bogate menu.Codzienne animacje.Ilość atrakcji w postaci otwartych basenów oraz ilości barów otwartych do 2 w nocy to dla mnie nr 1.W PRZYSZŁYM ROKU WRACAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto dopłacić za pokój z widokiem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bercik68
Zrecenzowano: 21 września 2018

Ośrodek Duni Royal Holiday Village to ogromy obszar na którym znajdują się 4 hotele oraz kilkanaście tzw. bungallows, czyli niewielkich, kilkupokojowych domów. Ok. 10 basenów, 10 kortów tenisowych, aquapark, siłownie, sauny, amfiteatr no i to co najważniejsze dla dzieci własna plaża, przy której znajduje się molo, co powoduje, że nawet przy dużym wietrze morze jest w miarę spokojne - wszystko w cenie. Wszystko zadbane, pokoje codziennie sprzątane, jedzenie smaczne, wieczorne animacje na wysokim poziomie. Śmiało mogę polecić.

Byliśmy tam z 2 przedszkolaków od 13 września mając obawy o pogodę i obawy na szczęście okazały się nieuzasadnione. Było ciepło, ale nie upalnie co nam odpowiadało, w niczym to nie przeszkadzało. Wybraliśmy się także na wycieczkę do Nessebar i Sozopol i to jest kolejny mit, że w Bułgarii nie ma co robić. Jest sporo do zwiedzania i to całkiem ciekawych miejsc. Polecam wynająć samochód, koszt od 30 euro na dobę i trochę pozwiedzać. Osobiście unikam wycieczek organizowanych przez tourperatora bo się mocno przepłaca a człowiek lata jak chomik by ze wszystkim zdążyć.

Z minusów jest to, że woda w aquaparku lodowata, ale w morzu ciepła no i czynny był tylko do 15.09. Nie ma też jednego miejsca, gdzie są rozpisane wszystkie atrakcje - tańce, rower, animacje itp. - wszystko jest na tablicach, gdzie to się akurat odbywa.

Bułgaria cieszy się różnymi opiniami i faktycznie można trafić do ładnego hotelu, ale położonego w nieciekawym miejscu, gdzie w okolicach jest po prostu brudno, bo takowych miejsc nie brakuje. Dyuni jest miejsce, gdzie możemy spędzić tydzień czasu, ruszać się stamtąd nie trzeba a i tak nudzić się nie będziemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bungallows, ale niezbyt blisko głównego deptaku, bo wieczorami będzie głośno ze względu na dyskotekę.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przebywaliśmy Duni od 1 do 8 września,pokój 223(bardzo blisko aquaparku...jedno wejście pod górkę :)bardzo dobra gimnastyka po każdym posiłku.Pokój na trzy osoby bardzo przestronny z tarasem co doskonale można wykorzystać do popołudniowego relaksu przy np.książce.
Pokój zadbany,sprzątanie codziennie.
Jeśli chodzi o jedzenie to tak po 4 dniach ciężko było mi się zdecydować co zjeść bo raczej spora powtarzalność ale to zazwyczaj norma w tego typu miejscach.Bez kolejek,braku miejsc przy stolikach itp. Spokojnie można chodzić na obiady prosto z plaży do Hotelu Marina Beach jest bardziej restauracyjnie niż stołówkowo.
Aquapark i wszystkie baseny super,zawsze wolne leżaki,ręczniki można brać świeże nawet dwa razy dziennie(i na plażę i na basen).
Przy basenach i na plaży sandwich bary i bary z napojami.
Alkoholu nie żałują więc po paru drinkach można tracić grunt pod nogami ;) piwko bułgarskie raczej tylko do ochłody bo walory smakowe 3+
Ekipa odpowiedzialna za rozrywkę bardzo fajna,a występy w amfiteatrze naprawdę 5+
Kids Club w hotelu Pelikan,więc spory spacerek z dzieckiem ale na duży minus zero animacji w języku polskim.
Hotel to głównie goście z Bułgarii,Rumunii i Rosji.
Podsumowując,wakacje w tym hotelu uważamy za udane tym bardziej że bardziej stawialiśmy na bliskość morza i aquaparku,a nie na blinkblink w każdym miejscu,syn zachwycony,a my zadowoleni.Jadąc nie liczcie na luksusowe warunki jak w Turcji lub Egipcie ale nie ma co narzekać,nastawiliśmy się na postkomunistyczne warunki i taki styl tam jest.Polecamy.

Dziękujemy, Amadu D