Fojutowo
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bylismy drugi raz !!! fantastyczne miejsce na wypoczynek dla ludzi ciezko pracujacych gdzie mozna poswieciec czas dla dzieci ... pokoje czyste , posciei reczniki czysciutkie , obsluga mila i chetnie pomaga... jedzonko smaczne i urozmaicone (pozdrawiamy obsluge kuchni ..panie ktore od wczesnego ranka ciezko pracuja na to zebysmy byli najedzeni ))))) czyli kazdy znajdzie cos dla siebie kazdego dnia ... co polecamy najbardzie i dla czego przyjedziemy tam w przyszlym roku .... to specyficzny mikroklimat i okolice czyste powietrze i zapach zywicy rozgrzanej letnim sloncem !!! jedynie czego brakowalo nam to odnowy biologicznej gdzie moznaby bylo np. poswiczyc nadwyrezone stawy czy obolaly kregoslup....a chetnie doplacimy za tego rodzaju usluge ... (gdyby byla w pakiecie ..i tu pomysl dla zarzadu hotelu :)) ale zeby nie bylo za slodko bo brzmi to na gorze jak reklama tegoz hotelu ... teraz lyzka dziekciu .... zarzad hotelu slabo dba o drobiazgi ...takie jak krzywa umywalka w lazience (luzna ) oberwana rynna przy wejsciu do hotelowej stolowki od strony parkingu w zeszlym ruku byla oberwana i do teraz nie jest naprawiona ... zielen przy apartamentach slabo zadbana i stawki z rybami przy restauracji wygladaja jak bajora z zakwitnieta na zielono woda ... i jeszcze kilka drobiazgow jak naprawy biezace ktore mniej beda kosztowac naprawione od razu ... to sa drobiazgi ale te pracuja na prestiz firmy ... no jeszcze jedno ... muchy ktorych niestety jest duzo ze wzgledu na stajnie w poblizu ... ale kto nie pamieta wakacji u krewnych na gospodorswie :)))) sa sposoby zeby pozbyc sie much ... ogolnie super miejsce polecamy wszystki bo na drobiazgi mozna zawsze przymknac oko .... bo jezdzac do Egitpu czy Turcji tez wszyscy przymykamy na duzo wieksze mankamenty !!! Bory Tucholskie Kochamy !!!

Dziękujemy, hausgartenprofi
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Typowy ośrodek dla rodzin z dziećmi.
Byliśmy tam na weekendowy wypad pod domkiem. domek bardzo ładny, wszystko czyste i niezniszczone.
często powtarzała się zła opinia o jedzeniu - moim zdaniem jedzenie jest bardzo dobre. Śniadania szwedzki stół a na stole to co w tego typu hotelach. Obiadokolacje - duży wybór mięs, również z grilla. do tego wino i piwo.
Wszyscy łącznie z dzieciakami byliśmy najedzenie.
Miejsca bardzo dużo, ale na weekendy przyjeżdża sporo osób z zewnątrz i dlatego robi się tłoczno na basenach zewnętrznych.
dla nielubiących tłoku proponuje baseny wewnętrzne - tez są zjeżdżalnie a woda zdecydowanie cieplejsza. My mieliśmy cąłay basen dla siebie.
Efekt "wow" agregat do produkcji piany i zabawa w pianie - dzieciaki były wniebowzięte. dorośli i dzieci przez pół godziny taplali sie w pianie. dla wszystkich świetna zabawa.
Jedyny minus to konieczność opuszczenia domku już o 11:00. Rozumiem że trzeba posprzątać, ale przynajmniej powinni pozwolić zostać na ośrodku i korzystać z atrakcji. Przy cenie 1000 pln/doba/domek to raczej nie byłby dla ośrodka wielki koszt jak by pozwolono ludziom zostać.
Generalnie polecam

Dziękujemy, Waldek P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Zajazd fojutowo- Malownicza przestrzeń, wyglądająca idealnie na odpoczynek z rodziną, ale... No niestety jest to ale... Nie lubię dawać negatywnych opinii, ale w tym przypadku jednak muszę. Ludzie UPCHANI jak sardynki w puszkach ponad standard, jak kończą się zegarki to dostaje się opaski odblaskowe, aby sprzedać wejściówkę KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ. Rozwinięty wąż z dopływem wody do basenu na samym wejściu na teren kąpieliskowy, przez który co chwilę się ktoś POTYKA! Metalowe zjeżdżalnie bardzo mocno zgrzane NIEBEZPIECZNE DLA DZIECI. Obsługa nie miła- jakby pracowała za karę. Jedzenie też pozostawia dużo do życzenia. DROGO I NIESMACZNIE do tego byłam świadkiem, pani, która przygotowuje hot-dogi UPUŚCIŁA SZCZYPCE na BRUDNĄ PODŁOGĘ, podniosła i nakładała dalej nie licząc się z osobami oczekującymi na swoje zamówienie. Dużo by tu jeszcze pisać.. Osobiście na wypad rodzinny z małymi dziećmi NIE POLECAM!! TOTALNA PORAŻKA! Widać, że właściciele tylko chcą kasę trzepać, ale nie o to do końca chodzi...Trzeba jeszcze mądrze zarządzać- BRAK RENOWACJI NA CAŁYM OBIEKCIE! Z roku na rok coraz gorzej! Może moja opinia pomoże właścicielom racjonalnie myśleć.

2  Dziękujemy, Wiktoriawiki12354
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Jedyny minus naszym zdaniem to ciasne i słabo wyposażone pokoje. Żeby rozłożyć dwuosobowe łóżko trzeba było wynieść stolik i przesunąć pozostałe dwa spania. Skosy dawały się mężowi we znaki. Brakowało w pokoju malutkiej chociaż lodóweczki i suszarki do włosów. Poza tym wszystko na duży plus. Byliśmy trzy dni więc nie wiem jak byłoby ze sprzątaniem i zmianą ręczników bo nas ta sytuacja nie dotyczyła. Jedzenie meeeeega - super smaczne, duży wybór, nigdy niczego nie brakowało. Baseny z podgrzewaną wodą chociaż w pogodę nie trafiliśmy - było ok. Baseny wewn. ze zjeżdżalnią, brodzikiem , bąbelkami - fajne. Plac zabaw czysty, zadbany, gokarty dostępne tak jak i leżaki i w ogóle wszystkie atrakcje. Udany pobyt, w przyszłym roku spróbujemy zarezerwować dłuższy wypoczynek.

1  Dziękujemy, klasanaobcasach
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Ceny jak w 4* hotelu, a jednak pełne obłożenie pomimo braku pogody, rezerwowaliśmy nasz domek w styczniu i były tylko 3 terminy 5 dniowego wypoczynku. Zajazd Fojutowo jest bowiem bezkonkurencyjny jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci. A jesli też odpoczywajcie najlepiej gdy pociechy się dobrze bawią to nie będą Wam przeszkadzać drobne opisane w tym serwisie szeroko niedociągnięcia...
Domki nie sa za specjalnie wyposazone ,warto wziąć ze sobą 1 palnikową płytę indukcyjna.

Dziękujemy, Beata W