Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel skromny ale uroczy , cisza spokój , właściciele wspaniali gościnni ludzie , do plaży około 500m , ale idzie się z przyjemnością pięknymi uliczkami , pokoje codziennie sprzątane , śniadania dobre , Hotel położony na uboczu cisza spokój i ta bryza , polecamy

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Zosia0712
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Bardzo kameralny hotel prowadzony przez grecką rodzinę. Czysty i funkcjonalny dla osób szukających bazy wypadowej do eksploracji wyspy. Pokój bez okien, przeszklone drzwi wejściowe, łazienka mała i wyeksploatowana, jak to w Grecji. Ale miasteczko Kefalos i pobliskie plaże nie do opisania. To trzeba samemu zobaczyć. Śniadania, odrębny temat :) w każdym razie rano można coś przegryść :) Polecam hotel i okolicę, przepięknie.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na piętrze widać morze.
Dziękujemy, JacekWawa
Zrecenzowano: 19 września 2017

Hotel z basenem, świetnie położony, w niewielkiej odległości od plaży, sklepów, restauracji i wypożyczalni. Bardzo czysty! Pokoje niewielkie z małymi łazienkami I bez klimatyzacji (taki miałam na parterze). Ogólnie dobre wrażenie mocno psujã fatalne śniadania.
Miejscowość cicha, spokojna, bez wielkich hoteli ale z pełnã ofertã dla turystów. Z wielu restauracji zdecydowanie polecam rodzinny local Hary Limani!

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Krystynajolanta
Zrecenzowano: 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w ramach wycieczki z Rainbow Tours. Miejsce nie dla wymagających osób, śmieszą mnie opinie osób które wybierają się do 2gwiazkowego hotelu i oczekują luksusu. Bardzo dobrze usytuowane miejsce - 2 min do plazy, 2 min do przystanku autobusowego, 1 min do supermarketu. Pościel i ręczniki wymieniane praktycznie codziennie, czysty basen, polecam szczególnie we wrześniu ze względu na pogodę, brak krzyczących dzieci i stosunkowo mała ilość turystów. Jedyne o co naprawdę można się przyczepić to śniadania. Dwa jajka wymiennie co dwa dni z dwoma plasterkami szynki, cztery plastry sera, dżem wiśniowy lub truskawkowy, sok pomarańczowy który nie przypomina w smaku soku, kawa, herbata i pieczywo tak chrupiące ze można sobie pociąć podniebienie - dla dwóch osób, codziennie. Po trzech dniach człowiekowi na sama myśl robi się niedobrze. Poza tym bardzo polecam dla osób aktywnych, którzy nie chcą spędzić całego urlopu w błyszczącym, luksusowym hotelu.

1  Dziękujemy, gio_kru
Zrecenzowano: 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel Eleni to hotel w bardzo dobrym standardzie w stosunku do swojej ceny.
Byliśmy tam z mężem przez dwa tygodnie pod koniec sierpnia do 10 września z Raindbow. Jest to obiekt prowadzony przez dwa pokolenia.
Rodziców Eleni i Mike'a oraz ich córkę Poppy, można tam też spotkać jej córki. Wszyscy są bardzo przyjaźni. Faktycznie nestor rodu rzuca czasami dwuznacznymi uwagami jednak można to szybko obrócić w żart. Dla nas był miły, pomocny i gościnny. Udzielił nam wielu cennych porad dotyczących zwiedzania, dał własną mapę, późnym wieczorem pomógł nam zamówić posiłek z dostawą do hotelu, dużo opowiadał o wyspie i swoich podróżach. Jeździłam do Grecji wielokrotnie i jej mieszkańcy mają swój gawędziarski sposób bycia. Ma to swój urok. Dlatego właśnie wybieram hotele małe, rodzinne a nie molochy z opcją all inclusive.
Pokoje sprzątane są codziennie. Co mniej więcej dwa dni wymieniane są ręczniki i pościel.
Śniadania podawane są w formie bufetu, ser, szynka, jajko wydawane są dla każdego na oddzielnych talerzach. Na śniadanie dla chętnych jest też jogurt, domowe konfitury i świeże, pieczone codziennie ciasto. Na stole jest też melon i pomidory. Nie ma bardzo dużego wyboru ale wszystko jest świeże i smaczne. Dla mnie ok.
Do hotelu przyjeżdża wiele par z Anglii, są to stali bywalcy, którzy goszczą tam co roku od wielu lat. Ludzie są przyjaźni a atmosfera jest bardzo dobra.
W lobby jest bezpłatny dostęp do WiFi.
Dla chętnych są schowki zamykane na klucz, ceny nie znam.
Z klimatyzacji nie korzystaliśmy.
Jest też dostęp do wspólnej kuchni i lodówki.
Można skorzystać z piecyka lub coś usmażyć.
Widziałam, że wiele osób narzeka na lodówkę. Rozmawiałam o tym z właścicielem. Wiele osób zostawia w niej swoje rzeczy i nie kwapi się do ich wyrzucenia przed wyjazdem. W ostatnim dniu naszego pobytu lodówka została całkowicie opóźniona i wymyta bo większość osób wyjechała. Jej stan w sezonie jest zatem winą turystów a nie właścicieli. Chcą uniknąć niepotrzebnych dyskusji na temat czyjegoś jedzenia, które by mogli nieopatrznie wyrzucić.
Basen jest spory, czysty.
Hotel jest położony niedaleko od morza, w pobliżu jest supermarket, wypożyczalnia samochodów i skuterów oraz wiele tawern.
Miasteczko Kefalos położone wyżej jest urokliwe i warte zwiedzenia.
Plaża jest piaszczysta z kamienistym wejściem do morza, w niektórych miejscach kamieni jest mniej.
To ładna plaża, są dostępne płatne leżaki.
Polecam ten hotel i lokalizację.

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, herenowmarta