Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pięciogwiazdkowy resort (oczywiście jak na standardy karaibskie) to bardzo ciekawa odskocznia od megahoteli z setkami pokoi. Tu panuje chilloutowy klimat jednopiętrowych domków budowanych w dość dużych odstępach od siebie.

Rozrywki obiektu:
- rozległe baseny z wieloma leżakami (nie ma mowy o walce o leżaki)
- bezpośredni dostęp do oceanu
- bardzo sprawny serwis techniczny - my korzystaliśmy z pomocy elektryka i hydraulika w naszym mieszkaniu

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Mikers1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José Luis P, Sales Executive, Hotel Playa Pesquero Resort, Suite & SpaOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Pozdrowienia z Playa Pesquero,

Chcielibyśmy podziękować za twoją recenzję, była piękna. Cieszymy się, że spędziłeś z nami bardzo miły pobyt w Playa Pesquero. Dziękujemy za podzielenie się ze światem i będziemy bardzo zadowoleni, gdy wrócisz po raz kolejny.

Zrecenzowano: 16 maja 2018

Nasz pierwszy raz na Karaibach, hotel bardzo przyzwoity, pokoje czyste, sprzątane co dzien. Reczniki często wyminiane i zawsze jakies wzorki na łozkach. Housekeeping robi robote. Jedzenie dobre dużo do wyboru i zawsze jest co zjeść, jedzenie jest serwowane przez 24/h na dobe tak samo jaki i alkohol. Cudowna plaza dużo raf, super do nurkowania. Bralismy tu tez slub wiec miejsce zostanie w naszej pamięci. Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, mic m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José Luis P, Sales Executive, Hotel Playa Pesquero Resort, Suite & SpaOdpowiedź udzielona 16 maja 2018

Greetings from Playa Pesquero,

We appreciate your time spent on writing this lovely review. We like a lot all your praises regarding the quality of our service. We try to do everything we can to please our clients trying to go beyond their expectations. Thank you for sharing your experience with everyone, we are very happy to know that you are planning to visit us once again. Please, keep us updated of future travelling plans to our hotel.

Kind regards,

Playa Pesquero Management.

Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

To byly nasze najgorsze 2 tygodnie na karaibach. Bylismy w tym hotelu swieta i sylwester 2018. Zacznijmy od pokoju: okropny, stary, smierdzacy i z pajeczynami na suficie. Zamek w drzwiach na taras na parterze byl zepsuty ( zgloszone pierwszego dnia, naprawione czwartego- szok!! ), umywalka zatkana, bardzo kiepsko dzialajaca klimatyzacja. Jedzenie okropne, nudne i zawsze trzeba stac w kolejce. restauracja na plazy- nie ma nawet co komentowac. Jedyna naprawde warta polecenia jest restauracja Romantica, warto odwiedzic. W razie niepogody ( nam sie przydazyla ) nie ma zywcem co robic. Plaza zdecydowanie nie jak na zdjeciach Thomas Cook z ktorym polecielismy pierwszy i ostatni raz.
Zanim wybierzesz ten hotel, dobrze sie zastanow czy jest wart tych pieniedzy.

Wskazówka dotycząca pokoi: never ground floor
Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Misiek L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José Luis P, Sales Executive, Hotel Playa Pesquero Resort, Suite & SpaOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2018

Pozdrowienia z Playa Pesquero,

Chcielibyśmy przeprosić, jeśli twój pobyt w naszym hotelu nie był tak satysfakcjonujący, jak się spodziewałeś. Doceniamy Twoją opinię i bardzo przepraszamy za niedogodności, których doświadczyłeś. Przeanalizowaliśmy Twoje uwagi z naszymi pracownikami, a my podejmiemy niezbędne kroki, aby wyeliminować ten problem. Daj nam kolejną możliwość zapewnienia ci lepszej usługi.

