Kefalos

“Najlepsza restauracja na Kos”
Agios Theologos — recenzja

Agios Theologos
Nr 8 wśród 70 Restauracje (Kefalos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny widok, przemiła obsługa i jedzenie, które zapada w pamięci na długo, porcje gigantyczne. Jestem zakochana w tym miejscu ♥️

Dziękujemy, domanskv

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z pięknym widokiem na plażę i morze, miła obsługa. Musicie tutaj zjeść mousakę!
Polecam

Dziękujemy, goszzi
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie w restauracji z widokiem na Morze Egejskie. Sałatka Theologos, smażone kalmary i grilowane krewetki jumbo będziemy z przyjemnością wspominać. Polecam :-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawelnatlenie
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Co prawda to chyba jedna restauracja w okolicy, ale trzyma poziom. Obsługa bardzo miła, jedzonko pyszne a widoki na morze wspaniałe. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcesz skosztować najlepszego autentycznego greckiego jedzenia i dodatkowo podziwiać przepiękne morze egipskie z cudownie kolyszacymi falami morza musisz koniecznie przyjechać do tej tawerny.
Cudowna obsługa, uśmiechnięty i przyjazny właściciel.
Przyjezdzalismy aż z Kardameny (25 km) 5 razy.
Jak raz się przyjedzie i zakosztuje w przepyszny jedzeniu chce się wracać jak najczęściej.
Wraz z żoną stwierdziliśmy, że jedliśmy najlepsza musake w Grecji, a już tych wyjazdów po wyspach mieliśmy dużo.
POLECAMY

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Przemyslaw G

Agios Theologos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kefalos, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Agios Theologos? Podziel się wrażeniami!