Zrecenzowano: 1 września 2019

Naprawde super pobyt dzieci i dorośli mają zapewnione atrakcje

Plusy:
-Super położenie nad pięknym zalewem
-pyszne jedzenie
-basen zewnętrzny z widokiem na zalew basen wewnętrzny lekko sportowy oraz Spa
-Obsługa pomocna miła
-Pokój czysty a w nim małe conieco
-Rowery do wypożyczenia kręgle sala zabaw boisko plac zabaw i wiele innych

Minusy
-Cena dla niektórych może być drogo

Więcej minusów nie znalazłem
Naprawde super pobyt z rodziną relaksujące i miłe serdecznie polecam

Dziękujemy, Xplay_7425
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Lemon Resort SpaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Witamy,
fantastycznie jest widzieć tak wiele pozytywów na temat naszego Resortu. Jest to dla nas najlepsza nagroda za wkład włożony w całość funkcjonowania hotelu, głównie w myśl dostosowania obiektu dla rodzin z dziećmi. Staramy się, aby różnorodną gamą atrakcji trafić w gust każdego, zarówno najmłodszego Gościa jak i rodzica. Jak z powyższej opinii wynika - w tej kwestii zgadzamy się w 100% :)
Zapraszamy ponownie na wypoczynek w Lemon Resort Spa.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tam w zeszły weekend z mężem i dzieckiem jedzenie całkiem w porządku pyszne makarony i bardzo bardzo przeciętne mule .. obsługa przeciętna widać ze się starają żeby goście wychodzili z restauracji zadowoleni Wystrój bardzo ładny . Pięknie położona restauracja i hotel .

Dziękujemy, basiam611

Dzień Dobry Pani Basiu,
dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że pobyt uznajecie Państwo za udany. Oczywiście rozumiemy, że nie zawsze wszystko składa się idealnie po myśli naszego Gościa. Jak Pani słusznie zauważyła, dokładamy wszelkich starań, aby każdy szczegół był dopracowany. Dlatego dziękujemy zarówno za te dobre uwagi, jak i złe ponieważ pomagają one usprawnić system funkcjonowania naszego Resortu.
Serdecznie pozdrawiamy z Gródka nad Dunajcem.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie wszystko na plus. Każdy z 3 dni był bez zarzutu. Panie w recepcji bardzo pomocne, restauracja pyszna (sałatka z arbuza podbiła moje serce). Uśmiechnięta i profesjonalna obsługa w restauracji, Panie sprzątające bardzo miłe a sam hotel.... Cisza, spokój świetny wystrój i te piękne widoki rozpościerajace się z tarasu apartamentu. Wynajeliśmy też łódkę i to był strzał w 10. Do zobaczenia wkrótce.

Dziękujemy, anna_80880
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Lemon Resort SpaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Pani Anno,
cieszymy się, że pobyt w naszym Resorcie się udał! Faktycznie wynajęcie łodzi, jest wyjątkową formą odpoczynku, na łonie natury, przy szumie wody. Dziękujemy za docenienie naszej obsługi, to dla nas bardzo satysfakcjonujące słyszeć, że udaje nam się stworzyć miłą atmosferę przy zachowaniu profesjonalizmu w wykonywanej pracy.
Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Odwiedzałem wcześniej to miejsce i byłem naprawdę zadowolony.
Teraz jestem tutaj drugi raz i jest jeszcze fajniej. Pojawił się basen zewnętrzny który jest super rozwiązaniem na upalne dni.
W hotelu jest bardzo czysto a teren zewnętrzny jest bardzo zadbany.
Obsługa miła chociaż nie zawsze znająca odpowiedź na zadane pytanie, za to nadrabiająca chęciami.
Piękne, widokówkowe otoczen jeziora i wzgórz.
Bardzo dobre jedzenie w restauracji.
Sporo atrakcji w hotelu - najlepsze to możliwość wypożyczenia łódek i motorówek.
Z minusów to średnia okolica, poza hotelem nie ma co robić
Wrócę tu jeszcze

Wskazówka dotycząca pokoi: Restauracja jest dosyć oblegana więc warto zarezerwować stolik podczas weekendu ponieważ można go potem nie dostać
Dziękujemy, Przemysław P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. PR, Lemon Resort SpaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Panie Przemysławie,
dziękujemy za wyczerpującą opinie! Cieszy nas fakt, że zmieniamy się na lepsze i ciągle jeszcze będziemy to robić. Tak, basen zewnętrzny robi furorę i jest jedną z najulubieńszych atrakcji naszych Gości.
Do zobaczenie ponownie!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Miło wchodzić do restauracji gdzie od progu goście witani są uśmiechem. Niestety nie byliśmy (jeszcze) tutaj i nie sądziłam że trzeba robić rezerwację, więc ilość gości i rezerwacji trochę nas przeraziła. Bardzo miła i operatywna Pani manager zaproponowała żebyśmy usiedli na sofach, zamówili napoje a ona postara się szybko znaleźć stolik. Po około 15 min już cieszylismy się pięknym widoku na jezioro. Burgery, carpaccio i policzki wołowe były obłędne do tego uśmiechnięta i pełna energii Pani kelnerka sprawiły, że nasz rodziny obiad był znakomitym zakończeniem długiego weekendu. Dziękujemy

Dziękujemy, Kaja_wr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Lemon Resort SpaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dzień Dobry Kaja_wr,
to prawda, nasza restauracja cieszy się ogromnym uznaniem, stąd tak wiele rezerwacji. Bardzo się cieszymy, że udało się szybko zorganizować dla Państwa stolik na rodzinny obiad! Czujemy satysfakcję, że nasza praca została doceniona przez naszych Gości:)
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!