Zrecenzowano: 7 stycznia 2018

Hotel usytuowany jest na bardzo rozległym, świetnie utrzymanym terenie. Warto wcześniej zarezerwować sobie pokój w budynku położonym jak najbliżej basenu, wtedy wszędzie będzie w miarę blisko. Kto ma problemy z poruszaniem się może skorzystać z często kursujących pojazdów elektrycznych. Piękny i podobno największy basen na Kubie, a nawet na całych Karaibach. Przy nim nigdy nie brakowało wolnych leżaków.
Plaża ładna, z niewielką rafą przy brzegu będącą atrakcją dla lubiących nurkować z rurką. Niestety na plaży szybko brakuje leżaków, a obsłudze nawet nie przyjdzie do głowy, żeby przenieść tutaj nadmiar leżaków zalegających przy basenach. Trzeba więc przyjść na plażę jak najwcześniej. Około godziny 9:30 nie ma szans na wolny leżak
Pokoje jak na 5 gwiazdek urządzone niezbyt elegancko. Klimatyzacja sprawna i cicha. Żadnych przerw w dostawach prądu i ciepłej wody. Barek uzupełniany na bieżąco.
Posiłki bez zarzutu. Bardzo duży wybór wszystkiego. Potrawy smaczne i świeże. Po najlepsze steki lub krewetki w głównej restauracji trzeba stanąć w kolejce, ale stanowisk gdzie są przygotowywane jest sporo i nie trzeba długo czekać. Rewelacyjne naleśniczki z rumem i różnymi dodatkami – na nie warto troszkę dłużej poczekać. Raz w tygodniu prosiaki z rożna – mięsko delikatne i pyszne. Kilka niezłych restauracji a’la carte.
Napoje praktycznie w każdym barze świetne, barmani pracują szybko i sprawnie i nie zauważyłam, żeby oczekiwali na napiwki. Kelnerzy na plaży i przy basenach również świetni.
Czystość na najwyższym poziomie, a obsługa przemiła, sprawna i bardzo uprzejma.
Jedyny poważny minus - mieliśmy spore problemy z recepcjonistą, który nie chciał wydać nam klucza do pokoju, bo nie mógł zrozumieć jak to się stało, że jesteśmy na Kubie już prawie od miesiąca, a do hotelu Playa Pesquero przyjechaliśmy dopiero po dwudziestu kilku dniach. Chciał koniecznie wiedzieć, gdzie do tej pory byliśmy i przez godzinę biegał z naszymi dokumentami na zaplecze i z powrotem domagając się wyjaśnień. Wszystkie informacje zawierał nasz voucher, ale w języku niemieckim i angielskim a on znał tylko hiszpański (i to pewnie nie za dobrze).
Wieczorne show bardzo dobre, a będący specjalnością kubańską balet w wodzie, to wisienka na torcie!
Warto zabrać z domu zbędne drobiazgi lub odzież i podarować je Kubańczykom – w ich kraju brakuje prawie wszystkiego i niewiele można kupić, nawet gdy się ma dość pieniędzy.
Jak na Kubę, to naprawdę świetny hotel na pewno wart polecenia. Mamy znajomych którzy regularnie przyjeżdżają tu dwa razy w roku.

Termin pobytu: listopad 2017
4  Dziękujemy, Elżbieta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José Luis P, Sales Executive, Hotel Playa Pesquero Resort, Suite & SpaOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2018

Pozdrowienia z Playa Pesquero,

Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję. Cieszymy się, że udało Ci się spędzić z nami niesamowite wakacje. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze światem i będziemy bardzo szczęśliwi, że wrócimy do naszego hotelu w najbliższym czasie.

Zrecenzowano: 8 marca 2017

Wszyscy przed wylotem na Kubę mówili nam, że warunki będą kiepskie, ale sądzę, że nie dotyczy to Hotelu Playa Pesquero. Wszędzie czysto, schludnie, widać ogrodników, którzy codzienne dbają o tereny zielone. Baseny bardzo czyste, plaża ładna, z leżakami nie ma problemu, przy basenie również. Woda w oceanie czysta, odpływając kilkanaście metrów od brzegu można oglądać ławice rybek i rafę. Hotel jak na Kubę na bardzo wysokim poziomie, obsługi, warunków w pokoju, lobby, restauracji w tym ala carte. W hotelu jest kantor, sklepy, można przejechać się bryczką (płatna kilka peso) na pobliski targ. Pod hotelem można wynająć taksówkę (stare amerykańskie auto np: do Houlgin 80 peso = 80 euro wycieczka pół dnia warta ceny). Jedyną wycieczką od rezydentów, godną polecenia jest Santiago De Cuba, pozostałe z relacji innych uczestników porażka. W samym hotelu: przepyszne jedzenie polecamy to z show cooking, desery niebiańskie, a banany z naleśnikami smażone z rumem i czekoladą "niebo w gębie". Wybór alkoholi bardzo bogaty. Naszym zdaniem jeśli Ktoś chce pojechać i zobaczyć Kubę a chce spędzić urlop w dobrym miejscu na wysokim poziomie spokojnie może wybrać Paya Pesquero. Prawdziwe all inclusive 24 h dwa bary czynne całą dobę. Polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje na piętrze
Termin pobytu: luty 2017
2  Dziękujemy, alexia225