“Dobre jedzenie i rzemieślnicze piwa”
We Młynie — recenzja

We Młynie
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Warpuny)
Opis: Restauracja We Młynie powstała w 1989 roku i działała do końca lat 90’tych - została reaktywowana w 2010 roku po kapitalnym remoncie całego budynku, podwórka, oraz zaplecza kuchennego.Nazwa naszej restauracji pochodzi od pierwotnej funkcji budynku, w którym się znajduje - młyna. Szkielet budynku jest oryginalny, a oryginalne urządzenia młyna zostały użyte jako elementy dekoracyjne. Warto zwrócić uwagę, iż fontanna znajdująca się w naszym ogródku została zbudowana w całości z kół młyńskich, które były używane w tym budynku do mielenia ziaren zbóż. Restauracja serwuje zarówno dania tradycyjnej, polskiej kuchni jak i kuchni włoskiej WSZYSTKIE dania serwowane w naszym lokalu są naszymi recepturami i są przygotowywane w naszej restauracji „od zera” z produktów najwyższej jakości. Zapraszamy do organizacji przyjęcia w naszym lokalu! Oferujemy również usługi cateringowe.

Zjadłam pyszną, faktycznie sytą i pikantną zupę na jagnięcinie. Obsługa bardzo miła i te piwa. Mniam.

1  Dziękujemy, Anyrz

Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce wyjątkowe, posiadające swój klimat. Położone na uboczu daje możliwość zapomnienia o Bożym świecie. Kuchnia inspirowana lokalnymi produktami często pozytywnie zaskakuje bogactwem wydobywanych smaków. Nic nie ma tu przypadkowego, każdy smak jest wkomponowany w całość dania. Obsługa zawsze życzliwa miła i uśmiechnięta tworzy klimat ciepła rodzinnego domu. A wszystko w bardzo rozsądnych cenach. Przyjeżdżając tu wcześniej warto zarezerwować miejsce gdyż sympatyków tego miejsca jest dużo.

Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta była niespodzianką dla żony. W środku tygodni porwałem ją na obiadek do Warpun. W środku jedna rodzinka 4 osobowa oraz ja i żona. Zamówiliśmy burgery oraz karafkę wody z cytryną. Ja zamówiłem burgera z wołowiną Angus, a żona burgera z grillowaną piersią kurczaka. Oba zrobione w typie sweet i bułce pełnoziarnistej. Ocena... oceniam jako wytrawny znawca wołowiny i burgerów: w skali od 1 do 10 oceniam na mocne 8. Uzasadniam: po pierwsze burger był wysmażony, a prosiłem o krwisty, po drugie bułka była zbyt mocno wysuszona i nie gorąca. Po za tymi dwoma uwagami... same plusy. Dodatek sera karmelowego oraz konfitury z cebuli (duża ilość) robi swoje. Na plus ... karafka z wodą w której pływała cała cytryna pokrojona w plasterki. To moja druga wizyta. Pierwsza była taka sobie - komentarz poniżej + odpowiedź od administratora - mógłbym polemizować z tą golonką ;), druga wizyta na duży plus. Polecam!!!

Dziękujemy, Patryk P
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce , jedzenie pyszne , można pojeść do syta :-) przemiła obsługa jest bardzo pomocna. Chętnie tam wrócimy

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Super jedzenie. Wszystko bardzo smaczne i ładnie podane. Chłodnik owocowy rewelacja. Atmosfera w restauracji bardzo miła.

Dziękujemy, Piotr W

We Młynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Święta Lipka, Warmińsko-Mazurskie
Reszel, Warmińsko-Mazurskie

Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w We Młynie? Podziel się wrażeniami!